AAA Versus ANTİ Savaşı. Son durum

Wist

Kılıç Ustası
Bir daha ki ne olur bilmiyorum da. Sevgili kuzenim mikrofonlu bir kulaklık hediye etti bana. Biraz rahatlayım ben nasıl videolar çekeceğim herkes görecek :) bizde bir taberown değildik ama kimin ne mal olduğunu gösterecek kadar ss topladık ;)

Merakla bekliyorum. :)

Biraz Video işini salmıştık tekrar akıma devam edelim dedik. İyi eğlenceler. İyi seyirler. :)

Recep kısmına epey bir güldüm. Devamını da getirseydiniz daha güzel olurdu sanki.

Biz ANTİ'yi hedef alan video yapmayı bıraktık. Malum hem oyunda, hem videolarda tokatlıyoruz. :p Gerçi şimdi istatistik falan atarlar ama onlar atmadan daha dün mislediğimiz adamı klandan attıklarını ben vurgulayayım. :) :)

Sterilortam

Baltacı
Merakla bekliyorum. :)

Recep kısmına epey bir güldüm. Devamını da getirseydiniz daha güzel olurdu sanki.

Biz ANTİ'yi hedef alan video yapmayı bıraktık. Malum hem oyunda, hem videolarda tokatlıyoruz. :p Gerçi şimdi istatistik falan atarlar ama onlar atmadan daha dün mislediğimiz adamı klandan attıklarını ben vurgulayayım. :) :)

Öyle deme onlarda adam kendi çıkmış oluyor bizde biz atmışızdır :p

*Executioner*

Baltacı
Lan wist mribo siz ikinizi toplasanız kesim puanıma ulaşamıyorsunuz hala burda lak lak mı yapıyorsunuz gidinde az asker kesip düşmandan köy alın :) biz sizi toplamadan 1-2 tane alın :)

MrTroya.

Casus
Lan wist mribo siz ikinizi toplasanız kesim puanıma ulaşamıyorsunuz hala burda lak lak mı yapıyorsunuz gidinde az asker kesip düşmandan köy alın :) biz sizi toplamadan 1-2 tane alın :)
Yav bu konuda bizden kimse sizle ilgili bir şey yazmamış. Ya da hakaret etmemiş. Ama ismimizi gördükçe kuduruyorsun. Gel de al köyümü. Ben küçükken (senin yaşlarda) böyle hadsizlik etmezdim. Büyüklerimi bilirdim. Sana nacizane tavsiyem haddini bil. Ki adam yerine koyulasın.

*Executioner*

Baltacı
Yav bu konuda bizden kimse sizle ilgili bir şey yazmamış. Ya da hakaret etmemiş. Ama ismimizi gördükçe kuduruyorsun. Gel de al köyümü. Ben küçükken (senin yaşlarda) böyle hadsizlik etmezdim. Büyüklerimi bilirdim. Sana nacizane tavsiyem haddini bil. Ki adam yerine koyulasın.
Sanane ? Adam yerine konsan sen konurdun sancak savaşı acıyorsun adamlar sana mı kaldı diyor belli had bildigini kim kimi adam yerine koymuyor...

MrTroya.

Casus
Vasıfsız kelimesini sana yedirmiştim unuttun mu ? Git önce sen insan yerine koyul sonra kendin için koy burda boş yapacagına gitte oyun oyna biraz
Olum gelip burda adımızı yazıp sataşmasan kimsenin sana bir şey dediği yok. Ama kaşınıyorsun zorla. İlla gelin kavga edelim diyorsun. Neyse bak sana son yazışım. Muhattabım değilsin. Muhattabın değilim. O yüzden benle uğraşma. Git az ötede kimle muhattap oluyorsan ol.

*Executioner*

Baltacı
La yardakcılar gidin art arta yazmayın doğru ikiniz bi benim kadar kesim yapamamıssınız :) normal rakip olmamamız :) haklsınız kesiyorum sizle iletişimi :)