48 SAAT KURALI

• Konuyu başlatan DeletedUser61667
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Yandan Atmış

Yasaklı
etik olmayan bir hamle yapılmadı hücüm klanı cin klanının arkasından bir hamle yapmadı hesap bize geçmedi köyleri bize verilmedi bu hesap zaten pasif olduğu için operasyon ayarlandı daha kaç kere yazılması lazım ???? cin den bazıları hesabın 1.5 gündür kendilerinde oldugunu söyledi bu köy verme mesajları niye bugün e ait ? yani zarf atıp oyuncu azaltmaya çalışma gibi bir durum var burda ben 40 takla atsam siz bana siz atsanız ben size inanmicağım forumda bir şey yazmanın manası yok neden bu kadar forumda oynamaya çalışıyorsunuz anlamıyorum ... forumdaki diğer kullanıcılar zaten neyin ne olduğunun farkındadır daha fazla konuşmaya gerek yok

DeletedUser67384

Ziyaretçi
türkiyede %1lik dilime girebildim, robert kolejinden davetiye alabildim, yaklaşık 2k kitap okudum okumadığım klasik ve ansiklopedi bulamazsın. tam burslu olarak özel bir üniversiteyi kazandım, şuanda da kendi işimi yapıyorum ve hala okuyorum.benden küçüklerin saygısızca beni aşağılamasına izin vermeyecek kapasitede bir egom var çok şükür. saygısızlık yapıyorsunuz, yapmadığımız şeyleri yaptı diyorsunuz haliyle biz de sinirleniyoruz ve öyle cevap alıyorsunuz. durup dururken kimseyi aşağıladığımı görmemişsindir eminim :) ve rakip olmasak da anlaşabileceğimizin farkındayım ama neden böyle yapılıyor anlamıyorum :D bi atak dedim diye demediğinizi bile bırakmadınız :D

Abi peki okuduğun ansiklopedilerden hiçbirinde çoklu zeka teorisi ile ilgili bir makale okumadın mı? Hani aşağılamanı anlarım,fakat IQ ile aşağılayınca biraz komik oluyor.Özellikle senin gibi çok fazla kitap okumuş,zeki birisi yapınca :d Bildiğin gibi IQ,matematiksel zekayı ölçer.Matematiksel zekadan başka yedi adet zeka tipi var.Bu insanlar diğer zeka tiplerinden birine sahip olabilir değil mi?

Einstein'ın bu konuda bir sözü vardı onu da bırakayım burada : )

“Aslında herkes bir dahidir… Ama siz kalkıp bir balığı ağaca çıkma yeteneğine göre yargılarsanız, balık tüm ömrünü bir aptal olduğuna inanarak geçirecektir.” A. Einstein

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Abi peki okuduğun ansiklopedilerden hiçbirinde çoklu zeka teorisi ilgili bir makale okumadın mı? Hani aşağılamanı anlarım,fakat IQ ile aşağılayınca biraz komik oluyor.Özellikle senin gibi çok fazla kitap okumuş,zeki birisi yapınca :d Bildiğin gibi IQ,matematiksel zekayı ölçer.Matematiksel zekadan başka yedi adet zeka tipi var.Bu insanlar diğer zeka tiplerinden birine sahip olabilir değil mi?

Einstein'ın bu konuda bir sözü vardı onu da bırakayım burada : )

“Aslında herkes bir dahidir… Ama siz kalkıp bir balığı ağaca çıkma yeteneğine göre yargılarsanız, balık tüm ömrünü bir aptal olduğuna inanarak geçirecektir.” A. Einstein
Intelligence Quotient: zeka katsayısını ölçer ve insanın kendini geliştirebileceği bir şeydir. Hatta elektrikle bile yapay olarak geliştirilebilen bir şey bu. forumda konuyu dağıtmaya gerek yok, konuşuruz biz senle bunu uzun uzun :D

DeletedUser67384

Ziyaretçi
Intelligence Quotient: zeka katsayısını ölçer ve insanın kendini geliştirebileceği bir şeydir. Hatta elektrikle bile yapay olarak geliştirilebilen bir şey bu. forumda konuyu dağıtmaya gerek yok, konuşuruz biz senle bunu uzun uzun :D

Peki : )

Bence biraz sakinleşsin herkes.Oyunumuzu oynayalım keyif alalım.Buradan yapılan atışmalar,aşağılamalar,hatta bazen hakaretler herkesin sinirini bozuyor.Herkes zevk almak için oynuyor bu oyunu sonuçta,tadımızı kaçırmaya gerek yok.

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Suraya gelip yorum yazarsin oburu cikar cevap verir uzar gider caniniza yazik. yaptiginiz stresle kalirsiniz.

