AcemiyiZ

• Konuyu başlatan SirIVale
  • Başlangıç tarihi

Bilmedenoldu*

Yasaklı
bütün klanlar kuzeybatıda başlarsa bence de zevkli olmaz, sadece 1 aylık çok hard bi' tempo olur. kör dövüşü şeklinde ilerler :) yavaş dünya olsa aynı bölgede 3-4 sağlam klan başlayabilir ama bu classic, zaten zıt bölgede başlasan da yakın sayılırsın pek bir şey değişmiyor :)

DeletedUser

Ziyaretçi
:) burda klanlarda birlesmez uzun sürecektir. Ama profesyonel bir klan bulursak biz birlesebiliriz acemiligimiz den dolayi :(

DeletedUser53916

Ziyaretçi
klan isminden dolayı diyorum oyun öğrenmek istiyorsanız davet atın xd

DeletedUser

Ziyaretçi
Öğrenmek değil bize makara adam lazım raidcall de :) . Oyunu elbet ogreniriz

DeletedUser45265

Ziyaretçi
bütün klanlar kuzeybatıda başlarsa bence de zevkli olmaz, sadece 1 aylık çok hard bi' tempo olur. kör dövüşü şeklinde ilerler :) yavaş dünya olsa aynı bölgede 3-4 sağlam klan başlayabilir ama bu classic, zaten zıt bölgede başlasan da yakın sayılırsın pek bir şey değişmiyor :)

tam tersi bence.herkes aynı bölgede başlarsa çaylaklar kalkar kalkmaz c5 kapanır işte ne güzel :D

DeletedUser24418

Ziyaretçi
başarılar :) normalde beleş köy hattında herkes eto1907 yazar ama benim yazılmam enteresan :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bize demek istemistin arda carkina çomak sokarim klanlar.Org hayatını bitiririm gelmezsen :)

QuickSilver*

Baltacı
Yok be oğlum ne tehtidi gelmezsen oyun hayatında vede reel hayatta peşindeyiz , Arda bizim canımız ciğerimiz demi kendo :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben onun için o kadar Şii yapıyorum burda nankörlük ediyor hilmi :(

DeletedUser55647

Ziyaretçi
asşkdgmasşfmasşl bonodo yoz konko bon noyo yokommm slkfgnaşkfmal günayydınn :D

DeletedUser

Ziyaretçi
yav oğlum gidin evinizde oturun vizeler var zaten başarılar size kjahfsdkla :D