AAA Versus ANTİ Savaşı. Son durum

DeletedUser68297

Ziyaretçi
A.A.A. klanı hala konuşuyor mu ? şu post atmaya ayırdıkları zamanı c13 e ayırsalar şuanda dünyayı kapatabilirlerdi...

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Lan yeter boş yapma norveçlimisin nesin ?

Sizin hesabınıza da oynayacağınız oyuna da başlayacağım. Kes zırlamayı sanki siz itham ettiğiniz insanlardan ve itham ettiğiniz olaylardan farklı iş yapıyorsunuz o isa ya söyle mesaj atıp durmasın klana geçecek olanları zaten geçirdi eşkiyaya..

Ulan mesaj ile adam çekmek mi kaldı :D

Normal dünyada oynamayıoruz iyiki para falan teklif ederdiniz...

Savaşı bile beceremeyen 1500 kişi gelip bu kadar harita hakimiyeti varken her yorumunda anti bitti diye konuşurken hala uğraştığınız işlere bak

Sizde ki bu ANTİ korkusu afedersiniz tövbe haşa ALLAH korkusunu geçmiş..

Kendinize gelin kendinize. OYUN BU OYUN !

DeletedUser71065

Ziyaretçi

Sizin hesabınıza da oynayacağınız oyuna da başlayacağım. Kes zırlamayı sanki siz itham ettiğiniz insanlardan ve itham ettiğiniz olaylardan farklı iş yapıyorsunuz o isa ya söyle mesaj atıp durmasın klana geçecek olanları zaten geçirdi eşkiyaya..

Savaşı bile beceremeyen 1500 kişi gelip bu kadar harita hakimiyeti varken her yorumunda anti bitti diye konuşurken hala uğraştığınız işlere bak

Oyuna hesap hacklemek dahil mi Serhat terbiyeni takın :) iftira atmıyorum. Yalan söylemiyorum. Yaptığın neyse onu söylüyorum. Utanacaksın madem yapma... bomboş adamsın burada temiz oyun naraları atıp yemediğiniz nane kalmıyor. Hesap hackleyip klanı dağıtıp bana küfreden hanginizdi söyle rahatlayalım? Oyun bu evet ona göre davranın...

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Hepiniz delikanlısınız, hepiniz sütten çıkmış akkaşık dilek cigarası denen şahıs ankaradayım gel bul bekliyorum çok delikanlısın ya seni tanımak istiyorum yiğidim.

bi biz kötüyüz...

Kına yakarsınız zaten yakında istediğiniz oldu savaş dışında her haltı gördük.. Ulan 50-60 köy fark var toplasan savaş kazandık triplerine giriyorsunuz burada arkadan mesaj,mesaj,mesaj ona mesaj buna mesaj.

adam gibi oyununuzu oynasaydınız da gelip burada tebrik etseydik sadece.

DeletedUser71065

Ziyaretçi
Hepiniz delikanlısınız, hepiniz sütten çıkmış akkaşık dilek cigarası denen şahıs ankaradayım gel bul bekliyorum çok delikanlısın ya seni tanımak istiyorum yiğidim.

bi biz kötüyüz...

Kına yakarsınız zaten yakında istediğiniz oldu savaş dışında her haltı gördük.. Ulan 50-60 köy fark var toplasan savaş kazandık triplerine giriyorsunuz burada arkadan mesaj,mesaj,mesaj ona mesaj buna mesaj.

adam gibi oyununuzu oynasaydınız da gelip burada tebrik etseydik sadece.

Hesap hackleyip klan dağıt sonra mis at. Birde gel buraya temiz oyun muhabbetti yap boş yapma Serhat sen adam gibi oyun oynamıyorsun her halti yiyorsun hala gelmiş oyununuza bakın. Hesap hackleme oyunumu bu? Boş boş konuşma. :)

Sterilortam

Baltacı

Heh şimdi oldu oyun bu kıvamına gelmiş güzel güzel anladığına sevindim sağdan soldan vurdukça akıllanırsın böyle :)