44 DUNYA SAVAS TARIHI VE DIPLOMASI KARARLARI

• Konuyu başlatan DeletedUser65834
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser66459

Ziyaretçi
Hucum top yekun geldi ellerinde tuttuklari koy suanlik 30. Bizim op 20 girisli. Cok koy alcamizi dusunmuyorum ama bu kadar ordu patlatcagimizida dusunmuyorum. Optan sonrada tam net tarih vermicem ams cok guzel suprizler var. Buyuk konusmayi sevmem ama hucumun buyuk bir cokus yasicagini dusunuyorum.
Köy farkı 63 şu an sen nasıl 30 diyorsun :) Tsknın dejavuya kaçıp 5 köy istatistiğe yansıtmadığı da var toplam 68 yapıyor.

DeletedUser67384

Ziyaretçi
Hucum top yekun geldi ellerinde tuttuklari koy suanlik 30. Bizim op 20 girisli. Cok koy alcamizi dusunmuyorum ama bu kadar ordu patlatcagimizida dusunmuyorum. Optan sonrada tam net tarih vermicem ams cok guzel suprizler var. Buyuk konusmayi sevmem ama hucumun buyuk bir cokus yasicagini dusunuyorum.

Umarım oyun etiğine aykırı ve iki klanın dostluğunu temelinden zedeleyecek şeyler yapmazsınız.

Brskr-RTV

Hafif Atlı
Arkadaşlar hangi karalama biz olan bir şeyi göz önüne serdik diğer konu da yapmayın lütfen oyunu kaç yildir oynayan kişileriz çıkmış karalama diyor hâlâ sen bana karalamayi nerde yaptık onu acikla hala ortami germe derdindesiniz gidin oksijenin yazdigini uygulayın savas sonunda görüşürüz herkese kolay gelsin

DeletedUser67532

Ziyaretçi
Her iki dost klana da başarılar dilerim.Gönlüm hücumdan yana tabi :) Fakat dostluk biraz zedelenmiş gibi görünüyor.Özellikle bir takım dalavereciler tarafından yapılmış bu.Savaşın ilk 5 günü için ise Hücum için performansının altında olsa da Cin için çok kötü bir tablo.Fakat hücumun çoğu kamilerinin tükendiğini göz önüne alırsak ve Cin bu fırsatı iyi değerlendirebilirse hücumun multileri dahil bir çok hesabını kilitleyebilir.

Bu arada istatistik balonu oluşmuş sanırım 70-80 köy kadar hücum cin'e fark atmış.3-4 op için 80 köy az.100 bile az.Eğer cin bu tek opta 50 nin üzerinde köy alabilirse savaş biraz dengelenmiş olacak.Değilse hücumun üstünlüğü sürer.

Ayrıca Cin'in optaki başarısına bağlı olarak yeni cephe/cepheler oluşacağından hücumun bir takım oyuncuları sıkıntıya düşecektir.(Özellikle op yapılan bölgenin biraz arkası)

Her gruptaki mesajlara bakıyorum da birbirlerine çok ağır olmasa da bir takım laflar edilmiş.Ama hücuma yakıştıramadığım bir konu var.Beklemediğim halde bir rehavetin yanında egolu tavırlar sergiliyorlar.Özellikle oyundan çok forumla ilgilenen arkadaşlar.Grupta yazdıklarınıza dikkat edin derim :)

Hücum yönetimindeki bazı kimselerin koştur koştur dejavuyu telefonla aramalarına da biraz şaşırdım ;)

Özetle ibre ağır bir şekilde hücumdan yana(op başarısızlığına rağmen) fakat ayın yirmisinde yapılan op ibreyi 180 derece çevirebilir.(zor ihtimal)

Not: He birde dejavu var dimi :) Sahne alırlarsa şaşırmam.

