İsyan klanı hainlik

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser44106

Ziyaretçi
merak ediyorum azrail neye güveniyor respawn sinerji ve isyan klanı karşısında ne yapıcakmış. Ayrıca şuan bu klanlar savaş acınca derki biz cok iyiyiz bize savaş acan klanlar ortada. Ona şimdiden şöyle cevap vereyim sana savaş acılma sebebin konumundan dolayıdır kendini önemseme :)

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Biz sizle hiçbir zaman müttefik olmadık ki zaten. Anca sallıyorsunuz.

La varya klanlar tarihinin en çöp oyuncularından birisisin. W37 de çaylaklar kalkmadan dağıldınız w43 de 1 haftada sildik sizi şimdi gelmiş w47 de yine artistlik yapıyorsun.Kurmussun toplama klanı neyine güveniyorsun anlamıyorum.Çok fazla ömrünüz olmayacak haberin olsun. :)

DeletedUser67228

Ziyaretçi
Klan kuran kendini başbakan sanıyor özellikle bu özgüven azrail'de var akşam ne yiyosan söyle bizde yiyelim azo reis

NEFRETDOLU

Casus
Evet yine bir ağlama duvarı ve isyan başrol teşekürler arkadaşlar reklamın iyisi kötüsü olmaz evet ağlamaya devam edin :-D

DeletedUser50275

Ziyaretçi
Bir baktım da cagrisenturk kimmiş acaba diye standart çok konuşup pek birşeye yaramayan tiplerdenmiş
Yenilen rakipler: 96.210 (242.)
O sınırda 3-5 kişi dediğin adamlar kendi klanında ki oyuncularda dahil olmak üzere senin 10 katın iş yapıp senin yarın kadar ötmüyor.Ne oldu da bir anda respawn a ağladınız takılıyorduk ne güzel toplama dediginiz adamlardan bu kadar mı korkuyorsunuz ?

DeletedUser67242

Ziyaretçi
Bir baktım da cagrisenturk kimmiş acaba diye standart çok konuşup pek birşeye yaramayan tiplerdenmiş
Yenilen rakipler: 96.210 (242.)
O sınırda 3-5 kişi dediğin adamlar kendi klanında ki oyuncularda dahil olmak üzere senin 10 katın iş yapıp senin yarın kadar ötmüyor.Ne oldu da bir anda respawn a ağladınız takılıyorduk ne güzel toplama dediginiz adamlardan bu kadar mı korkuyorsunuz ?

BOŞ YAPMA

DeletedUser50275

Ziyaretçi
Tamam hadi konuştun yeterince.Abilerin burada önemli birşey konuşuyor,gürültü yapma

DeletedUser67242

Ziyaretçi
Hocam kusuruma bakmayın anlık sinirle yaptıgım bişey diğer arkadaştanda özür dilerim ben normal bişey söylerken kendisi bana atlayınca oldu modlara söyledim kaldırmaları için ricada bulundum herkese İyi geceler ...

Sıkıntı yok hayırlı geceler

UNCHARTED

Dük
Hocam kusuruma bakmayın anlık sinirle yaptıgım bişey diğer arkadaştanda özür dilerim ben normal bişey söylerken kendisi bana atlayınca oldu modlara söyledim kaldırmaları için ricada bulundum herkese İyi geceler ...

Estağfurullah bu büyüklüğü gösterip özür dilemen güzel bir şey adamsın dicemde nick Zeynep ne desem bilemiyorum şuan :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.