Alarm son :)

• Konuyu başlatan .despi..
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser39335

Ziyaretçi
alarm ve udw klanlarını tebrik ederim savaş için.her ne kadar bazı sözler yutulsa da tebrikler udw klanları :) bi de worldü az uzatın şahsen acmyz udw savaşı olmasını isterim uzasın world c6 düzgün bi vakitte açılsın

inacira

Kılıç Ustası
Sorduğum soru dünyayı kapatacak mısınız yada kapatmayacak mısınız değildi Kendal , birlikte mi kapatacaksınız yoksa savaş olacak mı ?

Şimdi beni içerden savaş konusunda uyardılar, ama boşverin onları.

Kesin kaynaklara göre savaş olmayacağı yönünde bilgi geldi. tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Yazılacak bir çok şey olmasına rağmen yazmayacağım ben zaten hesap silecektim klanda ki çoğu kişide sen gidersen biz niye oynayalım dedi o yüzden topluca silelim dedik iyisiyle kötüsüyle bir world oynadık, kalbini kırdıklarımız varsa hakkını helal etsin, hepinize başarılar.

gecikmelide olsa sözünde durdugunuz icin tesekkür eder bu konuyla ilgili ettigim laflar icinde özür dilerim c6 ya beklerim ama :) :D

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Şimdi beni içerden savaş konusunda uyardılar, ama boşverin onları.

Kesin kaynaklara göre savaş olmayacağı yönünde bilgi geldi. tt2

Savaş olmasında bir an önce c6 başlasın kardeş kardeşe kapatsınlar dünyayı :D

DeletedUser

Ziyaretçi
savaşı yarıda bırakan alarm klanını tebrik etmiyorum şu anki sonuc udw kazanacak gibi ama devam etmek gereklidir zaman cok şeye gebedir...ayrıca oyunu bırakırken ordu atmakta neyin nesi bırakıyorsan bırak oynarken saldıramadığın adamlara bırakırken ordu atmak korkaklıktır

DeletedUser53831

Ziyaretçi
Öncelikle ve özellikle udw klanını tebrik ediyorum :D detayları onlarla raidden konuşurum :D
alarm klanını tebrik ediyorum ve aynı zamanda onlara teşekkür ediyorum ... çok nadir savaş anlarından olsada delilik74 saldırısında bana yaşattıkları güzel savaş dkları için :) hepinizin silmesi üzücü olmuş ama inş forumda geçen günlerdeki gibi söylemler atarlanmaların olmadığı c6 dünyasında savaşırız bir kez daha ...
@JusticeLight keşke sadece tebrik edip gitsen sataşmaya çalışmasan ... ne yapalım illa sataşmana cvp mı verelim ... derdin oyun oynamaksa oyna oyununu sataşacaksan forumda en azından bu başlık altında konuşupta 2 tarafında canını sıkma ...

İki ekibide tebrik ederim.alarm klanlarından Kırdığımız üzdüğümüz bize dargın olan varsa hakkını helal etsin. Savaş esnasında istenmeyen tutumlar olsada sonunda dostluk kazandı. En nihayetinde bizler rakibiz düşman değiliz. Bu bilinç ile oynayan arkadaşlarımı tebrik ederim.

DeletedUser46610

Ziyaretçi
Bu world'e zorla baslatildik, uzun surmez diye.
Buda cok kisa oldu bea :p

Kalanlara basarilar, kendi klanima da oyun basinda gosterdikleri guzel savaslar icin tesekkur ederim.
Sahsi olarak benim icin son oyundu ve bu andan itibaren elimi ayagimi cekiyorum.

Forumda atar yapmak bana gore degildi lakin ara ara kizdigimiz, soylendigimiz ve kalbini kirdigimiz var ise Hakkini Helal etsin.
Allaha emanet olun.

DeletedUser53916

Ziyaretçi
savaşı yarıda bırakan alarm klanını tebrik etmiyorum şu anki sonuc udw kazanacak gibi ama devam etmek gereklidir zaman cok şeye gebedir...ayrıca oyunu bırakırken ordu atmakta neyin nesi bırakıyorsan bırak oynarken saldıramadığın adamlara bırakırken ordu atmak korkaklıktır

Kardeşim sen ne diyorsun skdkak hakkaten saçma konuştun şimdi. Despinin yazdığı mesajı okudun mu

Bilmiyorsan söylim alarm komple bırakıcak diye birşey yok devam eden eder onu bize bıraktı ama çoğu kişş bırakıyor.
Herkes bıraksaydı eyvallah saldırmazdıkda geri kalanlara kıyak olsun diye ordularımızı sallamıyalım mı? :D neresi korkaklık bunun geride kalanlara yaranmak mı korkaklık gider ayak sanki op yaptık adı üstü ordu salladık. Ben kim kime salladı bilmiyorum ama geride birsürü boş köy bırakıyoruz sanki worldü kapatmayı zora sokmuş gibi laf ediyorsun.. Hani ilk 2 cümlene birşey demedim saygı duydum da sen kimsin korkakla hitap ediyorsun gerekçen kaale bile alınacak birşey değilde ayıbını söylemedende edemiyecektim.

