İsyan klanı hainlik

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser67228

Ziyaretçi
Kılıç klanı senin yaptığın hainlikler nolucak peki :)) Kimleri kimleri vurmayı planlıyordun da yanına kadar gelince herifler vazgeçtin :)) Hadi bunları da konuşun bakayımmmmm

DeletedUser67228

Ziyaretçi
Kendi kuyularını kendileri kazdı o amatörler.
Sancağa söz vermiştiniz , arkalarında duracaktınız , koruyacaktınız o bölgeyi ? Ne oldu sancağı satıp savaş açmadınız mı ? Evet açtınız...
Bize söz verdiniz, mislemeler olmicak cart curt adamlarınız saldırmaya devam etti bizimkiler karşılık verdi, Kendi ellerimle 7 mis kestim. Telefonla aradık açmadın azrail beyy sonra 4 köyün elden gidince laiklik elden gidiyaahhh irtica geliyahhh ağlayın bakayım ağlayınnn.

DeletedUser67228

Ziyaretçi
Ben konuşursam sadece sinerji,rspawn ve isyan düşmanları olmicak bu amatörlerin :))))

UNCHARTED

Dük
aaaaaaaaaa knk surprızı bozdun şimdi kılıç klanları çok onurlu dur dur herşeyi açık etme Kılıç klanı bizle müttefikken hangi klanlara yazdı isyan klanlarını vuralım birlikte diye onlarıda söyleme Kılıç klanları çok şerefli namuslu olmaz :)))

Ya Yok knka valla bak sanki bütün klanlar iyi biz kötüyüz öyle algı oluştu yeter yani

-AzraiL-

Yasaklı
aaaaaaaaaa knk surprızı bozdun şimdi kılıç klanları çok onurlu dur dur herşeyi açık etme Kılıç klanı bizle müttefikken hangi klanlara yazdı isyan klanlarını vuralım birlikte diye onlarıda söyleme Kılıç klanları çok şerefli namuslu olmaz :)))

Biz sizle hiçbir zaman müttefik olmadık ki zaten. Anca sallıyorsunuz.

-AzraiL-

Yasaklı
Kendi kuyularını kendileri kazdı o amatörler.
Sancağa söz vermiştiniz , arkalarında duracaktınız , koruyacaktınız o bölgeyi ? Ne oldu sancağı satıp savaş açmadınız mı ? Evet açtınız...
Bize söz verdiniz, mislemeler olmicak cart curt adamlarınız saldırmaya devam etti bizimkiler karşılık verdi, Kendi ellerimle 7 mis kestim. Telefonla aradık açmadın azrail beyy sonra 4 köyün elden gidince laiklik elden gidiyaahhh irtica geliyahhh ağlayın bakayım ağlayınnn.

Sancak a söz vermedik. Aramızdaki müttefikliği de onlar bozdu.

İlk sizden saldırılar oldu. 2 defa köy aldınız. Kaç kere söyledim size gerekeni yapmadınız.

Kaybettiğimiz 4 köyün 3 ü geri aldık zaten. Sen merak etme devamı da gelecek.

1 hafta sonra ağlayan kimmiş görürüz

DeletedUser67228

Ziyaretçi
Sancak a söz vermedik. Aramızdaki müttefikliği de onlar bozdu.

İlk sizden saldırılar oldu. 2 defa köy aldınız. Kaç kere söyledim size gerekeni yapmadınız.

Kaybettiğimiz 4 köyün 3 ü geri aldık zaten. Sen merak etme devamı da gelecek.

1 hafta sonra ağlayan kimmiş görürüz

Hangi filmi izleyip geldin yine sen çakma azrail seni

Durum
Konu yanıtlara kapalı.