ALARM VS ŞİZOFREN

• Konuyu başlatan DeletedUser37094
  • Başlangıç tarihi

BlackBaron.

Acemi
İstatistiği paylaşayım.Ama öncelikle içimizde herhangi bir çatlak olduğunu görmedim.Olsa da bu konunun sadece bizi ilgilendirdiğini düşünüyorum :)
Faruk hesabının ban yediğini veya hangi sebepten olduğunu bildiğin halde neyi öğrenmek istiyorsun?
Tarafsız bir yazı yazsaydın çok daha güzel bir şekilde yazardım.Ama şuan 2 klan arasında güzel bir savaş oluyor ve evet dediğin gibi dişe diş geçiyor.

Hocam ben tabi ki tarafım.. Savaşın içinde olup nasıl taraf olmayayım.. Saygısızlık olmadıktan sonra bence bir sorun yok.. son 2 operasyonumuzda hainlik olmadı ve kesim puanlarımızı görüyorsunuz.. sizler 1.5 haftadır operasyon yapmadınız.. ve son operasyonunuz bence başarısızdı.. Saldırı komutanınızın değiştini duymuştum.. Sizin de neler düşündüğünüzü merak ediyorum..

Bir de savaş başlangıcında yaşadığımız hainlikler sebebi ile bol bol paylaşım yapmanız, şimdilerdeki suskunluğunuzu garipsemiş bulunmaktayım..

Zevkli savaş için teşekkürler.. @moruk ze

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Evet ilk oplarınızda çok çok başarısızdınız.Ama dediğiniz gibi son 2 opunuzda çok köy alamamış olsanız dahi güzel oplar yaptınız tebrik ediyorum.Bizim son opumuzun başarısız olacağını bile bile gittik zaten içimizdeki köylerinize kafa atmaya gitmiştik.Herneyse güzel gidiyor herşey iki taraf içinde.
Bizde size teşekkür ederiz.

DeletedUser53646

Ziyaretçi
magazinsel olaylar(bkz:nwo açıklama) yüzünden bu savaşa biraz gölge düştü sanırım..

Alarm klanlarını bugüne kadarki çabaları için tebrik ederim öncelikle...

Bir konuya değinmek istiyorum.. Alarm oyuncuları savaşın ilk haftaları bol bol istatistik paylaşıyorlardı, artık paylaşmıyorlar sıklıkla.. Bunun nedeni ilk haftalarda şizofren içinden çıkan hainlerin bedava köy almasıydı.. Ayrıca bu süreçte adam klanlarının alarma katılmasıyla(bkz:alarmA), şizofren klanı alarmA oyuncularını toplamıştı ve tabi ki alarmA klanından alınan köyler istatistiğe yansımadı.. Forumda alarm klanı çok öndeymiş gibi bir algı yaratıldı.

Böyle bir durum söz konusu değil.. Gayet dişe diş bi savaş olmakta.. Hatta bu anlattığım süreçte şizofren klanları içlerindeki hainlerden ve pasiflerden kurtuldu.. Her gün daha güçlü operasyonlar ve kesimler yapmakta..

Son günlerde alarm klanları içinde çatlaklar olduğu söylenmekte.. Faruk hesabı da küfürden dolayı ban yemiş.. Bu konu hakkında alarm oyuncuları bilgilendirirse çok sevinirim..

Özet olarak; güzel ve zevkli bir savaş devam etmekte.. Alarm oyuncularından ilk haftalardaki gibi bu başlığa gerekli ilgiyi göstermelerini rica ediyorum..

Hocam ben devamlı günlük paylaşıyodum fakat baktım 2 taraftanda istatistiğe yansımayan köyler var daha sonra gereksiz buldum çünkü kimse kabullenmiyor sonuçta gereksiz yani

BlackBaron.