DeletedUser62479

Ziyaretçi
süprizler de varmış tanıdık geldi bu senaryo :)

Bosa sıkıyorum takma sen burda formaliteden yaziyom iste: )

Sakaryale54 op icin dedim. Butun klan eldeki butun kamilerle gel 30 koy alabil. Cok iyisiniz masallah:) dur hele bizim optan sonra konus.

Diger oteki arkadas dostluk kalmadi. Oyun etigininde icine ettiniz. Yada etmediniz neyse siz durustsunuz biz cakal. Cakalligimiza yakisir cinsten takilak.

Yine bosa sıkıyorum he daha once cok duydunuz bunlari takmayin laf olsun diye yaziyorum: )

DeletedUser67384

Ziyaretçi
Kimse konusmasin cinden surada. Biz cakaliz biz hainiz isteyen istedigini soyleyebilir.

Yalnız CiN'den kimse konuşmasın demişsiniz
6 dakika sonra bir post,bu posttan 8 dakika sonra bir post daha atmışsınız :d
Neden kendinizle çelişiyorsunuz ki :d

DeletedUser56577

Ziyaretçi
Ağlamalar başlamış :)

Biz bu kadar basit cin beklemiyorduk fakeler ile adam hesap sil yazmış :)))

DeletedUser63514

Ziyaretçi
Ağlamalar başlamış :)

Biz bu kadar basit cin beklemiyorduk fakeler ile adam hesap sil yazmış :)))

ağlamalar mı başlamış :)
valla yanlış hatırlamıyorsan savaş kararı alındığı günden beri sizde hiç kesilmedi o savaş...
yukarda arkadaşın biride demiş hucum klanındakilerin dejavudakileri aramasıda garip diye...
bana savaş kararı aldığımda vedatın günde 20 kere gecenin 2. 3.de beni aramaları geldi birden her halde konuşma konusu aynı konudur...

bu arada burda istatistik filan kasıyorsunuz dışardan bakılınca evt haklısınız öndesiniz hemde 2 katımız farkla
ama köy aldığınız oyunculara bakıyorum aynı durumda ben olsam açıkcası üzülürdüm bu tabloya...
heleki klanından bir oyuncunun abi barı bu köyü ver bari diye mesaj attığını bile düşünürsek...

SUB343 hesabına 2 defa op yaptınız...sözde uzaktan kamileyip yakından mislicektiniz nasıl bir korkudur yakından misleri bile çıkamadınız...aman yakın olan saldırılarda patlamasın diye...yanlış saymadı isem 600 civarı kaminiz sadece SUB343 da patladı...

SUB343 tek op yaptınız ilkinde baktınız yada dedinizki faruk2829 desteklemiştir 2 sinede op yapalım gene patladınız ...şuana kadar gerçek oplarınız bu idi kafa kadronuzun daldığı sonuç alınan koskocamam 000000000 köy...ve burda istatistik havası atıyorsunuz ben 2 kez op yapcam 1000den fazla kami kullancam ve 0 köy alıcam gelir burda ilk önce karşımdaki insanları tebrik ederim iyi savunma diye ama sizde o mantalite yok...

sonra dostluğa gölge düşmesin yazanlar var...patlayınca susan köy alınca konuşan insanlar olduğu sürece gölgeler eksik olmaz :)

gelelim aldığınız köy olaylarına...

T.S.K.27 nın bir çok köyünü aldınız esasında 2 kişinin hatası ile hatanın büyüğü bende idi destekleri ayın 12 sine kadar attırmadım klanda çünkü karşımda sürekli ağlayan biz destekleri ayarlayamayız diyen bir sözde büyük hucum klan lideri vardı...olurda savaşı kazanırsak aman eline malzeme vermeyeyim siz tamamen hazırlandınız ettiniz demesin diye özellikle geç attırdım çünkü bana telefonda verilen sözlerden birisi yakup sen 15 ağustos diye inat ediyorsun sen 15 ağustosta istediğin gibi dal ama ben bayram bitene kadar hiç bir şekilde op yaptırmıcam idi...Ama sorun değil 2.hatada T.S.K.27 nın idi çünkü köyleri desteksizken etrafa dalıp saldırı ordusunu harcadı ama oda sorun değil ona bügün dediğim gibi oyundan düşmesin gerekirse 150 köy versin verdiği köyden daha fazlasını alıcaktır sadece oyundan düşmesin yeter bununda ekran görüntüsünü alın sonra yüzüme vurursunuz...

