İsyan klanı hainlik

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

-AzraiL-

Yasaklı
Arkadaşlar isyan klanlarına hiçbir zaman güvenmeyin. Arkanızdan vurmak için fırsat kollarlar her zaman.

İlk başta Aramızda SA varken savaştığımız sancak klanının oyuncularını klanlarına aldılar. Arkadaşlarımız dediler. Sesimizi çıkarmadık.

Ama dün aramızda SA varken organize bir şekilde gece saldırıp 4 köy aldılar bizden ve hala hiç birşeyden haberleri yokmuş gibi davranıyorlar.

O yüzden isyan klanlarına hiçbir zaman güvenmeyin.zaten Bir günde müttefiklerini satan klandan bu hainliği yapmalarını beklemek normal.

Bunları herkes bu isyan Klanının ne olduğunu bilsin diye yazdım. Kimse güvenmesin. Bir gün sizi de satarlar. Arkanızdan vururlar.

KıLıÇ klanları adına

DeletedUser66549

Ziyaretçi
Organize olmasalardı kaç köy alırlardı aklımda deli deli sorular

infaz95

Baltacı
vay arkadaş ağlama duvarı gibi oldu bura şimdi gelelim konumuza Kılıç klanlarıyla S.a mız varken bunlar sancak klanlarına savaş açtı o sırada uykusuz adam başta olmaz üzere uzun yıllar bizimle oynayan bazı arkadasları klana aldık hiçbir taneside askerını kestıklerı fake dahi attığı oyuncular değildi arkadaşlar gecerken 1 tanesi o sırada kurulan yenı klanda kılıç s.a ekli olmadııgndan kaynaklı kılıcdan koy aldı bende arkadaşla ıletısıme gecıp koyun devredılmesını talep ettım geldı aldılar daha sonra o bolgedekı arkadaslar sanırım bızım klana katılan arkadaşlarla kişisel meselelerı var hergun saldırdılar en az 25-30 rapor koyarım kılıcdan arada s.a varken he kılıç3 yazdıgına bakmayın klan adında kılıçdan ayrılıp respawnmı olmadılar arada sınerjıyemı gırmedıler tekrar ayrılıp kargaşa oldular sonra donduler tekrar kılıç 3 oldular 2 gun ıcınde bızım o bolgede 5-6 arkadasda sanırım 5 koye gıttıler gece o kadar saldırıdan sonra 4 köy dusurmuşler çyle bir yazmışkı dedım bızım op komutanı hralde op yaptı kılıca :D

DeletedUser63512

Ziyaretçi
ŞİMDİ BİLADER ŞU DEVLET YÖNETİR GİBİ KLAN YÖNETMEYİ BIRAK GÖZÜNÜ SEVEYİM, SANA DİYORUZ Kİ ARA KONUŞACAKLARIMIZ VAR YOK İŞİM VAR YOK ŞÖYLE YOK BÖYLE İKİ DAKİKA ARAYAMIYORSUN, AMA SİZDEN 4 KÖY GİDİNCE HEMEN AĞLAMAYA BAŞLIYORSUNUZ, BIRAKIN BU AYAKLARI SİZİN YAPTIĞINIZ HAİNLİKLERİ DE BİLİYORUZ ,

BEN KARA KLANINDAYKEN BENİM 2 KAFA OYUNCUMU SİLDİNİZ ARAMIZDA S.A VARKEN? NE DEDİNİZ??

YAA İŞTE SALDIRILAR YOLDAYDIII KUSURA BAKMA ARTIKKK.

BEN SİZDEN O ADAMLARIN KÖYLERİNİ İSTEDİM VERMEDİNİZ,KENDİ ADAMLARIN OLAYDAN SANKİ HABERLERİ YOKMUŞ GİBİ DAVRANDILAR ŞİMDİ BİZ SİZDEN 4 KÖY ALINCA MI FORUMDA BAŞLIK AÇAR OLDUK ??
YOK İSYAN KLANINA GÜVENMEYİN YOK ŞÖYLE YOK BÖYLE

NEDİR BU KUYRUK ACISI ?
SİLİNME KORKUSU MU ?
YOKSA AŞIKMISIN BİZE ? DOĞRU SÖYLE BAK KIZMICAM.

Bence silinme korkusu :)
Adamlar yatarak gelismisler birde ordan afra tafra yapıyorlar. :)

infaz95

Baltacı
Ağlama duvarı cağrıcım bura elleme dünyanın öteki ucundakı oyuncuyu klandan atsalar foruma isyan diye başlık acıyor :))

DeletedUser67228

Ziyaretçi
Emirhan yakında bizi seçimlerde hile yaptık falan diye de suçlarlar bunlar :DD

Durum
Konu yanıtlara kapalı.