AcemiyiZ

• Konuyu başlatan SirIVale
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser24418

Ziyaretçi
ooo sende mi buralardaydın hatırladın mı beni :)

DeletedUser

Ziyaretçi
eyw teşekkürler herkese başarılar .. İsmail hihi timim .. :)

DeletedUser53902

Ziyaretçi
Acemileri neden worlde sokarlar hiç anlamıyorum :D

Lloyd

Casus
başarılar arkadaşlar, diplomatınız köy almadan savaş kazandırır hatta biraz daha ısrarcı olursa dünyayı bile kapatabilirsiniz :)

DeletedUser52610

Ziyaretçi
belecşi furkan reize ve yoldaşlarına başarılar :D

DeletedUser53902

Ziyaretçi
:) muhtemelen 1 haftaya dağılırız ya kendal ne diyorsun bu konu da ya da hilmi :)

DeletedUser53902

Ziyaretçi
Siz olduğunuz sürece ben yılmam yıkılmam kanka onun dışında herkes şapkayı önüne alıp düşünecek bu sefer tek tesellim slogan , Acemiyiz her an herşey olabilir :D

Ümitliyim valla kanka 2-3 ay kafam rahat işi gücü bi yana bıraktım :).Classic 4tte olanlardan sonra inan bana bu worldü iple çekiyordum.Sözleşme olaylarını da çok şükür atlattım.Sırada boş vaktimin kalfası olup bu worlde motive olmak :D mehmedim var mı onu de bana :) sen ben mehmet girelim bir sınıra bir klanla savaşalım,anliyacağın o derece bileniyorum bazı olaylara :))

QuickSilver*

Baltacı
Kanka valla seni iyi gördüm iyi oldum :D memoyu bi yanım getirmek istiyor bi yanım bırak adam reelde ki işlerle yeterince uğraşıyor bide buraya bulaştırma diyor C5 açılmadan bi raid yaparız orada bağlarız konuyu özlem gideririz :)) Ben o senin 'bi klanını' biliyorum merak etme hesap düzgün yere düşerse tek başına parçalayacaksın :D

DeletedUser53902

Ziyaretçi
Kanka valla seni iyi gördüm iyi oldum :D memoyu bi yanım getirmek istiyor bi yanım bırak adam reelde ki işlerle yeterince uğraşıyor bide buraya bulaştırma diyor C5 açılmadan bi raid yaparız orada bağlarız konuyu özlem gideririz :)) Ben o senin 'bi klanını' biliyorum merak etme hesap düzgün yere düşerse tek başına parçalayacaksın :D

Detayları raidde illa ki konuşuruz fakat mehmetle sövelim gelen her saldırı giden her yağma için :):).Uyku kelimesini bu worldde unutacağımdan emin olabilirsin :D.Keşke klandan ziade o oyuncu gelip dese ki hadi yanyana :))

DeletedUser

Ziyaretçi
Valla gençler acemi olarak giriyoruz sloganimiz belli . O değilde diplomasi Allahtan bende değil bu worldde herkesle savasmayacaksiniz rahat olun wub