DeletedUser

Ziyaretçi
Alarm hesap sildi denmeyecek o zaman :D

Alarmın bir kısmı hesap siliyor denecek !

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Alarm hesap sildi denmeyecek o zaman :D

Alarmın bir kısmı hesap siliyor denecek !

Ne farkı var alfks sonuç olarak size rakip klan yok artık geri kalanlarda çok az. Hayır şu adama mesaj yazmaya okadar zorsundum ki. ne dersem saçmalicakmış gibi hissediyorum. Şimdi sen boş muhabbete çevirme şimdi. Alarmın çok azı hariç sile alıyor. Kalanlarımız oyunda biraz daha atraksyon yaşama isteğinde onları rahatlatmak amacıyla kami atıyoruz.

Farzedelim ki herkes sile aldı orduları düşmana sallamak mı korkaklık onu anlamadım. :D Korkaklık olması için düzgün bir sebep olsa düşünülür

DeletedUser51239

Ziyaretçi
Kaç haftadır 2 klan savasiyor konuşan sinser biri şu çocuğum elinden klavyesini alsın artık

Alarm klanlarina reel hayatlarında başarılar.

DeletedUser36760

Ziyaretçi
Udw klanı c5'i hazirana kadar kapatmasa çok güzel olurdu aslında. Birkaç ay oyalanıverin işte :D :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Kaç haftadır 2 klan savasiyor konuşan sinser biri şu çocuğum elinden klavyesini alsın artık

Alarm klanlarina reel hayatlarında başarılar.

Galatasaray - Fenerbahçe maçı ile ilgili iki takım harici kimler konuşabilir ? bu maçtan yararı olan herkes, futbolu takip eden herkes. Degil mi ?

İki klan savaşıyor ve bu burada paylaşılıyor degil mi ? Ben dedim mi sahaya çıktım 90'a golu attım diye ? ee ne konuşuyorsunuz ?

Bu arada benim ki laptop, klavyeyi alacakadamın komple laptop'ı alması lazım bilgin olsun. tt2

DeletedUser51239

Ziyaretçi
Galatasaray - Fenerbahçe maçı ile ilgili iki takım harici kimler konuşabilir ? bu maçtan yararı olan herkes, futbolu takip eden herkes. Degil mi ?

İki klan savaşıyor ve bu burada paylaşılıyor degil mi ? Ben dedim mi sahaya çıktım 90'a golu attım diye ? ee ne konuşuyorsunuz ?

Bu arada benim ki laptop, klavyeyi alacakadamın komple laptop'ı alması lazım bilgin olsun. tt2

Ozman mantıklı yorumlar yap

Şimdi Alarm klani oyuncuları bi Birey hepsi ve hesap silmek zorunda değil bugün udw yada acemide hesap silmiş olsa bütün klan hesap silmezdi illede içimizde oynamak isteyen biraz daha zevk almak isteyen insanlar çıkar ki bununla olmasi gayet normal bunu sende biliyorsun ama sırf laf olsun alarma 2 laf sokayim diye uğraşıyorsun

DeletedUser

Ziyaretçi
Ozman mantıklı yorumlar yap

Şimdi Alarm klani oyuncuları bi Birey hepsi ve hesap silmek zorunda değil bugün udw yada acemide hesap silmiş olsa bütün klan hesap silmezdi illede içimizde oynamak isteyen biraz daha zevk almak isteyen insanlar çıkar ki bununla olmasi gayet normal bunu sende biliyorsun ama sırf laf olsun alarma 2 laf sokayim diye uğraşıyorsun

Yazılacak bir çok şey olmasına rağmen yazmayacağım ben zaten hesap silecektim klanda ki çoğu kişide sen gidersen biz niye oynayalım dedi o yüzden topluca silelim dedik iyisiyle kötüsüyle bir world oynadık, kalbini kırdıklarımız varsa hakkını helal etsin, hepinize başarılar.

Azıcık mantıklı konuşmayan sizlersiniz ! Şu forumu biraz taraflarınızdan sıyrılıp konuşun sizlerde azıcık şu kınadıgınız sinser gibi olup kendi duşuncenizi söyleyin yandaş insanlar. !

DeletedUser51239

Ziyaretçi

Azıcık mantıklı konuşmayan sizlersiniz ! Şu forumu biraz taraflarınızdan sıyrılıp konuşun sizlerde azıcık şu kınadıgınız sinser gibi olup kendi duşuncenizi söyleyin yandaş insanlar. !

Sana türkçe dersi almanı tavsiye edeceğim . Bu yorumda sonra