Adalet vs Zorba

.AMO.

Casus
66. Dünyaya girdiğimiz gibi zorba klanı ile savaşacağımızı yönetim ekibimiz ile kararlaştırdık ve forumdada dile getirmiştik.

Bu zamana kadar resmi savaş ilanının verilmeme nedeni sınırımızın olmayışıydı. Şuanda afyok klanlarının zorba klanına katılması ile sınırımız oluşmuş ve kaçınılmaz olan Adalet zorba savaşımız resmen başlamıştır.

Multiden ban yemeyen klan avantajlıdır. Her iki tarafada başarılar.

LordHagi

Kılıç Ustası
Her iki klana da basarilar. Sürekli multiden vs. laf sokmaya calisan tertemiz adalet klani oyuncularina iki cift sözüm var. Savas ilaninizda bile `ìcerideki dostlara selamlar``yazmissiniz. Ortamlarda sürekli zorba icinde su kadar hesabimiz var bu kadar hesabimiz var demeyi birakin. Gercekten yoruyorsunuz. Bundan bir cekincemiz, korkumuz vs. olacagini saniyorsunuz herhalde. Eli yüzü düzgün, polemiksiz bir savas diliyorum. Böyle blöflerle ne bana gelin ne de diger klanlarla diplomasi yapmaya calisin kimse salak degil. Varsa 3-5 capulcu hesabiniz vardir icimizde. Onlarin da yeri gelince kafasina vurmayi biliriz. Edebinizle, savasarak kazanma niyetindeyseniz, güzelce sohbet ederek oynariz da savasiriz da. Ama bu ego savaslarini kenara birakalim.

ByRevolution

Yasaklı
Her iki klana da basarilar. Sürekli multiden vs. laf sokmaya calisan tertemiz adalet klani oyuncularina iki cift sözüm var. Savas ilaninizda bile `ìcerideki dostlara selamlar``yazmissiniz. Ortamlarda sürekli zorba icinde su kadar hesabimiz var bu kadar hesabimiz var demeyi birakin. Gercekten yoruyorsunuz. Bundan bir cekincemiz, korkumuz vs. olacagini saniyorsunuz herhalde. Eli yüzü düzgün, polemiksiz bir savas diliyorum. Böyle blöflerle ne bana gelin ne de diger klanlarla diplomasi yapmaya calisin kimse salak degil. Varsa 3-5 capulcu hesabiniz vardir icimizde. Onlarin da yeri gelince kafasina vurmayi biliriz. Edebinizle, savasarak kazanma niyetindeyseniz, güzelce sohbet ederek oynariz da savasiriz da. Ama bu ego savaslarini kenara birakalim.

Blöf yapacak bir şey yok. Herkesin her klanda arkadaşı var. Bu gayet normal bir şey. Multi konusuna gelince bizleri yalanlamaman takdire şayan. Bazı şeyleri kabul etmek erdemdir. Teşekkür ederiz

LordHagi

Kılıç Ustası
Blöf yapacak bir şey yok. Herkesin her klanda arkadaşı var. Bu gayet normal bir şey. Multi konusuna gelince bizleri yalanlamaman takdire şayan. Bazı şeyleri kabul etmek erdemdir. Teşekkür ederiz
Kendi multim yok. Klanimda elbet multiyle oynayan vardir. Klanimda tek multim yok diyen bos konusan sahtekarin tekidir. Klaninizdaki bi cok oyununcunun world basinda neleri yagmaladigini, kimleri topladigini gördük yani. Multiyle oynamak da zor istir. Emek ister. Oynayanlari tebrik ediyorum. Ben 1 hesabi zor idare ediyorum. Ne kadar ekmek o kadar köfte degil mi? Bana ne kim multiymis kim bilmem neymis. Adam emeginin karsiligini aliyor, klana her hesapla katki sagliyorsa umrumda degil. Inanin ayrica hangi hesaplar multi hangileri degil hicbir bilgim yok. Umrumda da degil. O yüzden buradan bir polemik yaratamazsiniz yani. Sanki multi bu oyuna ilk defa gelmis gibi saka gibi söylemler yani :)

willyc

Kılıç Ustası
Kendi multim yok. Klanimda elbet multiyle oynayan vardir. Klanimda tek multim yok diyen bos konusan sahtekarin tekidir. Klaninizdaki bi cok oyununcunun world basinda neleri yagmaladigini, kimleri topladigini gördük yani. Multiyle oynamak da zor istir. Emek ister. Oynayanlari tebrik ediyorum. Ben 1 hesabi zor idare ediyorum. Ne kadar ekmek o kadar köfte degil mi? Bana ne kim multiymis kim bilmem neymis. Adam emeginin karsiligini aliyor, klana her hesapla katki sagliyorsa umrumda degil. Inanin ayrica hangi hesaplar multi hangileri degil hicbir bilgim yok. Umrumda da degil. O yüzden buradan bir polemik yaratamazsiniz yani. Sanki multi bu oyuna ilk defa gelmis gibi saka gibi söylemler yani :)
arkasındaki 10 klanla üstten konuşmaya bayılan bir eleman sonunu iyi görmüyorum. başarılar dilerim

Cutorq

Baltacı
saklanarak icraat gösterilmez :D

ZORBA ailesinin adını söyleyecek kadar kalibresi olamayanlara diyeceğim tek şey etinden korkanın kemiğini.

yarışmacı arkadaşlara başarılar :)
sıfırlandıklarında burada olmalarını diliyorum :D

.AMO.

