Alarm Veda

• Konuyu başlatan DeletedUser37094
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser59040

Ziyaretçi
uzun zamandır bu kadar aktif canavar gibi bir yönetimle oynamadım. opta her oyuncunun köylerine en yakın mis mesafesine mis attırıyorlar ve bunu 300 köylük opta da 1000 köylük opta da yapabiliyorlar,(ben üşenirim).oyun başında opların aşırı seri gelmesinden dolayı sitem etmişliğim bile var =) muazzam bir zevk alacağımı düşünüyordum bu worldden dünya özellikleri olsun yönetimin iyi olması olsun ama rakipler üzdü bu sefer de emeği geçen herkese teşekkürler ve trickster yönetimi (adam)dır.:p

beykoz61

Ağır Atlı
dünya çok erken kapanmış 157 gün var yaşını doldurmasına ohoo w46 1.5 sene olcak hala savaşıyoz bi okadar daha sürer vay arkadaş amele gibi oynuyoz resmen 160 günde dünya bitmiş :p sakası bi yana trickersi kutlarım alarma da geçmiş olsun.
Dünyanın savaşlarının dibine vurulcağı bi dönemde dünyanın bitmesi biraz hayal kırıklığı olmuş ama hayırlısı olsun :D :D

DeletedUser68249

Ziyaretçi
BİÇOZZ ne olcak şimdi yavrum titan mi kurulacak ne olcak şimdi veya bizim pozisyon ne olcak:p

BİÇOZZ = ( BİÇERDÖVER )

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
uzun zamandır bu kadar aktif canavar gibi bir yönetimle oynamadım. opta her oyuncunun köylerine en yakın mis mesafesine mis attırıyorlar ve bunu 300 köylük opta da 1000 köylük opta da yapabiliyorlar,(ben üşenirim).oyun başında opların aşırı seri gelmesinden dolayı sitem etmişliğim bile var =) muazzam bir zevk alacağımı düşünüyordum bu worldden dünya özellikleri olsun yönetimin iyi olması olsun ama rakipler üzdü bu sefer de emeği geçen herkese teşekkürler ve trickster yönetimi (adam)dır.:p
Son 3 kelimeye kadar herşey iyiydi halbuki :D

DeletedUser53646

Ziyaretçi
Emeği geçen herkese teşekkürler şahin abi geçmiş olsun, benim adıma güzel bi dünyaydı ben bırakalı 1 ay oldu ama olsun , Tricks i tebrik ediyorum kim ne derse desin sağlam adımlarla geldiler şimdiden hayırlı olsun, umarım bi daha hiç birinizle görüşmeyiz :D

DoodleezZ

Yasaklı
Emeği geçen herkese teşekkürler şahin abi geçmiş olsun, benim adıma güzel bi dünyaydı ben bırakalı 1 ay oldu ama olsun , Tricks i tebrik ediyorum kim ne derse desin sağlam adımlarla geldiler şimdiden hayırlı olsun, umarım bi daha hiç birinizle görüşmeyiz :D

lan mustafapasa ne gezdin beee her sabah instadan snaplarını izleyerek uyandım :D:D

DoodleezZ

Yasaklı
Most Points: 826,80102nd May 2019
Düşmandan aldığın toplam köy sayisi (al-ver dahil) dünya başından beri 30! 2 ay önce biraktigim hesabin kesim puanı senden daha yüksek. Senin çapın buraya yetmez abilerinin kucağından in kum havuzuna git orası sana gore
3
DoodleezZ:17.695.140 (61.)
Keskin.kucak:18.314.348 (58.)

TR4CKS

DRBY!

AD4M

ŞZFRN6

YIK

w50 de kucagini gezmedigin bi kaç klan kalmis onla :D:D kucagindan indigim klana saldırsam seni 2 ye katlardım :D:D bizim yerimiz belliydi en azından senin gibi kucak kucak gezmedik :D

pNc*

Casus
Şahin abi Allah acil şifalar versin inşallah kısa zamanda düzelir her şey yoluna girer tekrardan geçmiş olsun abi

Tricks klanının tebrik ederim oldukça aktiflerdi sınırda özellikle
Al Capone. - ZOOM - -SouLFly52- ile geceleri bayağı didiştik durduk son birkaç gündür hesap sil yapacağımız kararını aldığımızdan beri pek bakmadım ama girdiğimde köylerim üf olmuştu :D hepinizi tek tek tebrik ederim kısa sürsede eğlenceli bir savaş oldu benim açımdan :) Tanışıp, konuştuğum herkes ile tanıştığıma sevindim güzel dostluklar kazandırdı bu dünya bana :) her dünya olduğu gibi adımız bir ara casusa çıktı ama hallettik çok şükür :D
Verdiğiniz emekler için tebrik ederim başka dünyalarda görüşmek üzere...

salgin en sevdiğim dostumdur canını yakmayın :D

pNc*

Casus
ALARM klanına da ayrıca saygılar sevgiler güzel dostluklar kurduğumuza inanıyorum hepiniz çok değerlisiniz benim için

DeletedUser67834

Ziyaretçi
Bundan sonra gelsin bayraklar. SANCAK klaninin sil yapmasiyla birlikte zaten dunyanin yonu ciddi anlamda belli olmaya baslamisti. Sonrasinda da hesap sil trendi degismedi.

Herkesin eline saglik. Ozellikle baskilara ragmen yilmayip belki de en guzel mucadelerden birini veren NIRVANA ekibine dunya adina tesekkur borcluyuz. Klan olarak bence iyi bir durus sergilediler.

Bundan sonra bu kadar hizli dunya gelmeyecegi icin son aylarinizi keyifli gecirmenizi diliyorum.

The JUDGE

DeletedUser68444

Ziyaretçi
en iyisi tricks 2 ye bölünsün kuzey tricks güney tricks.savaşın zevkine varsinlar .