48 SAAT KURALI

• Konuyu başlatan DeletedUser61667
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser60632

Ziyaretçi
aynen öyle ben gelip burda niye böyle bir şey yaptırdınız demedim ama hani ceza kesilecekti dedim?
öyle değil mi?

okumayı öğrenelim önce bir :) sonra laf yetiştirmeye çalışırsın yandan kardeş ;)

Yandan Atmış

Yasaklı
Arkadaşlar şu bir gerçek mi ?

Her hangi bir aileye mensup bir kişi olay yaptığında , her hangi bir sorun cıkardığında o aile sorumlumudur ? evet sorumludur bitmiştir. Kimseyi karalamak veya kimseye tezgah yapmak gibi şeylerle işimiz olmadı olmaz da burada yorum yapmak için yorum yapan arkadaşlar okumayı tercih edin kendinizi rezil ediyorsunuz daha çok.

Kanka ben bak şurda cin klanında senden baskasına içimden geçeni aklımda olanı yazmam, klandan attığım adam sana kami attığında bak yüzüde burda temür.melik ten şüphelendim sana söyledim köy verebilirim dedim...

Şurda 2 köylük 5 köylük durum için saçma konular ortaya dökülüyor cin klanı bumu?

Bak diyorum o hesap bizde olsa sen söyle ben orda mis basıp toplamazmıyım boş yakaladığımı? Ben o köyleri hücuma her türlü vermezmiyim? Şifre değiştirmezmiyim?

Kanka burda hepsi yazsın sen yazma beni tanıyosun :) ben sana 1-2 saate pc geçip fotoğraf atıcam bak ben bu adamın köylerini op diye dağıtmışmıyım dağıtmamışmıyım.. sana attığım ss dede gözüküyor gayet net ben burda birşey demek istemiyorum daha fazla :)

DeletedUser63529

Ziyaretçi
Şimdi ahmet dediğim karalama kelimesini kullanmışsın thanksss :))

Arkadaşlar özellikle dışardan okuyan arkadaşlar bu yorumu sizler için yazıyorum ahmet ve burakta ss ler var ahmet beni fazla tanımaz ama burak bilir ben muhabbetim olan bir insana yalan söylemem yanlış varsa belirtirim geçen bir muhabbet oldu direk şüphemi ben söyledim...

Şimdi islamgünesi denilen hesap için tekniker33 bana yazdı bende o adamın pasif olduğunu op ayarlicağımı söyledim arkadaşı oldugunu vuramicağını söyledi tamam dedim ve Peki ne olucak dedim, kendisi bana savas baslayınca hücüma alabilir dediğinde anlaşma gereği alamicağımı belirttim sen konus geliyorsa simdi gelsin dedim...

Fotoğraflarda gözüktüğü gibi ki bende mesajların bir kısmı daha var burak attı cin yöneticisi şifrenin sadece cin klanlarında olduğu bariz belli burdan telefon alışverişi var yok silinmiş gibi karalama yapmayın neden derseniz burak bana söyler söylemez tekniker e ben yazdım tek ulasım noktası oyun sizce bu tezgahları yapıyor olsak bu adama burda farklı şeyler yazdıramazmıyız?

Hesap bizde olsa biz bu hesaba misleri attırıp tüm köyleri şimdiye almış olurduk zaten bu yüzden fazla kasmayın ki o hesaptan sizden köyler alırdık....

Şurda kendinizi dahada düşürmeyin savas istediniz savasınıza bakın şu tezgahlarınızdan karalamalarınızdan vazgeçin...

Haaah bak işte aradığım cevap : ))) Yaaani yukarda teknikerin konuştuğu yönetici sensin ve "köylerini alalım , sana da içerden hesap verelim " diyen sensin HMMMM . Alla alla düzeliyonuz gibi la sanki dürüst felan olmaya başlamışsınız :D

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Bunu sen mi diyorsun :) yazdığın postları okusana bi diğer başlıklardaki :D yani ben hakaret etmiyorum büyü biraz diyorum mesela sen ıq suz insanlar diye bir post atmıştın hatırlarsan :)

evet iqsuz insanlar bir şeyi bilmeden yargıya varır :D cahil de diyebilirsin buna. kişiye hakaret etmiyorum ben bi olayı gerçekleştirene söylüyorum.

Mesela bak bir cahile anlatır gibi konuşacağım,

"cın klanı ıle dunya basında konustugumuzda son 2 klan kalındıgında savaş olacaktı fakat cın ekıbının oyundan sıkılmaması ıcın ıstegı dogrultusunda 1 e 1 savas yapılacaktır .. dejavu klanı yada ıcınden cıkma ıhtımalı olan bır ekıp savasa mudahale etmesı durumunda savas yarıda bırakılıp gereken yapılacaktır.. bu savasa golge dusurmemesı ıcın 2 klan ıcınde sonradan arkadan vurabılecek klan oyuncuları varsa tespıt edılıp ya karsı tarafa verılecektır gecmedıgı takdırde vurup toplatılacaktır.. "

bunu ben yazmadım, ve yönetimin haberi olsun olmasın hani bunun cezası diyorum sadece? anladın mı canım kardeşim? ben senin haberin var falan demedim :d inşallah anlaşılmıştır, iyi oyunlar :)

Brskr-RTV

Hafif Atlı
Arkadaşlar şu bir gerçek mi ?

