34. Dünya Güncel Haritalar

DeletedUser47511

Ziyaretçi
güneydoğuya bir bakmışız kuzeybatıya yerleşmiş :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Teşekkürler :) T.B.P klanlarını dalgımlığıma gelmiş. Acemiyiz klanıyla aynı renkte ekledim :(

Bölge olarak en avantajlı nop saf bir şekilde kıtayı kapatmışlar.
Rest çok güzel girmiş. Mantıklı girmiş. Oyuncu daveti güzel kullanmışlar :)
Ben bununla kalmasını istemiyorum bakalım bir şeyler daha yapacagım. :)

DeletedUser

Ziyaretçi
go8L20.png

ilk haritada yazdığıma göre değişimler şunlar-

Kuzey Batı- (Rest) Nop sınırına daha çok inmiş ve K43 den bolca köy alımı yapılmış.
(DuMRuL) - Klanlarına yeni oyuncular almışlar. Onlar K44 bolca köy alımı yapmışlar. ve Nop sınırında dumrul oyuncuları nopa geçmişler. REST, K43 ün DUMRUL K34 ün arkasını kapatmış durumda birbirlerini tamamlıyorlar.

Güney Batı - (NOP) Kuzey batıya girişler başlamış Haritanın arka kısmını kapatmışlar. k54 de OTTO ve GAREZ tamamen bitirilmiş tam hakimiyet kurulmuş. NOP - DuMRuL & REST savaşı kesin gibi duruyor. Dumrul ve Nop yönetimlerinin sorunları ortadayken.

Kuzey Doğu - (Galaxy) Evet K45 için savaş aynen devam ediyor. Bence bu dünyada en eksik olan klan görünümünde galaksi. Arka taraflarını kapatmamışlar. bu yüzden yapılan oplarda ve desteklerde tam verim alamıyorlar. Yakındada ACEMİYİZ savaşı kapıda. Kuzey batı cephesi dışında tüm cephelerde savaş vericek galaksi.

Güney Doğu - (Acemiyiz) Sonunda savaş sonuçlandı. Güney doğu siyasi birliğini toparladı. Galaksi ile savaş olacağı kesin. evet görelim savaş durumları ne olacak.

Olacak olan savaşlar

Galaxy - Acemiyiz: Kısaca yorumum hilallerin arkası kapatılmadığından savaş kısır geçecektir ama en dağınık klan hangi klan olursa o dağılacaktır. Savaşın doruk noktasıda KABUS diye düşünüyorum çünkü savundular her seferinde. şimdi saldırma fırsatı bulacaklar.

NOP - REST & DUMRUL : Savaşın en çetin geçeceği ve bu savaşı kazananın dünyayı kapatacağı düşüncesindeyim. savaş çok yorucu olacaktır. Rest bireysel olarak çok iyi bir ekip. Saldırısı iyi olmasada çok iyi savunma yapan bir ekip. Dumrulsa tam tersi saldırıyı çok iyi yapıyorlar. Bana kalırsa NOP savaşta çok çok üstün. Dumrulun o bölgede tutunabileceğini sanmıyorum ama REST klanı tutunur. Bu yüzden REST ne zaman düşerse savaş o zaman biter. NOP klanı içinde GAZOZ ekibinin olduğu kısımla NOP un GAREZDEN aldığı köylerin bulunduğu kısmı kim alırsa oda savaştan kopacaktır.

Kolay gelsin

MAVİ - REST
SARI - DUMRUL
PEMBE - NOP
KIRMIZI - ACEMİYİZ
SARI - GALAKSİ
BEYAZ - KABUS

DeletedUser60166

Ziyaretçi
ACMYZ , klan başkanının oynamak değil de yönetmek için bu oyunda olduğu bir klan açıkcası o yüzden üzerinde de fazla baskı olmadığını düşünüyoum. Kendalın olduğu klanda iş bölümü ve dış ilişkilerin gayet iyi yürüdüğünü söyleyebiliriz. Açıkcası kendal olduğu sürece ACMYZ ekibi varlığını her koşul altında sürdürebilir.. :D C5 dün gibi aklımda.

DUMRUL ve REST iki klan savaşları kafasında olan köklü iki klan :) haklarında çok bilgi sahibi değilim o yüzden çok fazla yorumlayamam da.

Galaksi sanırım beklenenden daha az potansiyel gösteriyor... Bu her an değişebilir. Klan içinde yıldız isimler ipi eline aldığı anda güzel işler çıkarabilirler umarım bunun için geç kalmazlar...

NOP bu defa arkada klan bırakmamış güney batıya çok güzel yayılmış. Ve başarılı diyebileceğimiz şekilde bölgeyi kapatmışlar. Ünsalın hedefinin yukarıdan çok merkeze ulaşmak olduğunu düşünüyorum... Potansiyel savaş durumunda DUMRUL & REST - NOP sınır savaşı gerçekleşecek demektir. Bu klan bu dünya da sınır savunması noktasında nasıl bilmem ama gelen operasyonlar bazında en kötü mis arası noktasında en iyi klanlardan birisi. NOP u tek cepheden durdurmak zordur, farklı cepheler oluşturulmadığı sürece NOP savaşlarını önde götürür.

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
atıyorum serhat bekle beni notlar kısmına yazarsın olurmu :D hazır elin deymişken bir post yağma atıver onuda beceremiyorum :D

DeletedUser60166

Ziyaretçi
atıyorum serhat bekle beni notlar kısmına yazarsın olurmu :D hazır elin deymişken bir post yağma atıver onuda beceremiyorum :D

sdasd :D Bana kimse yağmadan bahsetmedi, yağma yapacaksın demedi. Bence oyunu kendin öğrenmelisin. Sen takıldığın yeri sor ben söylerim. Yağma için haritayı aç barbara 1 kere tıkla A harfi B harfi çıkar. Onlara tıklaya tıklaya yap. A ve B harfi çıkmıyorsa hemen hesabı sile al. Hesabın hacklenmiştir. Silmezsen klanı dağıtırlar :D asdasd

DeletedUser60610

Ziyaretçi
:) :) Her türlü program vs neyim satılır :SAD:AD:SAD:A