34. Dünya Güncel Haritalar

DeletedUser46998

Ziyaretçi
Biz varız stalker var revenge var aynen baya dolu bence rest nopa gelsin:)

DeletedUser60613

Ziyaretçi
Hayırlı olsun kuzeybatı cephsi:)) savaslar dostca gecmesi dilegiyle.

DeletedUser59479

Ziyaretçi
Dünyada güzel klanlar var iddialı sayılabilecek, orada şu klan var burada bu klan var diye kimse kaçmaz değil mi ne de olsa savaşmaya geldik :)

DeletedUser46998

Ziyaretçi
Eeee sence de uygun olduğuna göre rest klanı gb başlar nopa gelir :D [/QUOTE]

bence uygundur :)))

DeletedUser56458

Ziyaretçi
Haritalar çok iyi :) diony sos daha ekibin tamamı gelmediğini yazmış. rest klanları bugün içerisinde kuzey batıya yerleşiyor. neler olacak göreceğiz :)

DeletedUser55271

Ziyaretçi
Güncel olaydı K43'te bir Fay Hattı yazısı belirirdi :((

DeletedUser

Ziyaretçi
9 nisan görünüyor harita üzerinde. ben ilk 15 klana bakarım diğerlerine pek bakmam ama ilk 15 klanda 9 nisan son güncelleme

kingstone

Ağır Atlı
Önceden modlar yapardı alışmıştık :)

modların yaptığı benimkinden farksızdı, eskiden nickjer yapardı o siteyi kapattı, sonra benim aldığım chickencatch yapmaya başladı, konuştum bu ara işleri yoğunmuş o yüzden bu tarz gecikmeler oluyormuş, her fark ettiğim gecikmede söylüyorum şu an cevap bekliyorum, gördüğünde düzeltecektir.

ayırca nickjer ve birisi yeniden yapmaya başladı fakat Türkiye yok, yapanlarla iletişime geçebilirsem Türkiye yi söylerim, artık bilmiyorum yaparlarsa ben de buraya koyarım.

ayrıca başka ülkelerin serverlarında oynayan, bakmak için falan dediğim nickjerin yeni sitesi ; http://twmaps.emanuelscirlet.com/

kingstone

Ağır Atlı
ayrıca flood yapmak istemiyorum ama eklemek istedim.

bu sözleri daha önce de gördüm, modlar yapsa zaten ben işe dahil olmayacağım ki olamam da, ben biraz olsun yardımcı olmak adına, boş durmasın diye koyuyorum hiç yoktan iyidir mantığıyla, alıştıysanız söyleyebilirsiniz modlara yapabilirler ben de çekilirim, benim açımdan sıkıntı yok yani herhangi bi kazancım da yok tahmin edebileceğiniz üzere :)

DeletedUser45221

Ziyaretçi
ayrıca flood yapmak istemiyorum ama eklemek istedim.

bu sözleri daha önce de gördüm, modlar yapsa zaten ben işe dahil olmayacağım ki olamam da, ben biraz olsun yardımcı olmak adına, boş durmasın diye koyuyorum hiç yoktan iyidir mantığıyla, alıştıysanız söyleyebilirsiniz modlara yapabilirler ben de çekilirim, benim açımdan sıkıntı yok yani herhangi bi kazancım da yok tahmin edebileceğiniz üzere :)

Yok aksine senin yaptıgın iyi oldu :)
Önceden modlar yapardı alıştık derken, artık modlar ugrasmıyor senin yaptıgın iyi oldu manasında dedim :)