çok güldüğüm bir rapor :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Çıkış saatlerini öğrendikten sonra ne kalıyor ki :D operanda varsa tamam :D

DeletedUser39300

Ziyaretçi
mis aralarını operadan çok chrome la yapmalı bnce daha eğlenceli oluyor tek sefere sokabilmek tabi beceri ister ama operanın hiçbir heyecanı olmuyor :D

DeletedUser

Ziyaretçi
:D tutupda 4 saldırı atarlarsa sokarsın desteği,, ben 1k fake atcam mesela 4 erli,, hangi birine destek sokcak :),

DeletedUser

Ziyaretçi
Bi konuda yazmıştım 10-15k fake arasından misi nasıl ayırt ediceksin diye Battal Gazi ben yazcam dedi 3-4 kişi açıkladı bi o açıklamadı onu burdan kınıyorum :D Misleri bulcan orda :D pren varsa kolay :D pre varsa zaten sırtın yere gelmez :D

online olduğun zaman gelirsede bulursun misleri :D

DeletedUser

Ziyaretçi
pireyle nasıl bulunuyo bende öğrenmek isterim,,,,

DeletedUser39300

Ziyaretçi
saldırıları gruplandıracaksın önce sonra üstten başlayacaksın isimlendirmeye tabi bunu yaparken kaç saat on olmadığnı göz önünde bulunduracaksn e postana gelen saldırı bildirimine bakıp ona göre saatlerle eşleştirip isimlendireceksin saldırıları 1k 2k sorun değilde 9 10 k ayıklamak çok sıkıcı oluyor :D

DeletedUser39201

Ziyaretçi
Tebrik ederim kestiniz. Fakat 2balta 1 mis nedir diye soracağına biraz mantıklı düşünürseydin arkadasın neden öyle yaptıgını anlardın . Anlamadın madem ben anlatıyım ...

1- hedef köye önden 2 balta 1 mis atmasını ben söyledim fakat önünde şahlı ordu olacaktı tabiki olmadı oturum süresi dolmus yazısı cıkmıs sonucta
2- duvar sıfırken 2 balta 1 mis ölmez bunu bilmen lazım ortalık laga luga konustuguna göre .
3- bizde söyle düşündük tabi bu sansa baglıydı ilk misi 2 balta 1 misyonerle atarız köyü alırsa ikinci misimiz ölmeyecek 2 baltayı keser rahat cünkü ... 2 mis te sadakat düşük kalırsa misimiz elimizde kalacak senin gibi basit düşünmüyoruz en azından 2inci mise 2 balta koyupta 1 mis koyupta bosuna mis kestirmiyoruz :) ama uygulama da sıkıntı yaşadı dediğimiz gibi arkadas neyse sağlık olsun köyünüz hayırlı olsun

Ha bide şunu söyliyim uykusuzsaray ın hafif silahı ve hafif atlı seviyesi 3 olunca iş değişti :) yok kesiyordu emin ol simulator hesabı yapabilirsin

DeletedUser42999

Ziyaretçi
Saldıran arkadaş için küçük bir talihsizlik olmuş, savunmacı arkadaşa da tebrikler. :)

Dostum içeri bir kiliç sokunca ölüyor neyin anlamamizligi bu? Sanki öndki ordu kesse kessemeyecekmiydik? O saliseler arasina ben 100 tane ordu sokarim hala neyin dalgasindasin? Şurda 2 balta atcagma hç atmam dahi böyle rezil olmaktansa yakalarsam dua etsin köyü sabah alcaktik misyoner góndermeyi unutmuşlar yoksa çoktan fişini çekmiştik onun he bu arada rapora hala gülüyorum böyle askerlerle dünyayi fetedersiniz

DeletedUser34049

Ziyaretçi
Gereksiz bir strateji. tabi herkesin keyfi bilir. Yinede misin yanına 50 balta koymak zor bişey değil, 50 baltacının lükse girceğinide düşünmüyorum. 50 baltacıyı ana orduyla yollucak kadar kritik bir durum varsada saldırmam daha iyi D: Ama sonuçta patlıcak ordu başkasının herkesi keyfibilir :D geçmiş olsun

DeletedUser39201

Ziyaretçi
cok gülen cok ağlar oyununa bak zaman gösterecek herşeyi.

JrFly

Dük
la o bu değil de acemiyiz'in kıta 56 mıydı neydı oraya acıl destek cıkmaları lazım :D boş köy toplar gibi köy alıyolar oralardan :D

DeletedUser

Ziyaretçi
yaptığınız savaşta hangi klanlar nerde bir yazsanıza şuraya merak ettim gerçekten :D

tw statstan istatistiklere bakıvercem :)

salimcani

Hafif Atlı
İttifak
ST@LKER
RACON
Stalker Fans
R@C0N
SULT@NS 0F TURK
SULTAN 0F TURK
*SAHi*
~SAHi~
RAC0N
R@CON
SULTANS OF TURK
SAPLAR
STALKER
STLKER
+SAHi+
Rakip
Acemiler
Acemiler.
Savaş başlangıcı
29.05. tarihinde saat 21:20:47
Savaş süresi
8 gün 1:29:09

DeletedUser39201

Ziyaretçi
gereken cevabı arkadasımız vermiş zaten :D 14 klana 2 klan hala burada yazı yazmaya nasıl yüz buluyorlar anlamıs değilim hani cok büyük klanlar ya tek savasıyorlar sanki her yerde savas veriyoruz biz tabi ki de ordu da sıkıntı cekicez destek de sıkıntı bu normal birşey ama onlar bunu oyun oynamayı bilmiyoruz anlamında algılıyorlar yazık :)

DeletedUser

Ziyaretçi
raporu gordum yorumların hıcbırını okumadım gelıcek cvplarıda takıp edıcek vaktım yok ama şunu soyleyebılırım ben 1balta 1 misyoner ile köy aldıgımı dün gibi hatırlıorum ve halende bu mümkün yok öyle bişey sen oyunmu bılıosun diyen varsa oyundan bana yazsın sırf ona inat bunu kanıtlarım:D raporuda iletirim

*ZAFERRO*

Hafif Atlı
raporu gordum yorumların hıcbırını okumadım gelıcek cvplarıda takıp edıcek vaktım yok ama şunu soyleyebılırım ben 1balta 1 misyoner ile köy aldıgımı dün gibi hatırlıorum ve halende bu mümkün yok öyle bişey sen oyunmu bılıosun diyen varsa oyundan bana yazsın sırf ona inat bunu kanıtlarım:D raporuda iletirim

1 mis 1 baltayla köy alınır. yağma limiti olmaz, ölen misin kıymeti olmaz yaparsın bunu. oyun başında yapabileceğin birşey değil. üstüne karşında mis arasına girebilecek oyuncular ve şans faktörünü de göz önüne alırsak ne demek istediğimi anlarsın. madem yorumları okumadın takip etcek vaktinde yok ne demeye gelip yazıyosun buraya bizene aldıysan aldın. kimse alınmaz dememiş hiçbi yazı okumadan eleman yazı atmış ortaya.