AAA Versus ANTİ Savaşı. Son durum

Wist

Kılıç Ustası
Şşşt! Onlar henüz amatörler. İleride daha iyi olacaklar abisi/ablası.

Basaranbugra

Mızrakçı
Kanıtlarsanız gerekeni yapıcam dedi adam olan sözünde durur ama heralde gereken fenkoliğin başını sıvazlamak:)
Kanitlayinca kanıtı görmedim muamelesi yapmak için konuya gelmemişti iyi hatırlıyorum. Ss ister misin diye sorduğumdada konudan kaçmıştı. Fenkolik şey demiştir ben yapmadım yapanı bilmiyorum benim işim olmaz sonra sinserde onlara güvenmistir. Şey diye sormamistir abi o resimler oraya nasıl gitti kime attın diye :) olay kapanmıştır çaresine böyle bakmıştır şimdi hakkını yemeyelim çok uğraşmıştır eminim

DeletedUser71065

Ziyaretçi
Kanitlayinca kanıtı görmedim muamelesi yapmak için konuya gelmemişti iyi hatırlıyorum. Ss ister misin diye sorduğumdada konudan kaçmıştı. Fenkolik şey demiştir ben yapmadım yapanı bilmiyorum benim işim olmaz sonra sinserde onlara güvenmistir. Şey diye sormamistir abi o resimler oraya nasıl gitti kime attın diye :) olay kapanmıştır çaresine böyle bakmıştır şimdi hakkını yemeyelim çok uğraşmıştır eminim

Asıl kanıtlar daha feci Birisi (sanırım Atakan ondan emin değilim) hackleyecem diyor serat gülüyor fln eşkiyayı haraca bağlıyorlar whatsappta :))) öyle komik insanlar eşkiyadan hesap hackeyip hücumun kurucuya reis işlem tamam diye mesaj atmalar fln çılgınlar. :)