Bu olayin bir karsilgi olacak tabiki ama bu kadar kavgaya gurultuye gerek yok. Lutfen Herkes oyunda versin cevabini artik

DeletedUser61667

Ziyaretçi
hesabın şifresi dün gece alındı. ondan önce bıraktıysa bile şifreyi klan yönetiminin bu durumdan haberi olmadı ciddi anlamda. Ki hesap bana bakıcı atıldı savaştan önce bakmam için. neyse hesap alındıktan sonra köylerinin toplanacağı söylendi o kişiye. O arkadaş da o sebeple bugün yaptı bu konuşmaları. Bizim de bu tekniker ile olan konuşmalardan dün gece haberimiz oldu zaten. bana iletilen mesajlarla. Napacaktık yani olayın üstünden zaman geçecekti ondan sonra böyle bişey oldu diye mi gelecektik.

sen hala daha hücum klanından bir oyuncunun cin klanından bir hesabın şifresini savaşırken istemesini doğru buluyorsan, savaş öncesi bu adamı çekmek yerine köylerini klanına toplatıp bu adama içerden hesap vermenin doğru ve etik bir hareket olduğunu düşünüyorsan diyecek pek bişey yok.

bir de şu barbar köy muhabbeti var.anlaşmadan sonra cinin hücum kıtasından aldığı toplam köy sayısı 5i bulmaz. ben sana bu anlaşmadan sonra bizim kıtamızda alınan 10 köy yazarım hatta fazlası bile vardır. mesela bir tanesi k54de bizim tam göbeğimizden alındı ki bahsettiğim yer oyuna başladığımız bölge. o köyü de gayet keserek geri aldık. yarım kami patladı mesela.

DiOny SoS

Hafif Atlı
Kalite derken ?

Birtek benmi güldüm bu yazıyı okuyup acaba

Dions sana değil sözüm herkes senin gibi olmuyor maalesef

Hücum kaliteli bir klan başkan. En azından benim tanıdığım kısmı öyle fakat şuanda asıl başında olanların 2-3 tanesi sanırım oyunda yok yani yeni bir yönetim oluşmuş vedat abi çevresinde ama oda sanırım eskiyi aratacak bi yönetim olmuş yoksa sanmıyorum özgür abiler falan şu mesajlaşmalar üzerine ne o adam hala klanda olurdu ne bu forumda savaş öncesi karşılıklı ucu açık kelimeler kurulabilirdi :) Hayırlı olsun demek düşer yapacak birşey yok

Trafoya kedi kaçmış beyler kedidir o kediiii :D

Bu arada @Machu Picchu nasıl diyordu şair ?
Heh hatırladım dünya yerinden oynar barzodan adam çıksa :)

Hayırdır senin Barzo ile derdin ne hiç bir dünyada bir halt edememiş birisin
40 tan sana sövdüler 43 te sövdüler 47 de hala sövüyorlar düşün bana neden sövüyorlar diye nasıl basmışlarsa bitmek bilmeyen kuyruk acın var.

Kimsenin adamlığını sorgulamak sana düşmez sen ilk başta kendin ve klanındakilerin adamlığına bak

DeletedUser67142

Ziyaretçi
40 tan sana sövdüler 43 te sövdüler 47 de hala sövüyorlar düşün bana neden sövüyorlar diye nasıl basmışlarsa bitmek bilmeyen kuyruk acın var.

Kimsenin adamlığını sorgulamak sana düşmez sen ilk başta kendin ve klanındakilerin adamlığına bak

Naber la her şeyi çevirip çevirip sonra ben bir şey yapmadım diyen temür:D

Şey diyecektim cinden çaldığın hesapla Çin’e karşı savaşmak nasıl bir duygu anlatsana biraz karakter abidesi kardeş.

Adam kılıklı Cinden kim hesap çalımış söyle bende öğreneyim

Buraya boş yapma git ne doğru ne yanlış onu öğren

Doğru senin yaptığın her şey yüzünde patladı şimdi işine bak sen bakabilirsin ama sen 47 de milleti whatsap gruplarına alıp toplu küfür etme seansları düzenlemekle meşgulsun.

