İllegal vs stalker

• Konuyu başlatan DeletedUser65110
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65110

Ziyaretçi
İllegal klanları olarak stalker savaşımız başlamıştır casus olmadan oyuncu almadan kendine güvenerek hile hurda olmadan arkadan iş çevirmeden savaş olması temennisi ile

Yönetici alıp op hedeflerini komutlardan takip etmemek gibi örneğin sonra vay efendim biz çok iyiyiz diyonuz haklisiniz çok iyi üye op önü yönetici bölge düşürüyorsunuz köy sayınız da şimdi iki katımız ama oynayalım artık ...

Başlığa istatistiklik atmak için kullanırsak çok iyi olur polemik isteyen başlığını açsın...

( bir kaç gün diplomasi gibi oyalama yapılmış stalkerin girmekte olan operasyonu vardır ek bilgi )

DeletedUser32603

Ziyaretçi
20-25 yasında cocuklar burda ahkam keser olmus. adam haklı kendisinde tanımam etmem.. saygılı cevap ver adam demiş bak ne güzel polemik isteyen başka başlık açsın diye. azıcık saygı.

DeletedUser54004

Ziyaretçi
20-25 yasında cocuklar burda ahkam keser olmus. adam haklı kendisinde tanımam etmem.. saygılı cevap ver adam demiş bak ne güzel polemik isteyen başka başlık açsın diye. azıcık saygı.
Polemik ile açmış konuyu. Okuduğunu anlamakta sorun çekiyorsan okuma da yazma da

Richie Rich

Okçu
Azicik saygi diyen polemik yaratmak istemeyen arkadas vegastan sonra yeni bir klan grup tekrar baslik acmasi da ne kadar dogru bilemem ayrica eger 1 adam yuzunden koskocaman forumlara sigdiramadiginiz tehditler ettiginiz klan dagiliyorsa belki de sucu 1 kisiye atmak yerine etiket yapip mis mi fake mi geldigini ayirt etmesini ogretmesini tavsiye ederim

DeletedUser54004

Ziyaretçi
İllegal klanları olarak stalker savaşımız başlamıştır casus olmadan oyuncu almadan kendine güvenerek hile hurda olmadan arkadan iş çevirmeden savaş olması temennisi ile

Yönetici alıp op hedeflerini komutlardan takip etmemek gibi örneğin sonra vay efendim biz çok iyiyiz diyonuz haklisiniz çok iyi üye op önü yönetici bölge düşürüyorsunuz köy sayınız da şimdi iki katımız ama oynayalım artık ...

Başlığa istatistiklik atmak için kullanırsak çok iyi olur polemik isteyen başlığını açsın...

( bir kaç gün diplomasi gibi oyalama yapılmış stalkerin girmekte olan operasyonu vardır ek bilgi )
Jam jam gel hele gel :) abilerine ağladın da sonuç alamadın sahneye alalım seni az da senle oynayalım

R U Z N A R K

Baltacı
Bizden 2000 köy üstünken oynayamadınız. Köy sayınızın üstüne çıkınca nasıl oynayacaksınız :) Siz bu kafayla bu yaşa kadar nasıl hayatta kaldınız. :)

W A R D A D D Y

Baltacı
Reİs aTaKta len biLenLer biLir len
Jam Jam larım len

Kaç yaşında adamsın geçelim artık bunları komik oluyorsun :) Varsa hünerin göster oyunda tebrik etmesini de biliriz biz, Az laf çok iş stalker felsefesi hadi iyi oyunlar...

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Reİs aTaKta len biLenLer biLir len
Jam Jam larım len

Kaç yaşında adamsın geçelim artık bunları komik oluyorsun :) Varsa hünerin göster oyunda tebrik etmesini de biliriz biz, Az laf çok iş stalker felsefesi hadi iyi oyunlar...

Sizde bi cacık yokta ah size bu sözleri söyleten eski yönetim casus ve pasifler inanın cidden aman aman iyi olsanız tebrik edecem inanın ama sadece alavere dalavereile kazanın tebrik ederim...

DeletedUser58862

Ziyaretçi
images

W A R D A D D Y

Baltacı
Yine alavere dalavere olacak kendini hazırla şimdiden :D
O yerden yere vurduğunuz vegas kemik kadrosuna kaybeden adamsın bu utanç sana yeter aslında neyse bişey demeyeyim diyecek çok şey var da kuyruk acının sebebi de belli :)
Sizde bi cacık yokta ah size bu sözleri söyleten eski yönetim casus ve pasifler inanın cidden aman aman iyi olsanız tebrik edecem inanın ama sadece alavere dalavereile kazanın tebrik ederim...

R U Z N A R K

Baltacı
2 haftada savaşı kaybedip vegasa sığındılar. Bize daha kaybetmeden sığınma talebinde bulundular.

Reddedilince nasıl delirdilerse artık :D

R U Z N A R K

Baltacı
Sizden şöyle teklifler geldi istemedim, böyle şeyler oldu yapmadım etmedim diyerek diğerlerinin üstünde görmesin kendini. bizde ona göre konuşalım :)

DeletedUser63277

Ziyaretçi
Okuyorum ama anlama güçlüğü çekiyorum, arkadaş galiba ciddi? :D