İllegal vs stalker

• Konuyu başlatan DeletedUser65110
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Stlaker ailesi bakın biz sizin bayram kutlamanıza kadar yaptık sadece ricamiz adam gibi savaşmak sadece espiri yapar gibi konuşuyorsunuz

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Nerde adalet nerde devlet

Burda tek jamiryu yazmış ama tüm Stalker yazıyor bu iş böyle olmaz aranızda bir tane sözcü belirtin Stalker adına jamiryu laf dalaşına girsin diğerleri izlesin neden mi legal adina tek jamiryu yazıyor 1 vs 9 olması adalet olsun .

DeletedUser65110

Ziyaretçi

Burda tek jamiryu yazmış ama tüm Stalker yazıyor bu iş böyle olmaz aranızda bir tane sözcü belirtin Stalker adına jamiryu laf dalaşına girsin diğerleri izlesin neden mi legal adina tek jamiryu yazıyor 1 vs 9 olması adalet olsun .

Biz sadece karekterli savaş için yazdık başlığıda o yüzden açtım şimdi gelip oyuncu alan casus sokan vb işler olmadan savaşın yenin tebrik edelim diyoruz hala polemik için kendilerini iyi göstermek için yazıyorlar beyler nascar olsun cameria23 gibi yönetici leri ayartan siz op köylerine kadar bilen suç yok ama nasıl savaştığınızı bilsinler beni sizin içinizdeki cin ekibi de bilir bir oyun için saygımı düzenimi bozmam ama siz kaç yaşındasınız bilemem ama buraya gelip ergen giibi yazıyorsunuz goy goy yapalım dedik kendinizi haklı çıkarmak için yazmayın bence çok anlaşılıyor...

DeletedUser68290

Ziyaretçi
Jamiryuu cameria ile sınırda ben savaştım :) , bizden köyde aldı köyde kaybetti biz oraya op yaptığımızda mis arasıda yaptı köylere tek başına misde arkaladı ve onun köylerine giren çıkan kamilerin mancınık opunun haddi hesabı yokken sen hiç bir şey yapmamış olarak nası böyle sağa sola sallarsın? Adamla konuştuk katılmasını biz istedik geldi katıldı ve bizimle oynuyor emek veren herkes emeğinin karşılığını alır. Szde bize katılmak istediniz sizde bize katılsaydınız sizde mi hain olucaktınız ?

R U Z N A R K

Baltacı
LEGAL2 VE LEGAL3 deki oyunculara duyurumdur.

Yukarıdaki kaypak adamın arkadaşları bize bir liste verdi. Sadece LEGAL klanında bulunan oyunculardan oluşuyor. Size katılalım LEGAL2 ve LEGAL3 deki hesapları toplayalım. Eğer kabul etseydik şuanda klanlarınız dağıtılmış ve köyleriniz toplanıyor olacaktı. Msjlaşmalar elimizde mevcuttur.

Mis giden köylerimizi görüyorsunuz, komutlarımızı görüyorsunuz lafları tamamen algı çalışmasıdır. Tuğrada bize operasyon yaptı. Vegas opunu savunduğumuz gibi onlarıda savunduk. Tuğranında mı gideceği köy listesi elimizdeydi veya komutlarını görüyorduk? Bu tamamen Stalker başarısıdır.

Bu adamların algı çalışmalarına inanmayın. İsteyen oyundan yazsın verdikleri listeyi vs atarım.

Şuanda bile değişen birşey yok. Bütün pasifleri belli başlı hesaplara toplatıyorlar. Sıra sizede gelecek. :)

Kimlerle oynadığınıza dikkat edin...

Denklem

Mızrakçı
LEGAL2 VE LEGAL3 deki oyunculara duyurumdur.

Yukarıdaki kaypak adamın arkadaşları bize bir liste verdi. Sadece LEGAL klanında bulunan oyunculardan oluşuyor. Size katılalım LEGAL2 ve LEGAL3 deki hesapları toplayalım. Eğer kabul etseydik şuanda klanlarınız dağıtılmış ve köyleriniz toplanıyor olacaktı. Msjlaşmalar elimizde mevcuttur.

