İllegal vs stalker

• Konuyu başlatan DeletedUser65110
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Oooo desenize keyif almaya başlayacağız :))
Çok sıkılmıştım direnen ekiple savaşmayı severim

Maydonozcu dan sevgiler....

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Beyler nerde 60köye op yapıp 60 köy alan stalker çok çene yapıyonuz bende bir adet dahi pasif kalmayacak aktif ekipten attığınız bir tane bile alamadınız basganın kaçırdığı iki köy var ki savaş yeni başlıyor stalker kaldır kaldır op yap klanıma bekliyoruz siz geldikçe bizim daha çok hoşumuza gidecek ama tebrikler iyi op idi köy sayısı istediğiniz gibi olmasada ilk hafta deil haritaya girdigimiz gün birleşme talebi oldu yakamasi ile sezgin eski arkadaş eko rica etti ki o 40 kişi oyun başı 700 kişiye herkesin tek köyü varken geri çekilmedi ve oyun başından beri stlaker in bize attığı konuşmalar var tabi ben bunları emre ile zaten paylaşmıştım tiran ile siz sadece buraya 3 5 yazı yazan bir cacıkları olmayan ama casusluk hesap satın alma oyalama ile bişeyler yapan klansınız bakın saldırırsınız adam gibi alırsınız yeminle tebrik ederim ama adam gibi buraya sırf post yazmak için sanki haklı imiş gibi yazmak için yazmayın bizler siz gibi göz boyama için buraya yazı yazmaya çok gelmiyoruz bakmıyoruz kolay gelsin

Beceriksiz yeni nesil klanlarsiniz world basindan beri 2 kita ugrastiniz bizle tiran gitti arkamizdan tugrayla surekli dc de gorustu etti.size kim dedi vegasa gecin ? Biz mi dedik.o zaman aglamiycaksin.oyununa bakicaksin susacaksin

DeletedUser64119

Ziyaretçi
Bknz... Klanlar bazında yenilen rakipler saldırı ve savunma sıralamaları
Gerisi hikaye.. Boşa gazel okumayın burda.. Ne yapalım 53 ün sıralamasına da girelim 52 den..

World kapama surecini hizlandirmak adina hamleler yapildi.world dengelemek adina cunku tum worlde nazaran stalker tek basina giris yapti ve halen tek basina devam etmekte.size verilen firsati kacirdiniz bok atip durmayin oyununuza bakin.alin 3 5 koy arkalayin 10 gun sonra ordular basildiktan sonra bakalim ne olcak

DeletedUser54004

Ziyaretçi
Bu kadar sinirli olmalarından belli değilmi sonuç hüsran ama alta pasifler e de vurdular biz tebrik etmeyide biliriz stalker seri hızlı güzel op çıkartıyor ama çok kolay köy almaya alıştılardı
vegas zamanında da jam jam geliyor muydu neydi bir şeyler konuşuyordun sen :) yok efendim asıl oyuncular gelmedi, yok daha başlamadık. az kaldı başlıyoruz, 2 güne oradayız. vay efendim sınıra geleceğim.

laflar da kafanız da değişmiyor. ama sonuç da değişmiyor. herkes neyin ne olduğunu biliyor, herkes kapasitenin farkında. daha uzatma yahu burada ne gerek var, niye kendine güldürüyorsun milleti

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Arkadaş herhalde 6 günde 2 op yediğinin farkında değil :)) ne bekliyor anlamadım ki :))
Ama söz bundan sonra 3 günde bir yapar tatmin ederiz sizi :))

DeletedUser64660

Ziyaretçi
legal vegas moğol artık herneyse bilmiyorum.bu klanlardaki dostlarıma başarılar.stalkerın savaşı kazanacağını ve dünyayı kapatacağını düşünüyorum.
not.eski vegaslı