34. Dünya Güncel Haritalar

DeletedUser41575

Ziyaretçi
Emeğinize sağlık.

LEJYON Klanları adına teşekkür ederim .

DeletedUser43647

Ziyaretçi

Gelinen nokta güneydoğunun diğer yönlenlere göre durumunu gösterir ..bimez bu sevda :)

DeletedUser41575

Ziyaretçi
Yay atan klanlar yüzünden harita dar bir şekilde oluştu .
Bence bölge diye bir şey kesinlikle yok .
Biraz daha geniş olabilseydi o zaman sentez yapılabilirdi Güney Doğu vs. diye .
Bu Dünya'da merkez diye bir şey yok mesela .
Merkez var ise de uç bölge diye bir şey yok :)

DeletedUser2315

Ziyaretçi
Göbeeemi kaşıyarak(baya da var hani:) ) sizleri izlemesi cok datlu:) kuzeydeki dayima, dogudaki amcama selam olsun:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Böyle oyunmu olur? Harita çok kücük. Oyuna katılım baya azalmış anlaşılan.

DeletedUser21873

Ziyaretçi
Artık 4 kıta ve onların yarımşar yancılarında oyun oynanıyor, eskiden olduğu gibi bir düzine kıta dolmuyor :D

DeletedUser

Ziyaretçi
OMqqvA.png

Haritayı inceliyorumda birçok ekip artık savaşlara hazırlanmış ön anlaşmalara varmış ve oyunun zevkli kısmına geliyoruz.

Sarı : Dumrul
Mavi : Rest
Pembe : NOP
Yeşil : Galaksi
Kirmizi : Acemiyiz
Beyaz : Kabus

Harita bu durumda :) harita icin kendi görüşüm.
Kuzey batı: Gazoz - dumrul - Rest ittifakının ilerde yeni bir oluşum ile yola devam edeceğini düşünüyorum. Nop ile savaşa gireceklerdir. Galaksi ye şuan karışacaklarını düşünmüyorum. K44 e dumrulun inmesi. Rest in k43 e tamamen yerlesmesi Nop savaşını gösteriyor.

Güneybatı: Nop dünyanın başında en rahat gelisen klan oldular. 2 time ayrılmıslar. Acemiyiz sınırını alarm ve gölge oyuncuları tutarken. Dumrul-Rest sınırı as nop yönetimi tutmakta. K54 e garezi silerek rahatça yerleştiler. Başarılı gidiyorlar. Dünyanın en güçlü klanları durumundalar.

Güney doğu : myrimidons stalker savaşını kazanarak kıtayı kapattı. Önlemlerini almış gibi gözüküyorlar. Ama bir süre toparlandıktan sonra galaksiye savas ilanları gecikmez. Belki nop un zor savaş durumlarındanda değerlendirmek isteyebilirler.ama dünyanın 4 kıta savaşlarında kurallara uyarak galaksiye çıkacaklardır. Bu sınırda galaksi daha hazır.

Kuzey doğu: ben bu kitayı cok inceledim. Galaksinin rest dumrul sınırı çok zayıf ve buna karşı dumruldan mateus888 nememurualkolbey - sinyor se , tafarel batu gibi oyuncuların o kıtada olduğu düşünüldüğünda savaştan kaçacaklarını düşünüyorum. Kabus savaşları dengede gidiyor. Kabusun merkezde başlaması kabusun hücum yapamamasını sağlıyor. Galaksi ise k35 deki zayıflığını k46 da gösteriyor. Onmylove. Gibi oyuncuları o sınırda ve myrimidons savaşında çok üstün bir cephe kuracaklarını düşünüyorum.

Eğer dumrul rest ittifakı galaksi tarafına savaş ilanı verirse dünya savaşı başlar. Dünya tadından yenmez :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Dünyanın hali çok güzel özetlenmiş. Ellerine ve yorumuna sağlık =) Merak edenler burayı okusa dünya hakkında bilgi sahibi olurlar zaten :D

DeletedUser47511

Ziyaretçi
vayyy be dünya şekillenmıs iyice ve analizleri ciddi bir şekilde okudum :) bence myrmndos süpriz atak yapacaktır :)