Adam klanları

DeletedUser63487

Ziyaretçi
senden çok az fazlada senin yaşındada sıkıntı yokmuş düzeltilecek bişi , nerde var hata bilemedim nys artık

Yukarıdaki postlarımda belirttim dostum çok muhim bir olay değil zaten kafama takıldıgı için yazdım.

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Peki hesaplara baktıgınız dünyada herhangi bir hesabınız yok ise bakılıcıktan kasıt şifre ile girişten bahsetmiyor musunuz =

Hayır kendi hesabıyla w36 ya girip bakıcılık alabilir. Belirtildiği gibi ortada co player ya da şifre paylaşımı gibi bir durum yok

DeletedUser33303

Ziyaretçi
ben anlamadım bu konu nereden yine bana sıçradı arkadaşım yeni bir hesap açıp ben bakıcılık yapamıyormuyum lütfen ya cahil olmayalım :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Yanlız olay başka ikrn bi anda kaanın bakıcılığına dönmüş :D en mağdur benim bence, ortada faruk abinin kenarında yavaşça gelişiyodum adamlar hesap sildi :)

DeletedUser61775

Ziyaretçi
Bakıcılık yapmak ve yaptırmak bir haktır.
Kurallarına uyduğun sürece herkes bakıcılık yapabilir.

DeletedUser54786

Ziyaretçi
yine gereksiz kavgamız çıkmış :D hayırlı uğurlu olsun :p

adamla savaşan benim uykusuz kalan benim ben sıkıntı yapmıyorum bu durumuda millete ne oluyoro_O
sema hanımefendi kişisi fosur fosur uyurken ben uykusuz kaldım bu kaan kişisi yüzünden hadi asalım :p:p:p:p sen dua et kaan ki para veya iş kaybı yaşamadım o dönem vallalhi salardım itlerimiüzerine:p:pen tahammül edemediğim şey kardan zarar etmektir :D:D

bende fikrimi söyliyeyim, bana lazımken bak dediğimde bakmazsa kaan o zaman bende gönül koyarım, asıl bakmaz ise işte o zaman ayıp olur, bakması için dünyada hesabı olması gerektiğinide düşünmüyorum,düşünülmesinide hoş karşılamıyorum, abla dediği kadının hesabına rica karşılığı bakması esas doğru olandır, bakmazsa esas o zaman çok büyük terbiyesizlik etmiş olurduo_O

sanada ayrıca teşekkür ederim kaancım oyundan zevk almamı sağladığın için kardeşim :oops: gerçi 2 yerine 6 köy bende kalsaydı daha iyi olurdu ama canın sağolsun :D oyunbu çokda şey yapmamak lazım:p

DeletedUser33303

Ziyaretçi
26 puanım barbara düştü :D sildim 36 yı tamamen 2 hesap baktım 2 side op yiyordu 3. yü almadan kaçtım 36 dan :p :D

DeletedUser54786

Ziyaretçi
o zaman hemen w-36 da hesap açıyorsun kardeşim,sonrada o hesapdan bana mesaj atıyorsun yerini tespit amacı ile,alıyorum köyü :p:p:p

DeletedUser54786

Ziyaretçi
Bu hedef çaylak korumasında bulunuyor. En erken 16.12. tarihinde saat 02:38 tarihinden sonra saldırabilirsin.

nan ne şansız adamım yaaa :D:D