05 Ağustos 2016 Eşkiya - Dejavu Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser61081
  • Başlangıç tarihi

Eşkiya - Dejavu Savaşınız Hangi Klan Kazanır ?

• Toplam oy kullanan
    187

Mübarek Bamya

Kılıç Ustası
hepinizi tanıyorum merak etme tırşıkçı sizi hesap sil yapanlar köylerini alıp ortalıkta biz büyk klanız diye dolaştınız:D tnt yüzünden hesap sildiler sizlerle savaşta zaten öndeydiller büyük farkla :D eski konulara girersen saygı eşkiya başlığına bak ordada bu mesajlardan bulabilirsin ss atmana gerek yok herşeyden haberım var :D evet sizden teklif geldi gelin bize bende bütün üyeler geçiş yapmadan olmaz dedim abine sor ama keşke zamanında vursaydım sizi şarbonla şimdi burda kücük bamyalar dolaşmazdı neyse savaş başlasın hele bakalım kim kimin ölçüsünü alıyo bamya seni :D

savaş açtık klan patlattın korkudan neyse savaşta ilk piyonlar ölürmüş keko başkan :) Hadi ben çıkıyorum.Sen yüksek mizahlı dirigent isimli arkadaşla devam edersin :)

FollowME

Casus
gene konuşmaya başladı en son şarbon dkilere giydiriyordu. =D susmaz bu anca sosyal olursa susar. neyse tartışıp gülecek kişi olması güzel =D bamyacım bu arad o maçın özetini bana link olarak at bakayım bi =D

DeletedUser61592

Ziyaretçi
neyse şu başlıgın durumu ne hale geldi iyi olan kazansın diyecem şimdi her iki taraf da biz iyiyi derler
gerek yok eğlenceniz bol olsun ;)

DeletedUser60089

Ziyaretçi
Ama ben dedim güzel dilekler bir kaç güne giydirmelere döner diyin :)

DeletedUser38532

Ziyaretçi
herkes istediği gibi sallar ortam müsait :)
bamya için yıkarız bu dünyayı uleyyn :)
Seviyoruz seni bamya :D

DeletedUser30626

Ziyaretçi
eşkıyada oynamayan biri neden eşkıya için ağlasın =D bunu açıklaya bilir misin mubareğim benim

Iste merak ettigimiz noktada bu. Bizim bunla isimiz yokki ozelden arkadaslarimiza sayfalarca mesaj atmis tahrik tahkir ve hakaret ediyo. Sanirim psikolojik savasin bi parcasi:)

Ottomantla eyesblackin dostlugunu bilmez konusur. W1 den baba diablo kardes klan oldugumuzu bilmez konusur. Biz dusman olursakda hakkini veririz dost olursakda hakkini veririz. Lakin bu regidentmi nedir kesinlikle cani cok yaniyo suan. Tarifsiz bir aci icerisinde. Madem ne dejavu ile ne de eskiya ile alakasi yok neden bu kadar cirpiniyo. Size 60 saatten 2 misle koy veren adamin eskiya ile alakasi olmadigina kimse inanmaz. Adaş:)

Neyse yakinda savas baslayacak istatistikler konusacak. Worldun en guzel savasi olacak. Boyle ne idigi belirsiz kisilerin ortami kirletmesine musade etmeyelim. Madem diyosun eskiya ile alakasi yok bizimlede alakasi yok. Yaptigi yorumlara eskiyanin ihtiyacida yok. Biz bize tartisalim. Bu tiplerin milleti tahrik etmesine musade etmeyelim.

Gunlerdir arkadaslarimizi igrenc mesajlari ile tahrik ediyor. Dilerim eskiyanin bir parmagi yoktur.

DeletedUser60632

Ziyaretçi
bordolumavim
çok detay'a girmişssin anlaşma nasıl olursa o çervede olmalı vultrs bölgesi içinde adamlar o bölgeyi kazandı orada
benim düşünceme göre de eşkiyadan başka kimsenin hakkı olmamalıdır oyun bile olsa oyunun bir ahlakı vardır.
siz eliti felan karıştıyorsunuz ama şarbonu ares42 nasıl vurdugunuzu bu dunya da oynuyan kimse unutmadı da
hani delikanlısınız ya ayıkıyon mu hocam :)

Bu arada da kimse yanlısı değilim ortada olan doğru birşeyi konuşuyorum yönetici olarak bir kişi söz hakkına sahibtir o
kişi diplomasi'yi halleder diğerlerine de sadece uygulamak düşer paşa paşa ;)
:D :D :D :D

Anlatsana bi nasıl vurmuşuz? :D doğru bir şeyi konuşalım deyip sinusten cotanjanttan bahsediyorsun, hani bil istedim <3

DeletedUser61081

Ziyaretçi
Bence tartışmaya ve ortamı boşu boşuna germeye gerek yok .. dirigentcim senide daha çok sis ve hamsi başlığında görmek isteriz .. Eşkiya ile Dejavu'nun mevzuları sadece bu iki klanı ilgilendirir.. 5-6 ay önceki mevzuları karıştırarak kimse bir yere varamaz.. Şu an şarbonda yok , şu an saygı da yok , şu an vults ta yok .. Şu an sadece Eşkiya ve Dejavu var .. Bu anlaşmayı yaparken bu anlaşmanın iki klanı bu noktaya yani SONA ulaştıracağını biliyorduk , yaptık ve getirdi.. Savaşta yakın zamanda başlayacak ve ben en başta dediğim gibi saygı ve seviyenin korunduğu bir savaş olmasını diliyorum .. Başlıkta yazan arkadaşlara da bunu tavsiye ediyorum .. 3-4 aylık süreçte , sonuçta birbirimizle oturduk konuştuk ettik planlar yaptık ve her iki klanı da buraya getirdik .. Savaşımız güzel olsun , herkese örnek olsun ..

