Adalet vs Zorba

aslnkrl2

Yasaklı
Adalet ve Zorba arasında 3 yıllık sponsorluk anlaşması imzalandı dostum. Adaletin formasında ZORBA adı yazacak
Şaşırdım açıkçası şu dünyada sözünü yemeyen bir Adalet klanı kalmıştı dünya başından beri özellikle Artiz ekibi baya silinene kadar devam diyordu bakalım şimdi ne diyecekler merak ettim :) Gerçi illaki nedenler vardır simdi orasını ben bilemem neyse
Her iki tarafada hayirlisi olsun dünya 1 aya kapanır artık Zorba çatısı altında(sahi diğer klanların kontenjanı ne acaba merak konusu :)

GameMafia

Baltacı
Şaşırdım açıkçası şu dünyada sözünü yemeyen bir Adalet klanı kalmıştı dünya başından beri özellikle Artiz ekibi baya silinene kadar devam diyordu bakalım şimdi ne diyecekler merak ettim :) Gerçi illaki nedenler vardır simdi orasını ben bilemem neyse
Her iki tarafada hayirlisi olsun dünya 1 aya kapanır artık Zorba çatısı altında(sahi diğer klanların kontenjanı ne acaba merak konusu :)
hayırlısı be reis

LordSeveral

Milis

Bu oyun garip bir oyun herkesin haklı sebepleri var tabii

ByRevolution

Yasaklı
Zorbaya op planlıyordum bende. Zorba savaşı bitene kadar oynarım demiştim. Savaş bittiyse bende hesap sileyim bari. Zaten sıkılmıştım. Zorba ile değil de adminlerle savaşıyorduk. Ban çiki ban ban yaptılar bize :)