Alarm Veda

• Konuyu başlatan DeletedUser37094
  • Başlangıç tarihi

**nOrm**

Mızrakçı
Çok saçma sapan bir server oldu.
Kazananlardan çok şey kaybedenler oldu, kaybedenlerden çok şey kazanan oldu.
Emek harcayan herkesi tebrik ediyoruz, elinize sağlık.Katılmakta seyir etmekte güzeldi.

DeletedUser46610

Ziyaretçi
La olm vurula vurula yenildik diyin, ne konusturuyorsunuz.

aliklo

Okçu
Her Girdiği Dünya da Favori Gösterilecek Bir Ekip O Beğenmediğiniz Soa,Burda da Yeni Bir Oluşum İle Başarılı Bir Dünya Geçirdiler,Öyle Ya da Böyle Tebriği Hak Ettiler,Muhteşem Özgün'ün Kadro da Olması Başlı Başına Kapama İçin Yeterli:)

hahahaha evet dizlerimi dövüyorum şuan, can'ın değerlisi değilim artık hata yaptım!!! :D şaka mısın kardeşim ya bi uza kucağında oturduğun abilerine değer ver sen :D
bir de ben sana dünya kapatamazsın, ben kapatırım falan mı dedim? :D kendi kendine gelin güvey oluyorsun olum banane istediğin yerde istediğin dünyayı kapa :D önce 26 puanda dünya kapamak için kaç kucak dolaştın onun matematiğini yap ama ;)
Senin üstünden geçmem şartıyla hiç bi kucağa mahkum kalmadım peki ya sen kendini korumaları için kac kere yaptın bunu ?

salgin

Baltacı
Bu oyunu ilk defa bu wolrd'e oynadım.. çok güzel insanlar tanıdım.. elimden geleni her zaman yapmaya çalıştım.. herkese yaşattığı bütün anılar için teşekkürler.. Trikers'a tebrik , Alarm için geçmiş olsun demekten başka bir şey söylenemez..

İyi oyunlar

bir daha da oynama zaten :p

DeletedUser57954

Ziyaretçi
Senin üstünden geçmem şartıyla hiç bi kucağa mahkum kalmadım peki ya sen kendini korumaları için kac kere yaptın bunu ?

öff cidden boşsun can :D daha cevap vermicem sana çünkü boşa devam etceksin. eğlenmene bak, tadını çıkar :)

beowulf21

Okçu
İyisiyle kötüsüyle malum worldun sonu geldi alarm klanına acil şifalar diliyorum.Trikes öyle yada böyle bi şekilde öne geçip (ki pek tasvip etmediğim bi şekilde oldu) kapattı dünyayı HAKKIYLA EN BAŞINDAN BERİ TRİKERSTA OYNAYA SONRADAN SIGINTI GİBİ GİRMEYEN HERKEZİ TEBRİK EDERİM.

Lakin kimsenin beğenmediği o NİRVANA klanı trikersın karsında olmasaydı okadar onları oyalamasaydı (ki bence en büyük savaşlarını bize karşı verdiler) bu adamları kim tutucaktı aklımda deli sorular:D:D:D

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
Tebrikler. TRICKSTER öyle bir foruma bakayım dedim baya kısa sürmüş dünya nop ve soa ' bu oluşumun ve istekli olmaları başarıyı kendisi getirmiş gördügüm kadarıyla tekrar'dan Tebrik Ederim.

DoodleezZ

Yasaklı
lan keskin.kucak su forumun en boş adamısın ya :D:D:D hayatında bi başarısı olmayan hesabini toplatıp gidip baskasının kucagında dünya kaptcam diye bi tarafini yırtan bi adamsın :D:D

lan keskin.kucak su forumun en boş adamısın ya :D:D:D hayatında bi başarısı olmayan hesabini toplatıp gidip baskasının kucagında dünya kaptcam diye bi tarafini yırtan bi adamsın :D:D
Most Points: 826,80102nd May 2019
Düşmandan aldığın toplam köy sayisi (al-ver dahil) dünya başından beri 30! 2 ay önce biraktigim hesabin kesim puanı senden daha yüksek. Senin çapın buraya yetmez abilerinin kucağından in kum havuzuna git orası sana gore

crank2171

Hafif Atlı
herkese basarılar isteyene köyleri veririm msj atmanız yeterli :D bu arada 200 gün nasıl beklicenz m.ediyorum