05 Ağustos 2016 Eşkiya - Dejavu Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser61081
  • Başlangıç tarihi

Eşkiya - Dejavu Savaşınız Hangi Klan Kazanır ?

• Toplam oy kullanan
    187

DeletedUser55545

Ziyaretçi
Uzun zamandır böyle savaş ilanlarını bile özlemişiz :)
Saygı çerçevesinde iyi olan kazansın

DeletedUser62167

Ziyaretçi
uykusuz gecelerimiz başlıyorrr tam donanımlı 2 klan görülmemiş bir savaş olucak eşkiyalı abilerime kardeşlerime başarılar diliyorum dejavuya güvenimiz tam :))

DeletedUser59546

Ziyaretçi
ablam abim ne diyorsa odur üzerine laf yok :
ilk defa dejavu olarak oynadıgım bir dünyada:D son görecem saka maka en aktif svaşcıları ben olurm gibime geliyor o esnada w34 ara vermiş oluruz:D güzel gitsede intikam zamanı geldi:D
Vay vay kimleri görüyorum boşver knka gel biz şalgam içelim senle :D

DeletedUser59528

Ziyaretçi
Erhan ban yemezse iyi Ne diyelim bol şans 2 klanada

DeletedUser59599

Ziyaretçi
Ban yiyecek kelime kalmadi ins.d bir kaç eski lan kelimesi bakarak ban atan mod bana gicik

DeletedUser30626

Ziyaretçi
Ne kadar cetin bir savas olacaginin gostergesi adas:)

kılbıll

Kılıç Ustası
Haha zamanında Eşkiya sizle diplomasi görüşmesi bile yapmaz diyorlar dı şimdi %50 şans veriyorlar :D:D iki klanında ismine yakışır bir savaş olur inşallah bol kesimli :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu savaşın sonuçu belli :)

Bakalım ne kadar sürecek biri 5 ay demiş galiba ben diyorum ki 4 ay a eşkiya dünyaya hükümdan olamaz :)

DeletedUser37215

Ziyaretçi
Iki klanada başarılar. Dejavuda oynuyorum oyumun gittiği yerde malum hayırlısı iki klan içinde :))

DeletedUser61424

Ziyaretçi
Haydi hayırlı uğurlu olsun adil güzel zevkli sihirli dokunuşların olduğu güzel savaş olsun
umarım o savaşın içinde yer alırım :)
Yok sana yer filan sis'in içinde, faili meçhul bir opla silinir gidersin sen bebem . :D Bu arada savaş hayırlı olsun . Eşkiyaya başarısızlıklar diliyorum. Kaç yıldır oynuyorum 1 dünya kapatmadan veda etmek istemiyorum bu lanet oyuna.

DeletedUser55012

Ziyaretçi
Yok sana yer filan sis'in içinde, faili meçhul bir opla silinir gidersin sen bebem . :D Bu arada savaş hayırlı olsun . Eşkiyaya başarısızlıklar diliyorum. Kaç yıldır oynuyorum 1 dünya kapatmadan veda etmek istemiyorum bu lanet oyuna.

savaş kalmayınca sen bırakıyon zırtapoz , şu potansiyel çakma wolceye de yüz verme :D

ayrıca her 2 tarafa iyi eğlenceler , uykusuz geceler gündüzler ve hayırlı işler xd

myw**

Süvari
gece bonusu vardı herhalde bu dünyada gece millet rahat uyur ya ama sabah 8 de alarmlar çalmaya başlar :)

DeletedUser61424

Ziyaretçi
gece bonusu vardı herhalde bu dünyada gece millet rahat uyur ya ama sabah 8 de alarmlar çalmaya başlar :)

ben gece rahat uyuyamıyorum ya . bana Bellona Ecoplus Ortopedik yatak gerekli. Eşkiya oyuncularına bir taktik vereyim ; şu afilli yatağı bana hediye ederseniz 1 haftaya köyüm kalmaz vallahi.

DeletedUser61424

Ziyaretçi
o değilde ankettede biz öndeyiz yani diyorumda uğraştırmadan silip gitseniz ölürmüsünüz sanki ?