Alarm son :)

• Konuyu başlatan .despi..
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Yazılacak bir çok şey olmasına rağmen yazmayacağım ben zaten hesap silecektim klanda ki çoğu kişide sen gidersen biz niye oynayalım dedi o yüzden topluca silelim dedik iyisiyle kötüsüyle bir world oynadık, kalbini kırdıklarımız varsa hakkını helal etsin, hepinize başarılar.

DeletedUser

Ziyaretçi
Yazılacak bir çok şey olmasına rağmen yazmayacağım ben zaten hesap silecektim klanda ki çoğu kişide sen gidersen biz niye oynayalım dedi o yüzden topluca silelim dedik iyisiyle kötüsüyle bir world oynadık, kalbini kırdıklarımız varsa hakkını helal etsin, hepinize başarılar.

Hadi beee :(crying

[video=youtube;-LxHla59Ngs]https://www.youtube.com/watch?v=-LxHla59Ngs[/video]

inacira

Kılıç Ustası

Hocam her şeyden öte sözünüzde durduğunuz için öncelikle tebrik ederim.

Savaşta göstermiş olduğunuz çaba ve başarılar içinde tebrikler.

Bir sonraki worldlerde ve reel hayatınızda başarılar dilerim.

***DAYI***

Ağır Atlı
Bakın İlk önce burda udw oynamyaıp gelip buraya alarma laf atanlar olursa ben gereklı cevabı yazacam İlk önce kendi ekibimi tebrik ettikten sonra Alarm klanının verdiği savaştan dolayı tebrik ederim

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Hesap silmedi diyip rant yapmaya çalışan arkadaşlar umarım bir ders çıkarmışlardır.
Ayrıca alarm klanı üyesi olarak bu durumu özgür abinin tetiklemesinden ziyade daha önceden yapılması gerekiyordu.
Uykusuz kalan aktif kişilere rağmen birçok oyuncunun oyunu bırakmış derecesinde oyundan çoktan düşmüş soğumuş olması aktif olanlara saygısızlık oluyordu. En başından beri rolantinede günde 2 bazen 1 kere bakıp çıkmayla oynuyordum kendim dahi utanıyordum bu durumdan ancak sağolsun yönetimdeki arkadaşlar devam etmemi istediği için birazdaha aktif olmaya çalışıyordum ancak beyhude. Bu kararla içime su serpildi.

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Hadi beee :(crying

[video=youtube;-LxHla59Ngs]https://www.youtube.com/watch?v=-LxHla59Ngs[/video]

Sen neden böyle rahat bi kişiliğe sahipsin :D günlük hayatında hiç sıkıntı yaşamıyormusun
Ütopyadan semihe benzion skfksjd az ciddi ol her konu altına istisnasız bi ciddiyetsiz postun oluyor :D gerçekten biraz değişsen fena olmaz hoş bir huy değil ama normal abartmadıkça hoş birşey tabi onuda söylemeden edemem

DeletedUser47511

Ziyaretçi
Daha uzun soluklu bir savaş olmasını dilerdim,UDW ve ALARM klanlarına başarılar dilerim.Gerçek hayatta hayırlı şeyler gönlünüzce olsun.

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Böyle olmasını istemezdim , istemezdik ama hayırlısı olsun.C6da görüşmek dileğiyle.

DeletedUser

Ziyaretçi
Hayırlısı olsun..

UDW ve ALARM ekibinlerini tebrik ederim...

DeletedUser57691

Ziyaretçi
Alarm klanını tebrik ederim .

Ronin* : Erdal abi duruşunu ve goruslerini , ayrıca klanini koruma iç gudunu takdir ettim . Umarım başka worldler de tekrar karşılaşırız .

XLeavis : Kardesim benden yana sıkıntı olduysa kusura bakma . Bazen gereksiz tartışmalar oldu kendi adıma ve klanim adına Özür dilerim . Umarım başka worldde aynı klanda oynama sansimiz olur .

Geri kalan alarm klanı oyuncuları ise haklarını helal ederse sevinirim . İyisi ile kötüsü ile bir savaş gerçekleşti . Umarım gerekli zevki vermisizdir. Başka worldler de başarılar .