Sonra diğer çok köy aldığınız 3 oyuncuya
Mk19 abim olur kendileri sınırda oynayamacağını bildiğim halde köylerini takaslatmadım çünkü oyun sadece kazanmak üstüne kurulu değil köy versede alsada heyecan istiyor bazen insan bende heyecanını kırmadım...

Lordibrahim7 klanımızın pikası bütün klan yönetimi hepsi abi bu adam sınırda yapamaz edemez hemen hesabı başkasına verelim yada bu adamın köylerini alalım içerden köyle takas edelim dedi çocuğa yazdım abim onlinemısın sınırda yapabilirmisin abi çok online ım ama sınırda yapamam dedi...bu oyunu daha ilerki zamanlardada oynamak istiyormusun dedim evt abim dedi ozaman dedim köy vere vere köy almayı öğren senden tek ricam klanla sürekli iletişim halinde ol dedim...online oldu iletişim halinde olmadı ama oda sorun değil...

LordSaka namı değer cin klanın selçuk abisi...hani bu burakaana kefil olan cin klanından hiç bir yöneticinin kıramayacağı adam...burakkaan muhabbetinde biraz soğudu oyuna bakmıyor bizde döner diye abi hesabı ver demedik sonuç olarak oyundan çok çok değerli bizim için...

bide islamgüneşi var onu hiç söylemeyeyim...ilk başta vedatın haberi olmadığı sadece hucumdan 1 oyuncunun kendi kafasına göre iş çevirdiği...sonra bana whatsaptan dejavu muhabbeti olunca direk bizden klan istedi yakup ama ben almadım dediği :)
eee savaş kararı verildikten sonra hangi oyuncu taraf değiştirmek isterse direk diğer klana bilgi verilip toplanmasına izin verilmicekmiydi :)

kısacası övündüğünüz konular sizin biraz acizliğinizle alakalı :)

gereksizin biri yukarda yazmış biz normalde arkadan gelirdik hep diye doğru söylemiş :)

DeletedUser67384

Ziyaretçi
Şunu kıramadım,bunu üzemedim,şurada ben hatalıyım,burada şu klandaşım hatalı bu yüzden 80 köy fark yedik ama bağlanılan sonuç HUCUM klanı aciz.
Ya tartışmaya girmeyeyim diyorum da cidden neyin kafası bu? :d
80 köy fark atıp bununla övünmek aciziyet değildir.Destek attırmamak,hesabı alıp başkasına vermemek,sınırda nasıl oynanılır bilmeyen oyunculara sınır köyü vermek aciziyettir.
Bu arada ben T.S.K.27 hesabında oynayan oyuncu olsam şu oynadığım rezil oyundan sonra ciddi ciddi hesabı siler bir daha da bu oyunu oynamazdım : )

DeletedUser60632

Ziyaretçi
@yandan atmıs attığım mesajı bulmama gerek yok, ben hareketlerimi düşünerek yapıyorum çok şükür :p fotoğrafları grubumuzda da var zaten eksiksiz, sen beni teknikerle falan karıştırıyorsun sanırım :D benim her şeyim açık o yüzden yandan vurabileceğin bi konu yok, ben kimi sevmiyosam o benim onu sevmediğimi bilir. kime vurmak istiyosam ona vurmak istediğimi de bilir, ayıp olmasın diye bizzat benim vermek istediğim bir köydü ama saygısızlık yapıldı ben de vermedim bu kadar basit :d

kralı da gelse hatta insanlığın 9 kralı toplanıp beraber gelse yine alamaz :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.