AcemiyiZ

• Konuyu başlatan SirIVale
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Bayrak klanını almak zorunuza gitti heralde :) ne oldu bize de mi kin tutacaksınız :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Kurt beslenmez Kendal, Kurt vahşidir, beslersin beslersin, sana bağlı olduğuna inanırsın. Bir gün kurt ava çıkar, bir daha da seni tanımaz ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
Kurt beslenmez Kendal, Kurt vahşidir, beslersin beslersin, sana bağlı olduğuna inanırsın. Bir gün kurt ava çıkar, bir daha da seni tanımaz ;)

Saglık olsun :) . Yapmıs bizimkiler birşeyler gereken konusulmus , görüşülmüş daha fazla söz söylememe gerek yok herkese kolay gelsin

bolubjk*

Ağır Atlı
Bayrak klanını almak zorunuza gitti heralde :) ne oldu bize de mi kin tutacaksınız :)

Bu yazdığın yazıya kendin inanıyor musun ?
İsmi geçen klanla ilgili yorum yapmak istemiyorum daha doğrusu klan değil 3 5 kişi ile ilgili yorum yapmak istemiyorum çünkü herkes kendisine yakışanı yapıyor o yüzden herkesin kişiliği karakteri der susarım.

Ama şimdi yıllardır forumda multici dediğin, her platformda atıştığın, burada diplomasi başlığında sözde 4 klanla savaşıyor izlenimi verip savaş ilanı verdiğin klanı bünyenize katıyorsunuz. He zaten 78. klanınızı kurdunuz ve 87. diplomatik hamlenizi yaptınız amenna kıtada bu konuda oldukça başarılısınız klan kurma konusunda vs ama bence güzel giden savaşı bu tarz hareketlerle baltalamaya hiç gerek yoktu. Bu hamlelerle savaş bile kazansanız sen kendi içinde mutlu olacaksan onada birşey demiyorum artık.

Ama ekibiniz ve bireysel bazı oyuncularınızla geçmişten yana dostluğum ve saygım az çok var ama böyle kendinizi düşürürsünüz, gerek yok böyle şeylere. Böyle şeyleri elinize geçen fırsat gibi görmeniz zaten sizin buraya oyun olarak görmekten çok kazanmak için her yolu denerim dediğiniz yer galiba.

Gerçi ben kime ne anlatıyorsam :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Herkes kendisine yakışani yapar o yüzden biz vurmaya devam onlarda klan kurmaya oyuncu almaya devam etsinler..

Savaşta her yol mubahtir..

DeletedUser

Ziyaretçi
konu raporlar başlığından nereye geldi şimdi... gölge kendini kaybedersem diye garantiye mi almaya çalışıyor... sizde 3 klan olmuşunuz biz farketmeden... klan profiline ekleyinde bizde farkedelim kurduğunuz yeni klanları...

DeletedUser

Ziyaretçi
Herkes kendisine yakışani yapar o yüzden biz vurmaya devam onlarda klan kurmaya oyuncu almaya devam etsinler..

Savaşta her yol mubahtir..

Saldırgan: TFNemesis
Kaynak: TheSopranos (517|441) K45

Miktar: 0 0 0 59 0 0 0 0 0
Kayıplar: 0 0 0 6 0 0 0 0 0

Savunmacı: .thtuloveme
Hedef: AyaR (544|456) K45

Miktar: 822 762 22 25 21 0 0 0 0
Kayıplar: 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Casusluk
Gözlemlenen hammaddeler: 398 24 1.118

köyünü destekletip burada artistlik yapmak moda olmuş... bizde yakınımızdakileri kesiyoruz...

DeletedUser

Ziyaretçi
konu raporlar başlığından nereye geldi şimdi... gölge kendini kaybedersem diye garantiye mi almaya çalışıyor... sizde 3 klan olmuşunuz biz farketmeden... klan profiline ekleyinde bizde farkedelim kurduğunuz yeni klanları...

Sen baya baya yanlış gelmişsin . Giderken sağ a döneceksin.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu yazdığın yazıya kendin inanıyor musun ?
İsmi geçen klanla ilgili yorum yapmak istemiyorum daha doğrusu klan değil 3 5 kişi ile ilgili yorum yapmak istemiyorum çünkü herkes kendisine yakışanı yapıyor o yüzden herkesin kişiliği karakteri der susarım.

Ama şimdi yıllardır forumda multici dediğin, her platformda atıştığın, burada diplomasi başlığında sözde 4 klanla savaşıyor izlenimi verip savaş ilanı verdiğin klanı bünyenize katıyorsunuz. He zaten 78. klanınızı kurdunuz ve 87. diplomatik hamlenizi yaptınız amenna kıtada bu konuda oldukça başarılısınız klan kurma konusunda vs ama bence güzel giden savaşı bu tarz hareketlerle baltalamaya hiç gerek yoktu. Bu hamlelerle savaş bile kazansanız sen kendi içinde mutlu olacaksan onada birşey demiyorum artık.

Ama ekibiniz ve bireysel bazı oyuncularınızla geçmişten yana dostluğum ve saygım az çok var ama böyle kendinizi düşürürsünüz, gerek yok böyle şeylere. Böyle şeyleri elinize geçen fırsat gibi görmeniz zaten sizin buraya oyun olarak görmekten çok kazanmak için her yolu denerim dediğiniz yer galiba.

