çok güldüğüm bir rapor :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Flood yapma bu bir :)

ikinciside isteyen istediği yere yazar istediğini yapar :D

başkaları gibi yazıpta takip edemeyeceğini dememezlik yapmamış :)

Evet oyunun başı yağma limiti var vs vs ama karşı taraf bir risk almış. dediğin gibi o miktarla köyü misleyip alsaydılar hem şuan ezen taraf dalga konusu olmuş olacaklardı hemde şuanki ezilen tarafta kar etmiş olacaktı :)

bu bir strateji oyunu yani oyunun başı bu yapılmaz diye birşey yok :D korkanın çocuğu olmaz misali risk almadan başarıya ulaşma ihtimali düşüktür ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
mesela şu 1 blatada koysan 500 baltada koysan ,araya destek sokulduğunda o miss ölüyo zaten :D, , salise farkıyla atsaymış iyiymiş,,

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Flood yapma bu bir :)

ikinciside isteyen istediği yere yazar istediğini yapar :D

başkaları gibi yazıpta takip edemeyeceğini dememezlik yapmamış :)

Evet oyunun başı yağma limiti var vs vs ama karşı taraf bir risk almış. dediğin gibi o miktarla köyü misleyip alsaydılar hem şuan ezen taraf dalga konusu olmuş olacaklardı hemde şuanki ezilen tarafta kar etmiş olacaktı :)

bu bir strateji oyunu yani oyunun başı bu yapılmaz diye birşey yok :D korkanın çocuğu olmaz misali risk almadan başarıya ulaşma ihtimali düşüktür ;)

çok biliyosun dimi sende ?
1. olarak 4 sayfa yazıyı okumadan pat die yazmak seninde huyunsa isteyen istediği yere yazar. bu bir strateji oyunuysa dediğin tam bir saçmalık stratejik düşünüp 2 baltayla atmıcak neyin kafasını yaşıyosun? hem strateji oyunu dio hem 4 saniyeyle risk alıyo ne kadar strateji oyunu olduğu belli :)

2.sine gelirsek saliselik olsaydı eğer gelen mis ve ordu, 2 baltayla 500 balta arasında değişecekti bende o riskden bahsediyorum asıl sen alırmısın? salisenin arasına 500 baltayı patlatacak destek mi gelir yoksa 2 balta yımı?

DeletedUser39201

Ziyaretçi
3333333444.jpg

Sakin olun makarasına 1 balta 1 misyoner attım görmek isteyenler icindir . Kib tt2

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
hea flooda sen karışamazsın buda 3 olsun madem herkes istediği yere istediği saçma şeyi yazabiliyo senin mantığın flood yapmanın da bi anlamı kalmıyo doğal olarak. İşine gelene göre sevdiğin kişilere göre muhakeme tarzı değişiyo şu klanlarda insanların hayret ediyorum.

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Alınıyo zaten onda sıkıntı yok yağmasız bi dünyada oyun başında ilk 100deki bi oyuncuya karşı bu risk alınmazdı sadece.

DeletedUser39201

Ziyaretçi
ilk 100 de ki diye bir adam yok ustam sadece yanındakinden destek aldı patladı olabilir böyle şeyler

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
neyse bi daha sizin konularınıza yazı yazmıcam polemiğe girmeye gerek yok ortalık onun bunun avukatı kaynıyo.

DeletedUser39300

Ziyaretçi
100 saliseye mis arası yapacak adam zaten 2 kılıç atmaz bro ondan 2 baltayımı keser 500 baltayımı deme 500 balta derken zaten başlangıç seviysinde oldğmz için 50 balta vs civarını kastediyor ve mis arası yapacak adamda en az 50-100 arası kılıç mzrak veya okçu sokar yani 2 balta yada 50 balta farketmez. bu strateji işi değil bu fantezi işi zevk işi 1 balta 1 mis atmak eğer birinciyi tamamen kesmemiş olsaydı o 2 balta 1 mis köyü alacaktı bunu sizde biliyorsunuz alamadı savunanda kestiniz mis arasıyla kesseniz eyw bu kadar dalga geçilmesine hak veririm. ha 4 saniye farkla atmasını acemilik olarak yorumlayabiliriz risk aldıysada o onun keyfine kalmş bişeydir zevkine oynuyruz sonuçta değilmi ? Karşıdakini ezmek küçük düşürmek için bu kadar çabalamaya gerek var mı ? Atarsınız raporu gırgırını geçeriz ama gırgır muhabbet için değil sanki sadece o arkadaşı küçük düşürüp ezmek için yapıyorsunuz ben böyle görüyorum belki ben yanlış anlıyorum ama hemfikir olanlar vardır eminim

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
tolga karşınızda oynamıyorum dışardan biri olarak yorum yaptım yanlış olmasın. Dediğim gibi tam tersi olsaydı siz dalga geçecektiniz yanlış mıyım :)

DeletedUser39201

Ziyaretçi
dalga gecmek değil kesinlikle bak bu mesajı ilettiğimde bizim klandakilerin yaptıgı tek şey tebrik etmek öylede yaptılar hani dalga konusu olmadı . Haa desen raporuda kendi forumumda paylasırdım zaten genel forumda rapor paylasmıyorum paylassam tamam dalga konusu olurdu suan dalga gecmiyoruz. Olabilir alınır diyoruz .. kanıtınıda paylasıyoruz

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Benim için tarafsız düşmandan yada müttefikten farketmez yorumlara göre yorum yaparım :) 1 mis 1 baltayla köyü almş olsaydık muhabbeti olabilirdi tabi ama dalga geçilebilecek veya karşıdakini ezecek birşey göremiyorum köy alınırkende ALINAMIYORKENDE :)

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Ha bu arada karşıdakini ezmek için bu kadar çabalamaya gerek varmı kısmını size söylemedim o postu genel olarak 5 sayfaya yazdım yanlş anlaşldıysa k.bakma

DeletedUser43952

Ziyaretçi
neyin kafası bu yahu...

adam atmış tek misi atmamış ben olsam öyle atardım her vordde bir iki denerim bunu.

oyle alsa idi köyü o klanında makara yapıyor olacaktı.

alamamış sen makara yapmışsın:)

insan belli doyumlara ulaşınca fantezi peşinde koşuyor istemesede.

tolganında 3 k lık köyüne çiftlik takıp kademe yıkıp 10000 balta 4500 civarı hafifle daldığı ve adamnın oha bune dediiği mesajı hatırladım sanki:DD

speedmi lan o nerende bastın o askeri sen:pPP

neyse cümleten iyi forumlar muhabbetle...

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Nerelerdesin abi sen oyunda gözükmüyorsun valla adamlar w18 hesap açıp bize soruyorlar seni özlemişler :))

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Bu fantezi olsun diye mis kavgası yaptırdım :p şanstan dolayı berabere kalamadılar herşeyi eşitledim işi şansa bırakmıştım troll

Buda dikkat çekebilecek başka birşey tt2 :D o misler bayrak için :D