Mis giden köylerimizi görüyorsunuz, komutlarımızı görüyorsunuz lafları tamamen algı çalışmasıdır. Tuğrada bize operasyon yaptı. Vegas opunu savunduğumuz gibi onlarıda savunduk. Tuğranında mı gideceği köy listesi elimizdeydi veya komutlarını görüyorduk? Bu tamamen Stalker başarısıdır.

Bu adamların algı çalışmalarına inanmayın. İsteyen oyundan yazsın verdikleri listeyi vs atarım.

Şuanda bile değişen birşey yok. Bütün pasifleri belli başlı hesaplara toplatıyorlar. Sıra sizede gelecek. :)

Kimlerle oynadığınıza dikkat edin...

Insan neden bir oyun icin bu kadar kucuk dusmeyi goze alir anlamak mumkun degil...
Yaninda oynayan adami nasil bu kadar kolay satarsin, bundan daha assagilayici bir durum olabilir mi, yazik, bu arkadasi zaten kaybetmisiz de diger klanlardaki oyuncular icin uzuluyorum.

DeletedUser68852

Ziyaretçi

Bak şöyle yapalım her klan en iyi oyuncusunu ile oynasın kaybeden klan hesap silsin teketek

DeletedUser45013

Ziyaretçi
Stalkerdaki bikaç arkadaşın burda yazdıklarını, rakibim bile olsa yakıştıramadım. Sizden teklifler neticesinde size katılmaktan tutun size hesapları vermek gibisinden onlarca muhabbet evet döndü ve bunu zaten kimseden gizli bir şekilde yapılmadı. Mesaj yayınlamak derseniz 5. Ayın başındaki davet mesajlarını bende elimde bulunduruyorum zaten bunun neticesinde bu gibi konulara girildi. Burda algı çalışması diyerek manipüle etmeye çalışmayın kimseyi.

Rakibimsiniz şuanda düşmanlık yapmayın biz şuan yapmıyoruz sizde yapmayın. Tek 1 oyuncu size ters konuştu diye bütün klanı lekelemeniz sizin gibi bir ekibin kalitesini düşürüp acaba ilk defa operasyonları başarısız oldu, alınan köyleri geri verildi diye sinir mi yaptınız diye düşündürüyor.

Burayı okuyan hiç bir legal oyuncusu ne yazılırsa yazılsın artık buraya yazmasın. Ben kendimi ve klanımı öven 1 oyuncu değilim ama bizi bu kadar yerip gaza getirdiğiniz içinde teşekkürü bir borç bilirim.

Başarılar 2 tarafa da

R U Z N A R K

Baltacı
Stalker oyunda olduğu gibi forumda da aktif ve topyekün saldırıyor :)

Tek bir adam dediğin jamiryu klan profilinizde yazıyor. Boş yapmasın bizede söz hakkı doğmasın. Arkadan ne entrikalar çevirdiğini biliyoruz.

5. aydaki davet msjlarının geçmişini sen daha iyi bilirsin.

Operasyon başarısız değil aksine istediğimiz gibi tek adamda toplanıyor köyler: Sınır pembişe yaklaştıktan sonra gerçek oyunculuğunu görmek için sabırsızlanıyoruz. Yığın bütün deflerinizi ona :)

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Biz sadece karekterli savaş için yazdık başlığıda o yüzden açtım şimdi gelip oyuncu alan casus sokan vb işler olmadan savaşın yenin tebrik edelim diyoruz hala polemik için kendilerini iyi göstermek için yazıyorlar beyler nascar olsun cameria23 gibi yönetici leri ayartan siz op köylerine kadar bilen suç yok ama nasıl savaştığınızı bilsinler beni sizin içinizdeki cin ekibi de bilir bir oyun için saygımı düzenimi bozmam ama siz kaç yaşındasınız bilemem ama buraya gelip ergen giibi yazıyorsunuz goy goy yapalım dedik kendinizi haklı çıkarmak için yazmayın bence çok anlaşılıyor...
52 de yokum cümleleri üzerime alinmadim.yukarida anlatmak istediğim şey. Jamiryu o kadar adalet bahsediyor bende sizde adaletli olun Stalker olarak tek kişi buna cevap yazsın neden herks durmada vuruyor.o da müslüman oda milletimizin bir insanı..eşitlik bahsediyorum .banane Stalker vurmuş almış banane legal kazanmış kaybetmiş.d olay başka yere çekmeyin çocuğun üzerine bu kadar gidilmez tek kişi cevap verse aynı etki olacaktır ..