Her hangi bir aileye mensup bir kişi olay yaptığında , her hangi bir sorun cıkardığında o aile sorumlumudur ? evet sorumludur bitmiştir. Kimseyi karalamak veya kimseye tezgah yapmak gibi şeylerle işimiz olmadı olmaz da burada yorum yapmak için yorum yapan arkadaşlar okumayı tercih edin kendinizi rezil ediyorsunuz daha çok.
:)

myw**

Dük
şifre muhabbeti olmuş konusmalarda muhabbetin devamında şifre verildiyse şifre isteyen hesapta veren hesapta kalıcı bir ceza alabilir

Yandan Atmış

Yasaklı
evet iqsuz insanlar bir şeyi bilmeden yargıya varır :D cahil de diyebilirsin buna. kişiye hakaret etmiyorum ben bi olayı gerçekleştirene söylüyorum.

"cın klanı ıle dunya basında konustugumuzda son 2 klan kalındıgında savaş olacaktı fakat cın ekıbının oyundan sıkılmaması ıcın ıstegı dogrultusunda 1 e 1 savas yapılacaktır .. dejavu klanı yada ıcınden cıkma ıhtımalı olan bır ekıp savasa mudahale etmesı durumunda savas yarıda bırakılıp gereken yapılacaktır.. bu savasa golge dusurmemesı ıcın 2 klan ıcınde sonradan arkadan vurabılecek klan oyuncuları varsa tespıt edılıp ya karsı tarafa verılecektır gecmedıgı takdırde vurup toplatılacaktır.. "

bunu ben yazmadım, ve yönetimin haberi olsun olmasın hani bunun cezası diyorum sadece? anladın mı canım kardeşim? ben senin haberin var falan demedim :d inşallah anlaşılmıştır, iyi oyunlar :)

Tamam abeddon 15 ine ordularınız yetişir savas 15 inde dedi sen köyü vermedin kıvırdın arkadaşım sana ceza kesilsin ben gerekene keserim :)

Yandan Atmış

Yasaklı
Haaah bak işte aradığım cevap : ))) Yaaani yukarda teknikerin konuştuğu yönetici sensin ve "köylerini alalım , sana da içerden hesap verelim " diyen sensin HMMMM . Alla alla düzeliyonuz gibi la sanki dürüst felan olmaya başlamışsınız :D

Buraya mesajları atarım burda aklından hikayeler uydurma dürüst sen olmaya calıs okey canım :)

DeletedUser61056

Ziyaretçi
yani oyuncuyu ayartanlarda ceza almayacak o zaman bu kuralları niye koyduk hiçbirine uymadınız zaten?

barbar alınmayacak alındı
1 fake bile atılmayacak atıldı
kami bile atıldı
burakan hesabı dendi bizim aldırdığımız hiçbir köy istenmeden verildi ki 900.000 puanda gelip 2.000.000 puanda hucuma geçti
hakan ın hesap için 1000 tane laf ettiniz bana yazdı hucum içindekiler hucumun cin in içindekiler sizin
ama bizim burakan da yaptığımızı siz yapmadınız vermeyeceksin köyleri denmiş ki zaten msj ları atarım ben dedim köy derdin de değiliz dost kaybetmek istemiyorum diye ki siz hala burda bunlara rağmen gelip kelime yapıyorsunuz ya yemin ederim oyundan soğuyorum sonuçta bu bi oyun....
oyun için kimse kişiliğinden ödün vermemeli ki,
veriyorsa sadece bir dost tavsiyesi yanlış anlasılmasın bu oyunu bırakmalı o zaman hastalığa dönüşmüş olur ve oyunda ki tavrı ödün vermeleri gerçek hayattaki kişiliğini bozar

herkese iyi oyunlar bunun bir oyun olduğunun farkında olarak oynayalım ödün vermeyelim .......

DeletedUser61056

Ziyaretçi
konuşulan 1 köydü sadece kraldrago nun köyüydü verildi ama ondan sonra 2 oldu 3 oldu istenen onlarıda verseydik 4-5-6-7-8-9-10:D sonu yok ilk konusulandan sonra çok fikir değiştirildi çok verdikçe istenildi sizde gayet iyi biliyorsunuz değil mi?

