44 DUNYA SAVAS TARIHI VE DIPLOMASI KARARLARI

• Konuyu başlatan DeletedUser65834
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

MTK 136

Casus
@MTK 136

47-43 hücum önde,

ilk atağı hücum yaptı

saldırıda 9.5 m kestiler, 5.6m da biz kestik
savunmada 8.8 m kestiler, 17.7 m kestik.

yani 18.3 m kestiler totalde, biz de 23.3 m.
Sınırın büyüklüğüne bakılırsa savaş kısır mı başlamış mı ne yoksa ilk opun günahı olmaz demek daha mı doğru olurdu ) 2 tarafada başarılar gönlüm cinden yana

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Sınırın büyüklüğüne bakılırsa savaş kısır mı başlamış mı ne yoksa ilk opun günahı olmaz demek daha mı doğru olurdu ) 2 tarafada başarılar gönlüm cinden yana
bayram öncesi iki taraf da büyük vurgun yapar diye düşünüyorum şahsen; ama yönetim işlerine karışmadığım için pek de bilgim yok :d bol takaslı savaş olur umarım, az canlanalım :)

DeletedUser63514

Ziyaretçi
hatırlatayım bir zamanlar sen bana oyun için söylediklerini eğer ki istiyorsan hala mevcut görüntüler, atayım da cümle alem..... görsün(atavratsilah) ın sana mesajı :)

+ olarak forumda bana hakaret vari cümle kullandığını tüm forum kullanıcıları gördü ki sonrasında ban yedin hatırlarsan belki hafızan zayıftır...

bir + daha olarak hücum klanları adam değil şöyledir böyledir yazan sen

bunları yap yap sonra konus oh ne ala memleket, önce kendine ceki düzen ver sen :))

bahaneleri üretmeyi bırak madem savaşmak istiyorsun işte savaş sen niye hala gelip vedat bla bla bla hücüm bla bla bla yazıyorsun işte savaş hayde :)

çin klanlarına başarılar,,, abeddon a ise bol şans :)

bende diyom senin bu kuyruk acın nerden :))

DeletedUser67384

Ziyaretçi
istatistik alalım.

TSK Dejavuya geçtiği için istatistiklere yansımayan 5 köy daha var.Toplam 24 köy HUCUM lehine.

vPADmR.png

DeletedUser66489

Ziyaretçi
kesimlerden anlaşılacağı gibi bazı bölgelerde hücum organize saldırı yapmış gibi duruyor.

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Hucum top yekun geldi ellerinde tuttuklari koy suanlik 30. Bizim op 20 girisli. Cok koy alcamizi dusunmuyorum ama bu kadar ordu patlatcagimizida dusunmuyorum. Optan sonrada tam net tarih vermicem ams cok guzel suprizler var. Buyuk konusmayi sevmem ama hucumun buyuk bir cokus yasicagini dusunuyorum.

DeletedUser66351

Ziyaretçi
Tsk can cekisiyor diyorlar, forumda gezecegine git bir omuz at adama

Kaptanfe

Kılıç Ustası
Hucum top yekun geldi ellerinde tuttuklari koy suanlik 30. Bizim op 20 girisli. Cok koy alcamizi dusunmuyorum ama bu kadar ordu patlatcagimizida dusunmuyorum. Optan sonrada tam net tarih vermicem ams cok guzel suprizler var. Buyuk konusmayi sevmem ama hucumun buyuk bir cokus yasicagini dusunuyorum.

Buyuk degil de cok buyuk bi cokus yasat bize sen o zaman

Kaptanfe

Kılıç Ustası
Genelde her savasa geride baslamistik burda atarlar yapiliyodu zaman gectikce karalama cabalari basladi aman oyle olmasin bakin bu senaryolari cok yasadik biz :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.