çok güldüğüm bir rapor :D

ya valla ne güldüm ya :D arkadaşlar bugün entrue ile op yaptık köy aldık dönüşte savunmak gerekiyordu 2 mis geliyordu entrue gelen mislerden bi raporu attı bana çok güldüm ya :D 2 balta 1 mis nedir duvar seviye 1 de zaten ölüyorlar ahaha :D

oyuncu ACEMİ klanlarından yakalarsam yani acemi acemide bu kadar olmaz hani :D

nv4lv.jpg

not:Rapor paylaşıyorsam rezil ederim demiştim amacım rezil etmek değil güldürmek saygılar :)

DeletedUser

Ziyaretçi
not kısmındaki mantık avcuklamasından kurtulup raporun güzelliğine varamadım bile :(

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Duvar 1 balta Seviye 2 de ölmüyor tabi şansa bağlı :) 1 mis 1 balta atmasını söylemiştim ama 2 balta atmış o benden insaflı çktı :) bu arada burada rezillk yok bence 1 balta 1 mis bilindik fetih raporlarından arkadaşa ondan öyle attırdım 2 mis at 2.si 1 balta 1 mis olsun dedim lakin hemen misin arkasına atmamış destekten sonra atmış orası ayrı :)

DeletedUser

Ziyaretçi
bunun acemilikle alakası yok ,,çok mantıklı birşey düşündüğüm gibi yaptıysa tabi, 100 salise arayla saldırıp ilk saldırıda duvarın 0 lanacağına eminse, kaybı en aza indirmek için bütün askerini asıl saldırıya ayırmış ,,

yaw allah aşkına bi gidin ya :D 1 msi2 balta nedir abi? zaten attığı asker 700 hafif 2. misinde 30 balta 20 hafif falan var biraz mantıklı düşünün 2 balta ile köymü alınırmış ya bunun şansı var araya ordu sokması var 1 kılıç soksan araya ölüyor zaten :D bana adamı savunmayın 2 balta 1 mis haha :D

DeletedUser

Ziyaretçi
şans -25 gelsede bişey olmaz,, oyunu öğretme bize ,,, 100 salise arasına destek sokmak herkezin yapabilceği bir iş değil,,,tek mantıklı açıklaması dediğim gibi yaptıysa olur,, arada 1 saniye bile varsa arakdaş saçmalamış olur,, ama anladığım kadarıyla 5 dk felan arayla atttı heralde ??

şans -25 gelsede bişey olmaz,, oyunu öğretme bize ,,, 100 salise arasına destek sokmak herkezin yapabilceği bir iş değil,,,tek mantıklı açıklaması dediğim gibi yaptıysa olur,, arada 1 saniye bile varsa arakdaş saçmalamış olur,, ama anladığım kadarıyla 5 dk felan arayla atttı heralde ??

öncelikle herkez değil herkes buna çok dikkat ederim uyardığım için kızma :) 100 salise arası bile değilki ordu ile mis arasında 4 saniye gördüm ben gelen raporlarda buda netin azizliğ yada adamın acemiliğinden kaynaklanıyor zaten gelen rapor ne kadar bu işte usta olduğunu gösterdi bizde tüm klanda hala gülüyoruz böyle mislerle umarım dünyayı almazlar :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Açık söyliyim görünce bende güldüm :), en basiti milis basma olayı var, savunanın kaç köyü var bilmiyorum ama ,hiç bilmeyen biri bile miss arasına milis basabiliyor ,, onun dışında 4 saniye fark varsa gerçekten komik bi durum :) internet kaynaklanmaz öyle bi sorun mümkün değil, ,bi tuşa basılı tutuacak alt tarafı,,,,,,HerkeS e bende çok takılırım,,bazen pisikopata bağlıyorum hızlı hızlı yazıyorum kelimeleri bile unutoyurm ondan kaynaklı bir durum :), bide bende virgül koyma hastalığı var :D,,

DeletedUser

Ziyaretçi
o 2 balta ölmemeliydi nasıl olur felan :d, onun şaşkınlığındandır :)

DeletedUser

Ziyaretçi
iyide saldırı raporunda öyle demiyorki gayet normal bir köy ismi :D troll

DeletedUser

Ziyaretçi

attack planer sayesinde herkesin yapabileceği bir iş :D

DeletedUser

Ziyaretçi
isterse 100 balta 100 hafif koysun önüne destek girerse mis yine ölür :D ama yinede iyi rapor :D

DeletedUser

Ziyaretçi
attack planner otomatik mi yolluyo askeri :), herkez yapabilseydi kimse kimseden köy alamazdı