Her şeyi Çeviriyorsam o zaman 40 ta müttefik olalım diye kapımda beklemeyecektin hani onu geçtim ondan sonra üyelerinin özel mesajlarını bana yollamayacaktın bunu şunu vur diye

Yandan Atmış

Yasaklı
hesabın şifresi dün gece alındı. ondan önce bıraktıysa bile şifreyi klan yönetiminin bu durumdan haberi olmadı ciddi anlamda. Ki hesap bana bakıcı atıldı savaştan önce bakmam için. neyse hesap alındıktan sonra köylerinin toplanacağı söylendi o kişiye. O arkadaş da o sebeple bugün yaptı bu konuşmaları. Bizim de bu tekniker ile olan konuşmalardan dün gece haberimiz oldu zaten. bana iletilen mesajlarla. Napacaktık yani olayın üstünden zaman geçecekti ondan sonra böyle bişey oldu diye mi gelecektik.

sen hala daha hücum klanından bir oyuncunun cin klanından bir hesabın şifresini savaşırken istemesini doğru buluyorsan, savaş öncesi bu adamı çekmek yerine köylerini klanına toplatıp bu adama içerden hesap vermenin doğru ve etik bir hareket olduğunu düşünüyorsan diyecek pek bişey yok.

bir de şu barbar köy muhabbeti var.anlaşmadan sonra cinin hücum kıtasından aldığı toplam köy sayısı 5i bulmaz. ben sana bu anlaşmadan sonra bizim kıtamızda alınan 10 köy yazarım hatta fazlası bile vardır. mesela bir tanesi k54de bizim tam göbeğimizden alındı ki bahsettiğim yer oyuna başladığımız bölge. o köyü de gayet keserek geri aldık. yarım kami patladı mesela.

o halde iki klan arasındaki müttefiklik anlaşmasına bakarım birbirlerinin kıtasından barbar almak yasakken cin klanı k55 den kaç yüz barbar aldı ? şu gelip 10 köy aldı deme kanka aldığınız k55 de ben 800 barbar mı yazıyım

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Şuan oynadığın hesap nerden geliyor onu soruyordum da şimdi niye hakarete başvurdun ki çok ayıp.

Bak eleştirdiğin şeyleri yapma üzülüyorum sonra sana :D

Neyse konu başlığı dağılmasın da bu herifin var olduğu her dünya da bunlar olur arkasında bir şekilde vardır ama ispatlı getirsen de inkar eder geniştir biraz meshebi boşa yormayın kendinizi :)

bugracisem

Baltacı
o halde iki klan arasındaki müttefiklik anlaşmasına bakarım birbirlerinin kıtasından barbar almak yasakken cin klanı k55 den kaç yüz barbar aldı ? şu gelip 10 köy aldı deme kanka aldığınız k55 de ben 800 barbar mı yazıyım

Senden ricam oyun başından itibaren bu çalışmayı gerçekten yaparmısın,her iki klanın arkasında ve içinde alınan oyuncu ve barbar köylerini çıkarırsan çok sevinirim.

Ben oyun başından beri müttefiklik anlaşmasına uyulması konusunda çok hassas davrandım ve Vedat ile bu konuda hücum tarafından alınan barbar ve üyeler konusunda çok konuştum ,kendisi de sıkılmıştı artık ben de dostluğumuz zedelenmesin aynı şeyleri söylüyorum sürekli diye aramaktan sıkılmıştım.

Ama madem sen böyle bir çalışma yapmak istiyorsun gerçekten oyun başından itibaren yaparsan çok sevinirim,elimden gelen yardımı da yaparım sana her konuda

DeletedUser66351

Ziyaretçi
Senden ricam oyun başından itibaren bu çalışmayı gerçekten yaparmısın,her iki klanın arkasında ve içinde alınan oyuncu ve barbar köylerini çıkarırsan çok sevinirim.

Ben oyun başından beri müttefiklik anlaşmasına uyulması konusunda çok hassas davrandım ve Vedat ile bu konuda hücum tarafından alınan barbar ve üyeler konusunda çok konuştum ,kendisi de sıkılmıştı artık ben de dostluğumuz zedelenmesin aynı şeyleri söylüyorum sürekli diye aramaktan sıkılmıştım.

Ama madem sen böyle bir çalışma yapmak istiyorsun gerçekten oyun başından itibaren yaparsan çok sevinirim,elimden gelen yardımı da yaparım sana her konuda

çok yardımcı olursun kesin. ceset tarafında oyun başnda 90 saatlere mis atmıştım sizin klandan eleman köyü almıştı rezli olduğunu göre göre. üstüne senle konuşmamı söyledi. sana yazdım cevap ile yazmadın. aynen çok uğraşmışsın şimdi de yardımcı olursun. bu tip olayları da not ettir onları da görelim.

kim sövüyor hocam 47 de bilmeden atıp tutuyorsun gayet keyifli bir savaş oluyor kimsenin sövdüğü yok 47 de kendi dünyana bak sen başka dünyalara yetemezsin

Durum
Konu yanıtlara kapalı.