Gerçi ben kime ne anlatıyorsam :)

Kısa bir acıklama yapacağım . Yapılan hicbir hamlenin sizinle alakası yok bayrak ekibi haric . Bayrak konusunda haklısınız araya giren sözüne saygı duydugum kişiler icin bu durumu kabul ettim yoksa 5 inci olmaları niyetinde olmayanlardan biri benim fakat geliş amacları sizken kendimi kestirme gereği neden duyalım ve ayrıca sadece gölge savasının bitimine kadar kalacaklar iken bana zararı değil yararı oldugu sürece yapmanın neresi sıkıntı ? . Senin stratejine göre yanlıs olan şeyler gecen worlde kadar benim de bircok şey e yanlıs gözle baktım fakat classic dünyasinin stratejisinin farklı oldugunu emin olun sizde kavrayacaksınız .

Fakat sunu herkes kabul etmeli ki ben buraya gölgenin hangi ekip ne kadar adamla geleceğini bilmeden kuzeydoğu yu kafamda kararlastırdım amacım basta zevk alıp gittiğimiz yere kadar götürmekti . Fakat gecen c4 de cağırıp ta işleri yoğun alan , 20 inci dünyadan 18 inci dünyadan cağırmadıgım halde bile aradıgım o kadar insanın beni bulup başlaması işleri ciddiye bindirmeme sebep oldu ve worldu sonuna kadar götürme kararı aldım .

Ve gözleri bu savasta olan klanların iki klanın da bu savastan en ağır sekilde cıkacagını bildiği icin zamanında gözleri kuzeydoğuya döndüğünde buna önlem olarak yapılan planların ötesine gecen birşey yok . Gölge ile savasan oyuncu kısmı zaten bu dünyaya getirdiğim bizzat getirdiğim oyuncular . Onun dısında sizin köylerinizde ki destekler kadar bizim oyuncularımızın köylerinde destek yok yani aslında sunu anlıyoruz ki gözle gördüğüne değil görmediğine bakmalısın ..

Herkese başarılar . Anlayan anlamıstır diye umuyor herkesin savasına bakmasına ve daha fazla uzatmamasını rica ediyorum .

DeletedUser

Ziyaretçi
Saldırgan: TFNemesis
Kaynak: TheSopranos (517|441) K45

Miktar: 0 0 0 59 0 0 0 0 0
Kayıplar: 0 0 0 6 0 0 0 0 0

Savunmacı: .thtuloveme
Hedef: AyaR (544|456) K45

Miktar: 822 762 22 25 21 0 0 0 0
Kayıplar: 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Casusluk
Gözlemlenen hammaddeler: 398 24 1.118

köyünü destekletip burada artistlik yapmak moda olmuş... bizde yakınımızdakileri kesiyoruz...

aynen öyle ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
Sıra İsim Fethedilen köyler Kaybedilen köyler Saldırırken yendiğin rakipler Savunurken yendiğin rakipler
1 BELEŞÇİ 0 0 20.026 8.134
2 BELEŞÇİ. 0 0 13.338 4.268
3 GöLGe HaRaMiLeRi 0 0 13.243 30.820
4 GöLGe HaRaMiLeRi ! 0 0 9.401 13.331
5 BELEŞÇİ.. 0 0 7.848 3.545
6 BELEŞÇİ... 0 0 418 2.078
7 TURAN 0 0 341 820
8 BELEŞÇİ.... 0 0 141 24

Savasan klanlar bellidir .. Bahaneye gerek yok lütfen sadece rapor paylasalım daha fazla yazmamanızı rica edeceğim .

Sevgili mehmet

w27 de beraberdik orda da gösterdin ki dışardan üyelere karşı her zaman bir mesafen vardı klansavaşlarından bu yana hemen hemen her dünyada oynadım ama pişmanlık duyduğum sayılı dünyalar var ki bununda başında w27 gelmekte. sizler 1 yağmayı 1 dosta değişecek kadar gözü kör olmuş oyuncularsınız. gerek beraber çıktığınız yolda klandan atıp kendi ekinine toplatman gerekse kendi klan arkadaşlarını yarı yolda bırakıp dünyadan çekilmen ve buna benzer bir çok durumla adın geçerken şimdi yazdıklarına bakıyorum da bu konuda söz hakkı düşecek son kişilerdensin.

Bi söz vardır bilir misin; İmamın dediğini yap yaptığını yapma haah seninki de o mesele sözlerin sadece söylemde kalıyor keşke bunu eyleme çevire bilsen. güzel bir savaş demiştin evet güzel gidiyordu bayrak klanı dediğiniz oyuncuların birçoğunu yağmalıyorduk yağma yaptığımız oyuncuları klana almamız senin oyun mantığında olmayabilir ama bizde değerli olan bazı şeyler vardır dostluk arkadaşlık ve samimiyet bunlardan haberin varsa bizi de böyle bil
biz 1 yağma için 1 dost satanlardan değiliz

Kolay Gelsin

DeletedUser

Ziyaretçi
Aa pardon oturup izleyecektim sizi dimi gelin saldırın diye :)