Yandan Atmış

Yasaklı
evet barbar alınmicak dendi cin k65 den barbar almadı bu yüzden bende cin yönetimine yazdım iade edilmicek dendi zaten alınmadığı için ortada patlayan kami ve misler yok değil mi arkadaşlar burda hala karalama karalama karalama kendinizide yazın

burakaan hesabı bizim denmedi abeddon geldi ve oksijene k35 dekiler benim elemanım dediğinde geliyorlarsa al dendi ama o ekip + olarak burakaan da bizi seçti bu anlaşmayı da isteyen abeddon du geçen geçsin diyen...

DeletedUser67384

Ziyaretçi

Sen hayatında ne gibi akademik veya başka türlü başarılara ulaştın? Başarıyı bırak,kaç kitap okudun hocam?

Seni aşağılamak için sormuyorum.Çok egolusun ve insanları sürekli aşağılıyorsun.Bu egonun altı dolu mu,boş mu? Bunu merak ettiğim için soruyorum.

Yandan Atmış

Yasaklı
@*MayDonoZcu* video için de konuşmak gerekirse işte kaç yaşındasın seviyen de belli sonra yok oyun olduğunun farkına var yok şu :) ya canım sen oyun olduğunun farkındaysan niye bu kadar kasıyorsun ki sal akısına :=) yada birine söyle sana oyun oldugunun farkına varman için yardımcı olsun

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Sen hayatında ne gibi akademik veya başka türlü başarılara ulaştın? Başarıyı bırak,kaç kitap okudun hocam?

Seni aşağılamak için sormuyorum.Çok egolusun ve insanları sürekli aşağılıyorsun.Bu egonun altı dolu mu,boş mu? Bunu merak ettiğim için soruyorum.

türkiyede %1lik dilime girebildim, robert kolejinden davetiye alabildim, yaklaşık 2k kitap okudum okumadığım klasik ve ansiklopedi bulamazsın. tam burslu olarak özel bir üniversiteyi kazandım, şuanda da kendi işimi yapıyorum ve hala okuyorum.benden küçüklerin saygısızca beni aşağılamasına izin vermeyecek kapasitede bir egom var çok şükür. saygısızlık yapıyorsunuz, yapmadığımız şeyleri yaptı diyorsunuz haliyle biz de sinirleniyoruz ve öyle cevap alıyorsunuz. durup dururken kimseyi aşağıladığımı görmemişsindir eminim :) ve rakip olmasak da anlaşabileceğimizin farkındayım ama neden böyle yapılıyor anlamıyorum :D bi atak dedim diye demediğinizi bile bırakmadınız :D

DeletedUser61056

Ziyaretçi
bende arkadaş satma yoktur burakan ın msjları bende Allah a şükür bi oyun için oram buram hiç oynamadı ama oynayanları çok gördüm benim yaşım belli tutumum bellli senin gibi yandanmış alttanmış üsttenmiş değil herkes yaşının adamı olacak ki biz alçalmayalım
alçalttıranlar utansın hala biz yaptık ettik demeyip geçiştirenler karşılarında kilerinde hatayı arayanlar utansın iyisavaşlar

bugracisem

Baltacı
Teklifi yapan Tekniker33,Tabikide yetkisi yok,bu oyuncu Barzodan gelen ve şu Arrow oluşumu yapanların olduğu Hücum1 klanının oyun başından beri kıta arkamızdan bizi sonradan sıkıntıya sokmak için aldığı oyunculardan biri,bu oyuncuyu defalarca söylememe rağmen Vedat klandan atmamıştı,kendisi biliyor.

Hücum1 deki o zaman ki yetkili arkadaşlar zaten bu adamı neden ve hangi amaçla klana aldıklarını da biliyor,bu arkadaşın böyle bir konuyu kimlere getireceğini,kimlerden icazet alıp plan yapacağını siz tahmin edemiyormusunuz yani.

Maalesef sizdeki en büyük sıkıntı 20 kişi ayrı telden çalıyor,sonra biz böyle bir konuyu bilmiyoruz oluyor,böyle şeyleri defalarca Özgür ve Vedata söylediğim için rahatça söyleyebiliyorum.Vedat sizin lideriniz,belki bu konuyu bilmiyor belki de bu hesap sizdeki bir arkadaşın eline geçtikten sonra haberi olacak ama hep diyorum "kötü işlere girmeden savaşalım" ı empoze etmek önemli çünkü savaştığınız klan Cin şu an.Bizden bir kişinin bu tip hareketlerini görebiliyormusunuz,yada klan olarak önceden bir plan yapıp arkanızdan üye toplama vs gibi işlere girmişmiyiz mesela..

Oyuncu zaten sıkıntılı bir oyuncu,şimdiye kadar çoktan klandan çıkarılması ve toplanması gereken bir oyuncuymuş gözden kaçmış zannedersem,şu an bu oyuncunun şifreleri havada uçuşuyor zannedersem,Yaptığınız savaştığınız klan Cin olduğu için etik değil en başta,Yakup ve Apdullah bu durumu değerlendirir ona göre gereğini yapar diye düşünüyorum.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.