Adam klanları

Mr.Yellow

Baltacı
Adam klanları hakkındaki düşüncelerinizi merak ettim.Ve savaşta 150 köy geriye düştüler.Evet...

aslankilic

Yasaklı
valla benim bildigim tek sey faruk2829 isimli oyuncu her dünyada globalde 1. oluyor sonra kayboluyor hayırlısı iyi bi oyuncu ama devamını getiremiyor gibi

DeletedUser54786

Ziyaretçi
hesap transferleri ile gelmeyin karşımıza :D onurlu ve dik duruşumuz devam ediyor,istatistiklere takılmayın değişir her zaman:p yalnız şu kaanı ikide bir vionun hesaplarına baıcılığa yollamayın ayıp oluyor artık, bırakın kendileri oynasın ,ne kadar ayıp ya :D bir gün honeyde bir bakıyorsun merlianda:D bakalım başka hangi hesapda denk gelicez:p

DeletedUser12581

Ziyaretçi
hesap transferleri ile gelmeyin karşımıza :D onurlu ve dik duruşumuz devam ediyor,istatistiklere takılmayın değişir her zaman:p yalnız şu kaanı ikide bir vionun hesaplarına baıcılığa yollamayın ayıp oluyor artık, bırakın kendileri oynasın ,ne kadar ayıp ya :D bir gün honeyde bir bakıyorsun merlianda:D bakalım başka hangi hesapda denk gelicez:p

Kaan bakıcı değil abi onun bütün hesaplara girme insiyatifi var yedek subay o ehehe :D :p

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Kaan artık farklı bir şey :)
Bakıcımı lazım kaan a ulaşın :)

Ama birde Çok amatörce saldırılar oluyor :D
Saldırı ordusu gören salıyor hafifleri :D
Sonra bum :D

DeletedUser54786

Ziyaretçi
haftaya bana randevusu kardeşim, var bana bakacak, ajandaya notu düşün he :D

DeletedUser54786

Ziyaretçi
19 saatten mis arası yapıyor tirbiyisiz çıcık:p çelenk yollıycam evine ,1 kartonda sigara koyucam yanına sağda solda anlatmasın diye :p:p:D:D

DeletedUser54786

Ziyaretçi
mesaj yolladım sana oku bir cevap ver :D

o köy mezarlık oldu zaten ,şehitlerim var artık orada , şehit toprağı terkedilmez :p

DeletedUser54786

Ziyaretçi
bugün acaip şeylerde öğrendim he, bildiğimiz bir şeyi aslında tamamen yanlış olduğunu anlayınca insan üzülüyor be :(

DeletedUser59719

Ziyaretçi
Biryere gittiğimiz yok gücümüz kuvvetimiz yerinde cok sukur sonuna kadar savaşımızı verecegiz.Keşke klan profiliniz kadar adam olsanızda dogruluk dürüstlük sevgi saygı neymiş görebilsek....

2 ,3 tane kendini bilmez korkan barbarcı casuslarınızı klandan çektiniz diye yıkılacagımızı düşünmesin kımse orda burda adam klanı dagılıyor ekipleri ayrılıyor vs vs tarzı demogoji yapmasın kimse çoluk cocuk oyununa çevirdiniz işi gülüyorum sadece.

Birde yol gecen hanına dönen hesaplarının kimlerde nerelerde dolandıgı bilinmeyen ortalik mallarına donen çakma kralların türedigi vs bir klan var onlara zaten diyecek bişey bulamıyorum :)

Verlien degeri enayilik olarak adlandıran herkese ADAMLIK DERSİNİ verecegiz.

Saygılarımla...

Furkan...

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Biryere gittiğimiz yok gücümüz kuvvetimiz yerinde cok sukur sonuna kadar savaşımızı verecegiz.Keşke klan profiliniz kadar adam olsanızda dogruluk dürüstlük sevgi saygı neymiş görebilsek....

2 ,3 tane kendini bilmez korkan barbarcı casuslarınızı klandan çektiniz diye yıkılacagımızı düşünmesin kımse orda burda adam klanı dagılıyor ekipleri ayrılıyor vs vs tarzı demogoji yapmasın kimse çoluk cocuk oyununa çevirdiniz işi gülüyorum sadece.

Birde yol gecen hanına dönen hesaplarının kimlerde nerelerde dolandıgı bilinmeyen ortalik mallarına donen çakma kralların türedigi vs bir klan var onlara zaten diyecek bişey bulamıyorum :)

Verlien degeri enayilik olarak adlandıran herkese ADAMLIK DERSİNİ verecegiz.

Saygılarımla...

Furkan...

??? hesapların kimlerde döndüğü bellide sendeki bu çekememezlik neyin nesi ? Bugün yaman abi gel hesabıma bak dese onun hesabınada bakarım ben ne yani bu kendisinede dedim ben. Bizden yana sıkıntınmı var varsa söyle bilelim ?

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Zoruna gitmiş kaan herhalde baksana yok hesaplar kimde belli degil falan hesapların kimde oldugu belli gecen geçe saçma sapan bir saldırın vardı hafifleri hatırlıyormusun :D
Çok gülmüştüm o saldırıya :D