Acemi
Hocam ben devamlı günlük paylaşıyodum fakat baktım 2 taraftanda istatistiğe yansımayan köyler var daha sonra gereksiz buldum çünkü kimse kabullenmiyor sonuçta gereksiz yani

paşam onu yazamıyoruz bunu yazmıyoruz.. napıcaz böyle.. siz bir şeyler yazıyordunuz başlarda onlar da bitti.. faruk-sub ikilisi gitti.. içinizden birileri çıktı.. gelişmelerden hiç bizi haberdar etmiyosunuz(ki bu konuda kırgınım).. mütemadiyen birbirimizi tebrik edip duruyoruz..

böyle savaş olmaz sanırım.. buralar böyle şeylere alışkın değil gibi.. birbirimize hakaret mi etsek ne yapsak? bi babayiğit başlatsa kavgayı artık :/.. @karamustafapasha

pNc*

Mızrakçı
Hocam ben tabi ki tarafım.. Savaşın içinde olup nasıl taraf olmayayım.. Saygısızlık olmadıktan sonra bence bir sorun yok.. son 2 operasyonumuzda hainlik olmadı ve kesim puanlarımızı görüyorsunuz.. sizler 1.5 haftadır operasyon yapmadınız.. ve son operasyonunuz bence başarısızdı.. Saldırı komutanınızın değiştini duymuştum.. Sizin de neler düşündüğünüzü merak ediyorum..

Bir de savaş başlangıcında yaşadığımız hainlikler sebebi ile bol bol paylaşım yapmanız, şimdilerdeki suskunluğunuzu garipsemiş bulunmaktayım..

Zevkli savaş için teşekkürler.. @moruk ze

Hocam biz başta kendi aramızda kendi makaramızı yapıyorduk gülüp eğleniyorduk hepimiz oyun oynadığımızın farkındayız ama buraya gelip hayatı oyundan ibaret kişiler insanlara iğneleyici sözler söylerse elbette ki susacağız keyif kaçırıyorlar çünkü... Siz kaçtır yazıyorsunuz birisi de çıkıp ters bir şey söylemiş mi ? Şu dünyada herhangi bir konuya gir sinser ile ilgili olmayan hiçbir konuda gülüp eğlenilmiyor ki ben ona da karşıyım karşısındakini aşağılayarak eğlenmek nedir ? Kendi açımdan konuşayım ben artık yazmıyorum oyunda gösteriyorum ne yapacaksam buraya gelip eğlencemizin bokunu çıkartmalarını istemiyorum açıkcası :)

Elmacı

Milis
███████████████████████████████████████████████
█░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█
█░███████╗░██╗░░░░░████╗░████╗░░███████╗░░██╗░█
█░██╔════╝░██║░░░░██╔═████╔═██║░██╔══██║░░██║░█
█░█████╗░░░██║░░░░██║░░██╔╝░██║░███████║░░██║░█
█░██╔══╝░░░██║░░░░██║░░╚═╝░░██║░██╔══██║░░╚═╝░█
█░███████╗░██████╗██║░░░░░░░██║░██║░░██║░░██╗░█
█░╚══════╝░╚═════╝╚═╝░░░░░░░╚═╝░╚═╝░░╚═╝░░╚═╝░█

DeletedUser45629

Ziyaretçi

Olum bizim forumu rahat bırakmıyosun bari burayı sal :D

Elmacı

Milis
Elmacı kardeş oradan 3 kilo granny smith tartar mısın?
Hemen.

Ben bunun için yarım saate yakın uğraştım, her yere atacağım.

DeletedUser64716

Ziyaretçi
Sınırdaki köylerin hepsi dolduruldu . Güçler de birbirine yakın . Günlük 2-3 köy farkları oluyor . Başka bir klan veya klanlar müdahale etmezse bu savaş bitmez :D:D

Elmacı

Milis
Sınırdaki köylerin hepsi dolduruldu . Güçler de birbirine yakın . Günlük 2-3 köy farkları oluyor . Başka bir klan veya klanlar müdahale etmezse bu savaş bitmez :D:D