Adam klanları

DeletedUser54786

Ziyaretçi
nan olm ayıp la demeyin öyle şeyler :p:D sileceğime atakana veririm, satar harçlığını çıkarır kardeşim :D:p

DeletedUser54786

Ziyaretçi
daha kene var violin var adalet var derebyi var olmadı şizo var ceset var kardeşim :p koca dünyada klanmı biter :p yunu çokda umursamamak lazım bence:p

DeletedUser54786

Ziyaretçi
illa parayı basıp innogamesi alıyım kardeşim :p:p yemin olsun kafam bozulursa yapmayan namertttir ,gaz vermeyin bana böyle :D:D

DeletedUser12581

Ziyaretçi
illa parayı basıp innogamesi alıyım kardeşim :p:p yemin olsun kafam bozulursa yapmayan namertttir ,gaz vermeyin bana böyle :D:D

Ahaha abi o kadar fazla para harcamana gerek yom uygun fiyata KENE'yi satabilirim sana bol bol asker var içeride toplanması gereken hala birsürü pasifler var bunun yanında bir sürü avantaj :)

DeletedUser63487

Ziyaretçi
onur darbe yapıyordu baktım

:D :D ben bu dünyada oynamıyorum violindeki hesaplara bakıcılık yaptım yaptığım hesapların nickini ve konumunu yaman abi biliyor sen neyin sınırından bahsediyorsun bana ?

Bununla övünüyor musun birde ? :)

DeletedUser63487

Ziyaretçi
Adam sınırdan öte düşmanla içiçe olan hesaplara baktı ve bunlardan slnının akıyla çıktı neden övünmesin ki :)

Alnının akıyla çıkması takdir edilebilir bu övünülecek şeydir ama o dünyada oynamıyorken gelip hesaplara bakması haksızlık deği midir sizce ? Yanışım varsa düzeltin :)

DeletedUser33303

Ziyaretçi
şimdi benim arkadaşlarıma bakıcılık yapmamın neresi yanlış ? Uykusuz kalmışlardı bakıcılık yaptım toplasan 4 mü 5 günmü ne baktım o kadar.

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Alnının akıyla çıkması takdir edilebilir bu övünülecek şeydir ama o dünyada oynamıyorken gelip hesaplara bakması haksızlık deği midir sizce ? Yanışım varsa düzeltin :)

Allah Allah vallahi inanın ilk sizden duyuyorum :) Daha önce hiç böyle bir yoruma rastlamamıştım :D

myw**

Dük

yok hocam haklısın cok ayıp etmişler bunu yapan kişiler bence cezalandırılmalı

DeletedUser63321

Ziyaretçi
Herkesin kişisel tercihidir hangi klanda oynayacağı ve klan yönetimiyse eğer diplomasi insiyatifine kalmıştır . Yani demek istediğim şu oyun bu arkadaşlar psikoloji bozmaya gerek yok :) Savaşılır kazanılır kaybedilir tebrik edilir olay biter :) He savaşın ortasında müttefikiniz sizinle devam etmeyip düşmanla hareket etmek istemişse savaş açın savaşın burada dil dökmenin hakaret etmenin hiçbir anlamı yok:)

Bunları diyen adamın yanlışı düzeltilir mi hiç? Onu öyle bırakıp insanlar içinde ibret-i alem diye dolaştıracaksın ki insanlığa hayrımız dokunsun. yoksa öyle buradaki 1-2 yanlışını düzelterek toparlanacak bi tip değil gibisin en azından insanlar ne olmamaları gerektiğini görür de bu durumdan feyzalırlar, sen aynen böyle kal düzelme arkadaşım:)

DeletedUser63487

Ziyaretçi
Bunları diyen adamın yanlışı düzeltilir mi hiç? Onu öyle bırakıp insanlar içinde ibret-i alem diye dolaştıracaksın ki insanlığa hayrımız dokunsun. yoksa öyle buradaki 1-2 yanlışını düzelterek toparlanacak bi tip değil gibisin en azından insanlar ne olmamaları gerektiğini görür de bu durumdan feyzalırlar, sen aynen böyle kal düzelme arkadaşım:)

Günaydın öncelikle dostum , Ben gayet hoş ve kırıcı olmayan bir dille durumu ve olayları yorumlamaya çalıştım . Demek istediğim aynı dünyada herhangi bir hesapla oynamıyorken bakıcılık alamayacagına göre hesapların şifresi ile giriş yaparak hesaplara 2 farklı kişinin bakması olayına değindim . Ben oplara katılıyım 3-5 gün uyumayım sonra bir arkadaşımda geceleri 3-5 gün hesaba baksın oplara katılsın ? Bence olmaması gereken bir durum . Sizin konuşma ve tavrınıza gelince herkes kendine yakışan şekilde konuşur ve kendini ifade eder . Sen aynı bu şekil kal arkadaşım sana dil dökmeye gerek duymuyorum :)

DeletedUser63487

Ziyaretçi
şimdi benim arkadaşlarıma bakıcılık yapmamın neresi yanlış ? Uykusuz kalmışlardı bakıcılık yaptım toplasan 4 mü 5 günmü ne baktım o kadar.

Peki hesaplara baktıgınız dünyada herhangi bir hesabınız yok ise bakılıcıktan kasıt şifre ile girişten bahsetmiyor musunuz =