Alarm Veda

• Konuyu başlatan DeletedUser37094
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser69070

Ziyaretçi
Tabi tabi kesin sağlık problemleridir sebep :D
Çok iyi ezmişler ama alarmı :D eze eze pastırmaya çevirmişler :D

DeletedUser69070

Ziyaretçi
En son da yere atıp, üstüne basıp söndürmüşler ateşlerini :D

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
Pusulayı en son c5te elma armut gibi topluyorduk :p:p:p

AHAHhahahahahashfhahaskjafslkhfdlnksadnlkdsalnksdlknsgdanlkşdsglnksdglnkgsdknlklnadjklfas

Tane tane söylüyorum, senin anlayacağın dilden;

her world PUSULA adıyla birlikte oynadığın arkadaşlarının tarafımızca elma armut gibi toplanmasını izlemeseydin de hesap alıp oynasaydın,

Uzatmaya gerek yok, başarılar.

ahahahahahahaahusafslkjafslıfas patates soğan gibi toplanacaksınız şimdi. ben de köy alayım da hiç oynamadığım dünyada alarm klanınını patates soğan gibi topladım duyarı kasayım ajhahahahahahahahahahaha

Yahu emirh*n amma uzattın he :D İlk defa bir dünya da bu kadar çıkış gösterdin ama bu gömleğin sana 2 beden fazla olduğu belli oldu... Dünya başından beri anlaşmalı olduğun klan ile bile savaşıyor onunla bile didişiyorsun.. Kendi üyelerin dışında artık kimse lehine yorum bile atmıyor :D bitti emirh*n bitti güzel kardeşim.. Şimdi önce ki dünyalar da hep yaptığın gibi "Real hayatımızda ki yoğunluktan dolayı.." diye başlayan cümle ile sal w50 yi :) Şampiyonu Tebrik edelim aslanım :) Hee yok inadım inat diyorsan... ALARM klanı ölüsü ile bile sana savaşmayı öğretir merak etme :)

Aman dikkat hocam bunların elinde bir ss'ler bir ss'ler milli istihbarat teşkilatın da olmayan teşkilatlanma var.. Öyle ki her şeyi legalleştirdiler kendi kafalarına göre... Kaç klanın forumunu silip imza atıp bunu da genel foruma koydular.. Kaç tane normal görüşmeyi çarpıtıp çarpıtıp algı yarattılar.. Bunlar istatistik koyarak, algı yaratarak, duyar kasarak istedikleri kadar kendilerini aklamaya paklamaya çalışsınlar... Kendileri ile oyuna başlayan insanlar bile başladıkları güne lanet eder olmuş. Hala gelmiş burada boş boş konuşuyor... Bilmiyor ki oynadığı son dünya, girdiği her dünya da kafasına vuracaklar oynayacak adam bulamayacak :)

Psikolojik üstünlüğü sınırınız olmayan CEDCAL sınırınız olmayan ŞİZOFREN oyun başından beri müttefiğiniz olan ALARM ve kendini 7 düvele ispatlamış NOP oyuncuları ile sağlıyordunuz.. Ancak bırakma kararı alana kadar yinede NİRVANA klanını silemediniz NOKTA :) Bende kimseye kötü demeyim hadi de :D istatistik atıp göz boyamayın olm gerçek bu :D

TRİCKERS aradaki farkı oluşturan köylerin yeniden sayılması için müracat edecek mi acaba :D Malum ilk op sonu istatistiklerin de taşımalı köy itirazında bulunmuşlardı (Bu köyler çok alarm bölgesindeydi onları saymazsak falan gibi) evet A.İhsan yavuz dan aman fenersavar dan bu konu ile ilgili net açıklama bekliyoruz :)

TEBRİKLER ALARM :)

w40 "Haritamızı bu hale getiren arkadaşla hesaplaşacağız, ekibimizi çekiyoruz...6 ay bi dünya da kalmak büyük başarı bize"
w47 Öncesi "Kapatma koşullarını konuşurken siz misafir girişinden dünyayı takip edeceksiniz" Sonrası "Ban yedik kanka"
w50 Öncesi "Biz kapatırken siz dışardan izleyeceksiniz" Sonrası "Loading.." :)

Bırakın istediği gibi yazsın çizsin :)) ALARM bu savaşı aldığı takdir de nasılsa NOP gibi güçlü sığınacak bir klan bulana kadar genel foruma uğramaz bu arkadaş :D

bunlara da diyecek kelam yok ahahahahahahahahahhlafslkjhasfljasfljasf bu eksik, kimin yanında oluyorsa o oluşum,klan paket ajhahahahafhasfhafsohıafs

edit: unutmadan hastalara şifa dileyelim. geçmiş olsun. gökhan yazmış yukarıda hastası olan bırakıyor da siz niye devam etmiyorsunuz?

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Son bir izah edelim kendimizi , çoğu kişi bir kişi silmek zorunda kaldı diye siz niye siliyorsunuz yazmış.Biz bu dünyaya çok eksik yönetim kadrosuyla giriş yaptık , ama bunu hiç bir zaman bahane olarak sunmadık.Giriş yaptıktan sonra da bir çoğu yönetici , reel hayatındaki sebeplerden dolayı bırakmak zorunda kaldı.Bu kadar eksiklerden dolayı çoğu taşın altına elini sokan Şahin abide bırakınca geri kalanlara çok fazla yük kaldı.Yönetici kalan çoğu kişide öğrenci olunca ve final haftaları yaklaşınca , yönetim olarak dünyadan çekilme kararı aldık.Tricks klanlarını tekrardan tebrik ediyorum , haklı zaferlerinden dolayı kutluyorum.