DeletedUser30626

Ziyaretçi
Tesekkurler agzina saglik duymak istedigim buydu. Cok sert bi savas olacak bu kesin ama burayi mumkun oldugunca yumusak tutmaya calisalim. Yarinin ne getirecegi belli olmaz. Yuzyuze bakacak halimiz olsun

DeletedUser58076

Ziyaretçi
bordolumavim
çok detay'a girmişssin anlaşma nasıl olursa o çervede olmalı vultrs bölgesi içinde adamlar o bölgeyi kazandı orada
benim düşünceme göre de eşkiyadan başka kimsenin hakkı olmamalıdır oyun bile olsa oyunun bir ahlakı vardır.
siz eliti felan karıştıyorsunuz ama şarbonu ares42 nasıl vurdugunuzu bu dunya da oynuyan kimse unutmadı da
hani delikanlısınız ya ayıkıyon mu hocam :)

Bu arada da kimse yanlısı değilim ortada olan doğru birşeyi konuşuyorum yönetici olarak bir kişi söz hakkına sahibtir o
kişi diplomasi'yi halleder diğerlerine de sadece uygulamak düşer paşa paşa ;)

aslanım noldu 3 klan değiştirip 3 hesap değiştirip simdi sisten eskıyaya mı kaçaçan :D
senı hangı klan alırsa alsın senı çiğ çiğ yemeden kalamazsın dunyanın sonu yok sana kaç yaşına gelmiş abilerine saygılı konuş öptüm :)

kılbıll

Baltacı
:DBu drigent denen arkadaşa noluyor anlamadım hadi biz savaşmıyoruz çenemize vurdu sen git savaşını yapsana başlığı kirletip germenin bi luzumu yok yoksa balıklar kafana çok vurduda sizin başlığın yerini mi şaşırdın

kılbıll

Baltacı
İnsaflı davranın biraz adama kafası kopmuş tavuk gibi nereye gideceğini şaşırmış başlık başlık dolaşıyor :D:D

DeletedUser61592

Ziyaretçi
aslanım noldu 3 klan değiştirip 3 hesap değiştirip simdi sisten eskıyaya mı kaçaçan :D
senı hangı klan alırsa alsın senı çiğ çiğ yemeden kalamazsın dunyanın sonu yok sana kaç yaşına gelmiş abilerine saygılı konuş öptüm :)

bi tuturmuşsun abi diye abi abi agızına çok almışsın ;)

DeletedUser61592

Ziyaretçi
:DBu drigent denen arkadaşa noluyor anlamadım hadi biz savaşmıyoruz çenemize vurdu sen git savaşını yapsana başlığı kirletip germenin bi luzumu yok yoksa balıklar kafana çok vurduda sizin başlığın yerini mi şaşırdın

sanane la degüşük isterdiğim yere girerimmm boşlukları dolduruyorum anlarsın ya ;)

DeletedUser61592

Ziyaretçi
Iste merak ettigimiz noktada bu. Bizim bunla isimiz yokki ozelden arkadaslarimiza sayfalarca mesaj atmis tahrik tahkir ve hakaret ediyo. Sanirim psikolojik savasin bi parcasi:)

Ottomantla eyesblackin dostlugunu bilmez konusur. W1 den baba diablo kardes klan oldugumuzu bilmez konusur. Biz dusman olursakda hakkini veririz dost olursakda hakkini veririz. Lakin bu regidentmi nedir kesinlikle cani cok yaniyo suan. Tarifsiz bir aci icerisinde. Madem ne dejavu ile ne de eskiya ile alakasi yok neden bu kadar cirpiniyo. Size 60 saatten 2 misle koy veren adamin eskiya ile alakasi olmadigina kimse inanmaz. Adaş:)

Neyse yakinda savas baslayacak istatistikler konusacak. Worldun en guzel savasi olacak. Boyle ne idigi belirsiz kisilerin ortami kirletmesine musade etmeyelim. Madem diyosun eskiya ile alakasi yok bizimlede alakasi yok. Yaptigi yorumlara eskiyanin ihtiyacida yok. Biz bize tartisalim. Bu tiplerin milleti tahrik etmesine musade etmeyelim.

Gunlerdir arkadaslarimizi igrenc mesajlari ile tahrik ediyor. Dilerim eskiyanin bir parmagi yoktur.

konuşmaların şimdi yapıcı olmuş tebrik ediyorum ;)