Alarm son :)

• Konuyu başlatan .despi..
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Olum oynayacak adamlari alma klana 1 hafta durup gidiyorsun sonra hagagqgskfskg .

Ben 2 gun forumda yokum serhat unutsun girerim hahahah

Ben bu adamı 1 hafta çıkartamaz diye çagırdım tt2

Ne bilim oynacak adam oldugunu :D

History x Gelme kardeşim sen gelme bak işine gucune :D

DeletedUser52052

Ziyaretçi
alıştık artık:) bir de emir canım benim, sen de bir daha bu oyunu oynamam dedin biliyorum ama seni seviyoruz biliyorsun, yufka yüreğinle seviyoruz :D her dünyada yufka yüreğin nedeniyle belirli bölgeleri kaybetsek de, seviyoruz seni :D

tekrardan her iki ekibe de başarılar, tebrikler. oynayacağınız diğer dünyalarda başarılar.

gerçekten haklısın kanka aslında çok ders aldım geçmiş dünyalardan ama yinede yenildim iyi niyetime beceremiyorum saflığım hem baskın geliyor :) onun için oyun hayatıma son verdim arada bi can sıkıntısı forma bakarım o kadar sanırım hatalarımdan ders alsam da oyunun şartlarını uygulayacagım desemde yine de benden olmaz kanka :) verdiğiniz emeklerden dolayı teşekkür ederim yine bir emir vakası ile karşılaşsanız da :p

DeletedUser55128

Ziyaretçi
gerçekten haklısın kanka aslında çok ders aldım geçmiş dünyalardan ama yinede yenildim iyi niyetime beceremiyorum saflığım hem baskın geliyor :) onun için oyun hayatıma son verdim arada bi can sıkıntısı forma bakarım o kadar sanırım hatalarımdan ders alsam da oyunun şartlarını uygulayacagım desemde yine de benden olmaz kanka :) verdiğiniz emeklerden dolayı teşekkür ederim yine bir emir vakası ile karşılaşsanız da :p

uğurla özgür buralardamı :)

LazHoca

Mızrakçı
Tüm Alarm klanını tebrik ederim güzel bir savaştı. Bundan sonraki dünyalarda kendilerine başarilar dilerim.

DeletedUser55647

Ziyaretçi
Bu kadar kalabalık olan ve yıllardır beraber oynayan- dostluk kardeşliği çok eskilere dayanan UDW klanını yenmek imkansız gibi bir şey zaten. Alarm iyi denedi ama başaramadı. Pusula ve Acemi klanları da iyi iş çıkardılar.Özellikle Acemi klanlarını verdiği destansı savaştan dolayı tebrik ediyorum. Temiz world tbr UDW.

sajhdbgkjfnlasşklgmasfmaşfa adaaaaammmmmm <3