DiOny SoS

Hafif Atlı
Alarm ailesinin çekilme bahanesi diğer klanlara göre oldukca gecerli acil şifalar diliyorum tüm ekibinde emeklerine sağlık

Trickersda ki arkadaşlarada dünya hayırlı olsun selim dışında hepsi fazlasıyla hakketti

BlackBaron.

Mızrakçı
Bu oyunu ilk defa bu wolrd'e oynadım.. çok güzel insanlar tanıdım.. elimden geleni her zaman yapmaya çalıştım.. herkese yaşattığı bütün anılar için teşekkürler.. Trikers'a tebrik , Alarm için geçmiş olsun demekten başka bir şey söylenemez..

İyi oyunlar

DeletedUser63621

Ziyaretçi
Ben bu oyunu şahsen nop kalanları dışında hiç Bi yerde oynamam diyen birisiydim ta ki mesut abi çağırana kadar. Kurduğumuz NOP-SOA ekibi w başından beri hep favori oldu bunu kimse inkar edemez.

Şahin abi sağlık problemlerinden bıraktıysa kesinlikle saygı duyulması gerekir diğerlerinde ister siler ister devam eder onlarada saygı duyarız..

Bizi buraya mesut abi getirdi ama oda özel sebeplerinden devam edemedi fakat biz Mert Selim Emirhan arkadaşlarımızın emeğini boşa çıkarmamak için devam ettik ve hakettiğimiz sonuçları da aldık bu yüzden bu olsaydı şöyle olurdu şu olsaydı böyle olurdu bu tarz söylemlerden de vaz geçin :)

Alarm klanlarının ellerine sağlık bizede şimdiden hayırlı olsun

DeletedUser68934

Ziyaretçi
Uzun bir aradan sonra w50de devam etme kararı almıştım. Çok güzel insanlar tanıdım çok dostluk kurdum. Ben alarm klanına geldiğimin 3.günü anladım ki bu adamların dünya kapatmak gibi bir derdi yok asla olmayacaktırda çünkü herkes bunun bir oyun olduğunun farkında ve dünyayı kapatmanın herhangi bir +sı olmayacağının farkında hesap silme konusunda uzun süre konuşuldu. Şahin abinin özel durumu öğrenci arkadaşlarımızın finalleri , BUNUN BİR OYUN OLDUĞUNUN FARKINDA OLARAK bu güzel yaz günlerimizde bir oyuna kadar vakit harcamaya değmeceğini bildiğimiz için bir çoğumuz silme kararı aldık. Silmeyenlerde ben gibi günde 1 2 defa girip bayrak kasıp çıkacaktır. Bu dünyada hevesiniz kursağınızda kalmış olabilir bekleyin ALARM olarak illaki başka dünyalarda görüşürüz :)

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Pusulacı arkadaşlar sizin konuyla alakanız ne? Trickste bir iki hesapta oynayınca bizi toplayan siz mi oluyorsunuz? Ki bu çok da önemli değil yani oyun bu sonuçta.

biz de 15 kişiyle c10da sizin bir iki klanınızı topladık, hep elma armutsunuz derim ama gerek yok işte bu tarz şeylere.

Durumu anlattık, oynamayan bir alarm yönetimi vardı, buraya kadar gelindi. Zamanında Emirhan tarafından da bilinen trickse savaş açılmasını isteyen grubun istekleri gerçekleşseydi böyle olmazdı ama olmayan şey üzerinden de çıkarım yapmamak lazım.

Tebrikler trickse.

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
Pusulacı arkadaşlar sizin konuyla alakanız ne? Trickste bir iki hesapta oynayınca bizi toplayan siz mi oluyorsunuz? Ki bu çok da önemli değil yani oyun bu sonuçta.

biz de 15 kişiyle c10da sizin bir iki klanınızı topladık, hep elma armutsunuz derim ama gerek yok işte bu tarz şeylere.

Durumu anlattık, oynamayan bir alarm yönetimi vardı, buraya kadar gelindi. Zamanında Emirhan tarafından da bilinen trickse savaş açılmasını isteyen grubun istekleri gerçekleşseydi böyle olmazdı ama olmayan şey üzerinden de çıkarım yapmamak lazım.

Tebrikler trickse.

Ağlamakta özgürsünüz. Forum bunun için var. Kafanıza vura vura köyleri almak isterdik pusula oyuncuları olarak ama kuyruğunuzu sıkıştırıp kaçıyorsunuz. Anlattığın durum beni ilgilendirmiyor. Seni ve avanelerini nasıl patates soğan gibi toplayacağız ben oradayım ahahahaha

Bizim kurmadığımız klanı toplayınca "Pusula'yı topladık" oluyor ama Alarm kadrosunu kurduğu Alarm toplanınca "Yönetimimiz yoktu"

P1LXrO.jpg

Bilmedenoldu*

Yasaklı
size bazı şeyleri anlatmak zorunda değilim, bizde kimin oynayıp kimin oynamadığını fenersavar bile biliyordur, tricksin bu hale gelmesinde en büyük etken olan Furkan abi de bilir ona da sorabilirsiniz ancak bu bir bahane değil, klan alarmdır sonuç olarak.

Biz sizin gibi uçanzinin hesabının da bulunduğu klan yıkılınca pusula değildi diyecek insanlar değiliz. Oynadık, sildik, bu kadar.

Doğru diyorsun askerde nöbetlerde bina emri veren UcanZi sdjbgsd.
Kendinizi avutmaya devam edin :D

PUSULA KOROLDO BOZ ONA BOKOROZ kjsdbgsdghsdf

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Bizim özgür de kayıp misal, bunu mu bahane edelim yani bahane bol, ne siz ne biz gerek yok buna.

Başarılar arkadaşım,