DeletedUser69091

Ziyaretçi
52 de yokum cümleleri üzerime alinmadim.yukarida anlatmak istediğim şey. Jamiryu o kadar adalet bahsediyor bende sizde adaletli olun Stalker olarak tek kişi buna cevap yazsın neden herks durmada vuruyor.o da müslüman oda milletimizin bir insanı..eşitlik bahsediyorum .banane Stalker vurmuş almış banane legal kazanmış kaybetmiş.d olay başka yere çekmeyin çocuğun üzerine bu kadar gidilmez tek kişi cevap verse aynı etki olacaktır ..
Genel forumda da konuşmayacaksak nerede konuşacaz ağzımıza kilit de vuralım mı başka bi isteğiniz var mı.Legalin oyuncuları armut mu topluyor gelsin onlar da yazsın mümin kardeşim

DeletedUser69047

Ziyaretçi

Önce bi türkçe yi öğren sonra yaz kardeşim hadi

DeletedUser68852

Ziyaretçi
1-baskan her zaman haklıdır
2-stalker için kaybedilmeye değer (pasif bile olsa) hiçbir oyuncu yoktur
3- stalkerda herkesin söz hakkı vardır her görüş değerlidir
4-alinan kararı beğenmemek gibi bir luksumuz yoktur, uygulamamak zorunludur
5- köylerimiz ve hesaplarımız kişilere değil stalkera aittir
6-baskanin haksız olduğu yerlerde 1. madde geçerlidir

Bütün büyüyü bozdum :)

Soyle duvarlar carpip patlasakta az zevk alsak.w35 de bu isi barzo cok guzel yapti haklarini teslim ederim beni de oyuna baglamislardi.burda baglanamiyorum ,patlayanimiz yok

SungurAlp

Markiz
Polemik oluşturacak yazıyla açılmış başlıkta cevabını verince yazmayın düzgünce savaş olsun istiyoruz diyorsunuz :) tek bir kişi yazıyor ama legal in diplomatı.Güzel güzel savaşalım bencede, başarılar

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Genel forumda da konuşmayacaksak nerede konuşacaz ağzımıza kilit de vuralım mı başka bi isteğiniz var mı.Legalin oyuncuları armut mu topluyor gelsin onlar da yazsın mümin kardeşim
hala cevap veriyorum :)
konu nerden nereye cektiniz ..genel forumda goygoy yapılan konular haric ..
savaş konuları ve karşılıklı ithamları üst düzey yöneticiler cevap verip konuyu toparlayıp uzatmadan yeni konulara atlasak daha iyi olur dedikce ...sanki hakaret etmiş gibi onu öyle yaparım bunu şöyle yazarım diyorsunuz

ama sizde haklısınız
cahille girme münakaşa kaybeden hep sen olursun diyip kacıyorum ...hadi yiyin birbirinizi..

W A R D A D D Y

Baltacı
hala cevap veriyorum :)
konu nerden nereye cektiniz ..genel forumda goygoy yapılan konular haric ..
savaş konuları ve karşılıklı ithamları üst düzey yöneticiler cevap verip konuyu toparlayıp uzatmadan yeni konulara atlasak daha iyi olur dedikce ...sanki hakaret etmiş gibi onu öyle yaparım bunu şöyle yazarım diyorsunuz

ama sizde haklısınız
cahille girme münakaşa kaybeden hep sen olursun diyip kacıyorum ...hadi yiyin birbirinizi..

Stalkerden üst düzey yönetici olarak yazıyorum sana ne kadar üstü lazımsa artık... Bizim ekipteki tüm abilerim tüm kardeşlerim buraya keyfi ne isterse yazabilir sana mı soracağız. Bence de caz yapma hadi nerede oynuyorsan oranın forumuna doğru yol al veya git multilerinle ilgilen...