Casus
saklanarak icraat gösterilmez :D

ZORBA ailesinin adını söyleyecek kadar kalibresi olamayanlara diyeceğim tek şey etinden korkanın kemiğini.

yarışmacı arkadaşlara başarılar :)
sıfırlandıklarında burada olmalarını diliyorum :D

Allahmısınız niye kendinizi yüceltmeye çalışıyorsun ? Yenersin veya yenilirsin bu kadar basit. Çok boş adamsın lütfen gelip burda kafa açma

.AMO.

Casus
geliyorum gülümse :)

Biz bu zamana kadar geliyoruz diyen kimseye gelme demedik gelin bekliyoruz. Kolay haritadan ziyade herzaman zor haritaları sevmişizdir sizin aksinize.
Sayılar yanıltıcıdır. Birçok ekibin içinde bulunduğu kalabalık klanlar kapalı bir kutudur. Ancak bir amaç için bir araya gelmiş 4-5 klanlık klanların vereceği katkı herzaman daha üstündür. Savaşalım görelim

.AMO.

Casus
görende savaşıp savaş kazandılar sanacak allahım yarabbim gelde cıldırma :D
ulan barbardan baska koy alan adam yok klanda. 15 dakkadan beri profillerine bakıyorum 3000 tane barbar almıslar :D
hadi boş yapmayın savaş meydanında konusun.

Sizin gibi multi atmadık haritaya toplasın klanımız 3-5pre kasan vardır işte :) he başlangıçta giriş amacımız pre kasmaktı 1 ay felen kasıp sonra başladık oyuna tam kadroda değiliz bunu değerlendirin bence kaybederseniz çok dalga geçerim. Kaybedersem dalga geçecek bir konunuz yok her şekilde bizden 1 tık önde gibi duruyorsunuz o yüzden büyük konuşmayın derim :) şuan sayı köy farkıda umrumda değil ne kadar kalaba olursanız bizim gelişimimizi o kadar hızlandırmış olursunuz :)

LordHagi

Kılıç Ustası
Allahmısınız niye kendinizi yüceltmeye çalışıyorsun ? Yenersin veya yenilirsin bu kadar basit. Çok boş adamsın lütfen gelip burda kafa açma
E ben de bunu söylüyorum zaten :) Tertemiz bir savas ilani acsaydin madem. Biz kimseye yukardan bakmiyoruz. Ortalikta adalet icinde bu kadar hesbaimiz var diye söylemlerde de bulunmuyoruz. Hicbir klanin arkasina saklanip da savas acmiyoruz. Afyok müttefigimiz. Müttefigimizin de arkasinda dururuz sonuna kadar. Ayrimiz gayrimiz da olmaz. Biz bu dünyada elbette iddialiyiz ama kimse yarin ne olacagini bilemez. Kimseye de yüksekten bakmiyoruz. Sadece actiginiz savas ilanina cevap burada yazilanlar.

.AMO.

Casus
E ben de bunu söylüyorum zaten :) Tertemiz bir savas ilani acsaydin madem. Biz kimseye yukardan bakmiyoruz. Ortalikta adalet icinde bu kadar hesbaimiz var diye söylemlerde de bulunmuyoruz. Hicbir klanin arkasina saklanip da savas acmiyoruz. Afyok müttefigimiz. Müttefigimizin de arkasinda dururuz sonuna kadar. Ayrimiz gayrimiz da olmaz. Biz bu dünyada elbette iddialiyiz ama kimse yarin ne olacagini bilemez. Kimseye de yüksekten bakmiyoruz. Sadece actiginiz savas ilanina cevap burada yazilanlar.

Sen bakmıyor olabilirsin ancak senin üyelerin senin bildiklerinin dışında konuşursa kendi yaptıklarını gizleyip adalet böyle yapıyor derse birde kendilerini haklı çıkartmaya çalışıyorsa böyle bir savaş ilanı olur tabikide. Hani dedim ya biz pre için girdik diye evet baslangıç aşaması pre amaçlı girildi dağınığız adam yalan konuşmuyor savaş ilanında. He ben olsam öyle yazmayabilirdim çünkü Adalet ve zorba klanları benim için şu aşamada kafa kafaya o yüzden truvaya gerek duymuyorum