Brskr-RTV

Hafif Atlı
özgür abiyi dediğinde durduğu ve bu duruşu gösterdiği için tebrik ederim, gönül isterdiki devam edin bizde güzel raporlar görelim ama sağlık olsun. diğer dünyalarda başarılar alarm ailesine :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Sen neden böyle rahat bi kişiliğe sahipsin :D günlük hayatında hiç sıkıntı yaşamıyormusun
Ütopyadan semihe benzion skfksjd az ciddi ol her konu altına istisnasız bi ciddiyetsiz postun oluyor :D gerçekten biraz değişsen fena olmaz hoş bir huy değil ama normal abartmadıkça hoş birşey tabi onuda söylemeden edemem

Hocam neden kendinize göre aykırı olan insanları dışlamaktaki bu amacınız çözemedim :)

Burada bir forum sitesi var ve özgur bir şekilde yorum yapmak amaç, söylenmedik kelime bırakmadınız ama her postumu alıntılayıp bir daha cevap yazdınız. Cevap yazmak zorunda da degilsiniz.. Ben böyle mutluyum, hangi konuda nasıl tepki verecegimi, yada diger herkes gibi tepki verip vermeyecegime bırakın ben kendim karar vereyim...

DAYII

Hocam meselemiz hiç bir zaman UDW yi savunmak olmadı, biz sadece genel foruma lanse edilmiş şeylere gerekli gördugumuz cevapları yazdık. Yani UDW harici cevap yazmasın derken genele söylemişsin ama kendi duşuncemi seninle paylaşayım, böyle bir şey mumkun degil, olsaydı C5 forumu sadece C5 de oynayanlara açık olurdu ve olması gerekirdi. Genele açık oldugu için genel anlamda herkesin istedigi yorumu yapabilecegini duşunuyorum... Tebrik ederim bu arada.

ALARM

Şuan yapılan açıklamayı samimi bulmuyorum başlıgı açan ve ALARM hakkında konuşan insanlar daha dune kadar operasyonlar,yorumlar buradan yardırıp duruyorlardı. Kısacası bırakma kararı ile birlikte fikir degiştirip bunu olgunluk olarak görmemizi beklemeniz de oldukça saçma geliyor. Benim fikrim bu hesap sil kararı ile degişmedi. Ama benim fikrim de dogru bir karar oldugu yönünde. ALARM klanına geçmiş olsun diyorum. Ve bundan sonraki worldlerde başarılar dilerim...

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Ben oyuna oyun olarak baktığım için, şahsi olarak üzüldüm. Keyifli bir savaş oluyordu. Hayırlısı olsun diyeyim.

Savaş esnasında birçok Alarm'lı oyuncu ile birbirimize saldırı atarken muhabbet etme imkanımız oldu. Hepsini tanımaktan çok memnun oldum. Benim açımdan seviyeli ve keyifli bir savaş oldu.

ALARM klanlarını can-ı gönülden tebrik ediyorum ve her şey için kendi adıma teşekkür ediyorum.

inacira

Kılıç Ustası
Hesap silmedi diyip rant yapmaya çalışan arkadaşlar umarım bir ders çıkarmışlardır.
Ayrıca alarm klanı üyesi olarak bu durumu özgür abinin tetiklemesinden ziyade daha önceden yapılması gerekiyordu.
Uykusuz kalan aktif kişilere rağmen birçok oyuncunun oyunu bırakmış derecesinde oyundan çoktan düşmüş soğumuş olması aktif olanlara saygısızlık oluyordu. En başından beri rolantinede günde 2 bazen 1 kere bakıp çıkmayla oynuyordum kendim dahi utanıyordum bu durumdan ancak sağolsun yönetimdeki arkadaşlar devam etmemi istediği için birazdaha aktif olmaya çalışıyordum ancak beyhude. Bu kararla içime su serpildi.

Silmedikleri için tek söz söyleyen bendim, ki zaten o yazdımda da ciddi olmadığı başka bir konuda da özür dileyerek göstermiştim, fakat yaşanan ve görülen şeyler alarm klanını bu yola itti.O başlıkta da yazmıştım alarm klanının silmesinden başka bir seçeneği yoktu.

Hayırlısı olsun,belki de en iyisi bu olmuştur.