Adalet vs Zorba

LordSeveral

Milis
Hayır bu kadar sav bu kadar imkan zorbaya tek başımıza direniyoruz tek yaptıkları 120 köye sav atmak ctpt i alay i itememis Truva çıkarıp tutamamış adam gelmiş burda bize ağlıyor ben amoya zor tahammül ediyorum birde bunlar ağlıyor deliriyorum

.A L C A T R A Z.

Kılıç Ustası
Zorba ile diplomasiyi ben yaptım. Amo.nun herhangi bir planı vesaire yok çocuğa suç atmayın ... yüzü olan gelsin benim karşımda h*vlasın

LordSeveral

Milis
Hayır bu kadar sav bu kadar imkan zorbaya tek başımıza direniyoruz tek yaptıkları 120 köye sav atmak ctpt i alay i itememis Truva çıkarıp tutamamış adam gelmiş burda bize ağlıyor ben amoya zor tahammül ediyorum birde bunlar ağlıyor deliriyorum

Ulan yazamamışım sinirden sav dolu köylere 120 tane kami atmak dicektim 120 köye sav demişim şimdi atmışım ya falan der kendine yorar hatamizi düzeltelim

-NESİNSEN-

Milis
2. Numaralı amoyu kurtaramazsin sen zaten kaç beni tanidilardaki o kişisin biliyoruz amo 1 hafta önce wpden biz sıkıldık galiba bırakacak derken zaten kendide aynı kafada olduğunu belli etti devam edin adam diye dolaşanlar :)

.AMO.

Casus
2. Numaralı amoyu kurtaramazsin sen zaten kaç beni tanidilardaki o kişisin biliyoruz amo 1 hafta önce wpden biz sıkıldık galiba bırakacak derken zaten kendide aynı kafada olduğunu belli etti devam edin adam diye dolaşanlar :)

sıkıldığımız doğru ama bırakmak konusunda değil sizin konuşmalarınız ancak icraat gösterememeniz dolayısıya. Bak bak bitiriyoz bak bak geliyoz yok abi icraat yok.

birde bana 1 numara diye hitap et alcatraza hava yapıyom sayenizde :)

LordSeveral

Milis

Kardeş zorba adalet savaşına dahilin yok müttefik olarak yararın yok bu iki klan arasında olan savaşa bir desteğin yok iki klan savaşıyordu iki klan barıştı hala konuşuyorsun sadece ağlıyorsun

-NESİNSEN-

Milis
sıkıldığımız doğru ama bırakmak konusunda değil sizin konuşmalarınız ancak icraat gösterememeniz dolayısıya. Bak bak bitiriyoz bak bak geliyoz yok abi icraat yok.

birde bana 1 numara diye hitap et alcatraza hava yapıyom sayenizde :)

1.AMO

2.Alkaçratz

3.BArbar coll Jan

Oldumu

.AMO.

Casus
@.A L C A T R A Z. sana 2. Sin derken mustafa abiyi 3. Yaptılar sjsj
@JanCoolJan abi sen adaletin 3 numaralı oyuncusu oldun ama şöyle bir şey var sado sınırında senin neden çok köyün var :)) biz düşünmeyelim sado düşünsün artık :(

.FiBoNacci.

Acemi
Geçmişten tanıyanlar tanır. 3. vs yada barbarcooljan diye hiştap edenler zaten geçmişten tanımayanlardır. Yani bu oyunda muhtemelen yenidirler :)
onların da sözü çok önemli değil.
Gene eski agresif oyunumuza zorla döndürmek isteyenler varsa sıkıntı yok. Yeteri kadar dinlendik :)

.FiBoNacci.

Acemi
eski wordlerde 3 kişi koca klanlara nasıl kafa tuttuğumuzu bilenler zaten böyle bir ima ile başlarına hiç iş açmazlardı
Ben hiç bir dünyada kimseye uymam. Ama gereksiz imalarada cevap vermemek olmaz

-NESİNSEN-

Milis
Geçmişten tanıyanlar tanır. 3. vs yada barbarcooljan diye hiştap edenler zaten geçmişten tanımayanlardır. Yani bu oyunda muhtemelen yenidirler :)
onların da sözü çok önemli değil.
Gene eski agresif oyunumuza zorla döndürmek isteyenler varsa sıkıntı yok. Yeteri kadar dinlendik :)
Zorba savaşındaki etkini gördük baya iyisin

.AMO.

Casus
ahmet 4 köye sav icin sado ya mı yazdın ayıp sana kardeşim bana desen düşman olmamıza rağmen bile atardım :D @.AMO.

abi baştan sonra mis opu yaptığınıza heryere destekti aradı yetişmek zor oluyordu :)) lordazrailin köylere istedim geçici ara atamıcamız kadarda uzak sıkıntılı bölgedeydi yazdık ettik yok köy bası 100 kılıç mızrak attırsalar 10 köyü doldururlardı ama işte atmadılar atmak istemediler şimdide adalet şöyle uaptı böyle yaptı diyolar yapmamak için bir sebep yokki

crank2171

Hafif Atlı
abi baştan sonra mis opu yaptığınıza heryere destekti aradı yetişmek zor oluyordu :)) lordazrailin köylere istedim geçici ara atamıcamız kadarda uzak sıkıntılı bölgedeydi yazdık ettik yok köy bası 100 kılıç mızrak attırsalar 10 köyü doldururlardı ama işte atmadılar atmak istemediler şimdide adalet şöyle uaptı böyle yaptı diyolar yapmamak için bir sebep yokki

boşver ben sana kami desteği veremde bi güzel sado topla :D

.FiBoNacci.

Acemi
Zorba savaşındaki etkini gördük baya iyisin
Birincisi ne ben seni tanırım ne de sen beni. Hiç diyaloğun olmayan birisine nezaket sınırını zorlayan tarzda ne hakla yazıyorsun.
Zorba savaşındaki etkimi değerlendrecek olan klanım. Sen değilsin. En azından sizin yaptığınız gibi sinema seyreder gibi ya da savaşır gibi yaparak kenarda beklemedik