05 Ağustos 2016 Eşkiya - Dejavu Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser61081
  • Başlangıç tarihi

Eşkiya - Dejavu Savaşınız Hangi Klan Kazanır ?

• Toplam oy kullanan
    187

DeletedUser61081

Ziyaretçi
05 Ağustos 2016 Cuma Günü başlayacaktır.. Dejavu klanlarından leonqq , Eşkiya klanlarından NaRTsOsRiKuA olarak bu tarihte mutabık olunmuştur.. Zevkli, seviyeli ve tartışmaların yaşanmadığı , herkesin işinin sadece savaş olduğu bir savaş olması dileğiyle 32. Dünya'ya hayırlı uğurlu olsun ..

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Ben oyumu dejavudan yana kullandım çünkü Eşkiya orjinal kadrosunun dışına çıkmış gibi görüyorum belki yanlışım vardır, iki ekipte de sevdiğim dostlarım abilerim var onun için iki ekibede başarılar

FollowME

Casus
Hadi tribünlere oynayalım çoşturalım milleti efsane raporları iki klanda paylaşsın savaş başlayınca :)

DeletedUser61652

Ziyaretçi
Herkese keyifli savaşlar :) Saygı çerçevesinde mücadele olur inşallah .. Uykusuz geceler geliyor :))

DeletedUser30626

Ziyaretçi
finali gerçekten hak eden iki klan karşı karşıya geliyor. bu güne kadar aramızda çeşitli sürtüşmeler olsada bunlar oyunun doğasında olan şeyler. o yüzden şu oldu bu oldu konuşmaya gerek yok. işte savaş herkes bütün kozlarını oynayacak. sanırım bu dünyanın en zevkli savaşı olacak iki klan içinde. ben bir iddaa atıyorum ortaya bu savaşın ömrü 5 ay. 5 ay sonra bu iki klandan biri kazanır yada birleşme ile dünya kapanır. 5 aydan fazla bu tempoya kimse dayanamaz kanaatindeyim:D

özellikle ülkemizin geçtiği bu zor süreçte stres atmak için girdiğimiz bu oyunda birbirimizi kırmadan incitmeden muhabbet ederek görülmemiş bir savaş ortaya çıkarabilmektir temennim. eskıya ailesine başarıları diliyor klanıma sonsuz güveniyorum. klanlar.org un özlediği geçmişten hatırladığımız o eski savaşlara atıfta bulunacak bir savaş olacağını düşünüyorum. haydi hayırlı olsun her ikimizede:D

DeletedUser13497

Ziyaretçi
hade hayırlısı olsun hepimiz içinde.
hakeden kazansın sonuç ne olursa olsun finale kalan 2 klan olarak anılıcaz.kazananda kaybedende kazandı aslında .her iki klana da başarılar diliyorum .:)

gökhan bende seni tutuyorum o puandan yukarı çıkama inş. aminnn :p

DeletedUser59599

Ziyaretçi
ablam abim ne diyorsa odur üzerine laf yok :
ilk defa dejavu olarak oynadıgım bir dünyada:D son görecem saka maka en aktif svaşcıları ben olurm gibime geliyor o esnada w34 ara vermiş oluruz:D güzel gitsede intikam zamanı geldi:D

DeletedUser62164

Ziyaretçi
Herkese basarilar zevk almaya bakin :)) sonunda ölüm yok ya

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Özlem abla faktörünü unutmuşum c5 e kadar totem vardı girdiği klan dünyayı kapatıyordu benden söylemesi :D

DeletedUser61592

Ziyaretçi
Haydi hayırlı uğurlu olsun adil güzel zevkli sihirli dokunuşların olduğu güzel savaş olsun
umarım o savaşın içinde yer alırım :)

DeletedUser60089

Ziyaretçi
Günlerdir uykusuz kalan, kazanma hırsı olan, pc başından ve mobilden sürekli takip eden, reel hayatından keserek dur bi parti daha fake çakayım diyen oyuncuların olduğu bir klan kapatır inş :) Gönlüm tabikide EŞKİYA'dan yana. Hak eden kazansın diyelim artık :)

Her iki tarafada başarılar diliyorum..

Abdismsk.

DeletedUser38641

Ziyaretçi
Hayırlısı ne ise o olsun :) Sakin olun soğukkanlı ve Aktif olan kazanır :)

Luciferr

Dük
Bence kımse kazanamaz birleşim olur gibime geliyor ama illa 2 şıktan bir tanesini sececek olursak bence dejavu