Çukur vs Basher&Kudret

HEXAMİLİON

Milis
Nasıl yenecektin mesela, barış modunu en etkin siz kullandınız, göbekteki oyuncuları daha depremin ilk haftası 10ar 10ar köy aldırıp kıta arkadına taşıdınız.

Savaş başladığında klanımın %60’ı oyunu bıraktı, üst taraftakiler bir çok hesap ara bile atmadı bırak savunmayı. Neyse elbet birgün daha adil şartlarda 1e1 atma imkanı gelir kimse tek dünya girmiyor bu oyuna karşılaşırız bir world elbet
tarafsız olmak gerekirse Kudretin sınır oyuncuları çok iyiler, sınırdan içeri geçirmezlerdi. Ve Kudret aktif oyuncularını iyi kullanıyolar.

Secret klanı ise kalabalık dogru ancak içlerinde boş oyuncular çok. ZT , Şaman, panter den gelme savaşmayıp barbar alarak büyüten kalıbına bakınca saglam oyuncu dedirten ancak içii fıs olan oyuncular var :)

Alm ile savaş aktif şekilde devam etse Kudret bu denli hızlı ilerleyemezdi bu bir gerçek, savaş ise kafa kafaya giderdi..

Ama sana birkaç sorum olacak ya, ciddi ciddi bizi yeneceğinizi düşündünüz mü siz, düşündüyseniz de malı nerden alıyorsunuz acaba, insanlar bu kafaları yaşamak için nelerini veriyorlar ah bir bilsen...

Knki en son o nerde bu nerde diye soruyordun şimdi de ben sorim bu sessizlik ramazan ayının vermiş olduğu etkiden mi yoksa çukur klanının worde vurduğu tepki'den mi ?? :D
Tepki derken oyun kitliyor çukur. Başarı anlamında yaptığı şey bilmem kaç saatten gidip secret oyuncularına sav atmak.. Organize bir op daha yapılmadı.

Worldu el birligiyle unitye veriyoruz tebrikler...

zaleyataaa

Acemi
Tepki derken oyun kitliyor çukur. Başarı anlamında yaptığı şey bilmem kaç saatten gidip secret oyuncularına sav atmak.. Organize bir op daha yapılmadı.

2 tane savaş bitirmiş 3. savaşıda önde götüren bir klana world'ü veriyoruz demek üzücü...

rakibini küçük görmeyen, ekip işinin hakkıyla ilerleyen UNITY AİLEME ve hakkıyla savaşan rakiplerimize sonsuz teşekkür ediyorum..

2 tane savaş bitirmiş 3. savaşıda önde götüren bir klana world'ü veriyoruz demek üzücü...

rakibini küçük görmeyen, ekip işinin hakkıyla ilerleyen UNITY AİLEME ve hakkıyla savaşan rakiplerimize sonsuz teşekkür ediyorum..
700k puanda bayramdan bayrama kami atan bir arkadaşı senin gibi bir forvetin ciddiye alması hoş değil abi :D bırak worldü bize verdiğini düşünsün arkadaş.
Savaşıp emek veren herkese teşekkürler.

ChrisJ

Yasaklı

Ama çukur world başından beridir untiy le beraber ilerledi şimdi neden satsın adamları ayıp degilmi.

Ayrıca unity klanlari gerçekten sağlam savaşlar verdi eline emeğine sağlık onlarında.

Şimdi kalkıp world başından beri savaşan muttefiginin her zmaan yanında olan unity klanina çukur neden kazık atsın birbirlerine gerçekten iyi bağlanmış iki klan tebrik ediyorum burdan her iki klanıda.

HEXAMİLİON

Milis
Ama çukur world başından beridir untiy le beraber ilerledi şimdi neden satsın adamları ayıp degilmi.

Ayrıca unity klanlari gerçekten sağlam savaşlar verdi eline emeğine sağlık onlarında.

Şimdi kalkıp world başından beri savaşan muttefiginin her zmaan yanında olan unity klanina çukur neden kazık atsın birbirlerine gerçekten iyi bağlanmış iki klan tebrik ediyorum burdan her iki klanıda.

STRATEJİ OYUNU, savaş oyunu satmak satmamak kelimeleri bile saçma. Özgürlüğün düşmanı halinden memnun olan kölelerdir. Memnunsanız sıkıntı yok devam ediniz.

Dondurma iyidir devam et :)

HayLaz.61

Acemi

AAA el birligiyle yikamadiniz simdi bunun adina vermek diyorsunuz? ilaclarini ihmal ediyorsun anlasilan savas istatistikleri ortada siz savastinizda biz armut mu topladik bugune kadar? SECRET i nasil olsa topluyoruz diye dusunup ALM ye oyuncu alip sav atarken el birligi kimden yanaydi? bugun ibre terse donunce bakiyorum iyi geri vites yapiyorsunuz.. R5 te yapsan yemezler :)

AAA el birligiyle yikamadiniz simdi bunun adina vermek diyorsunuz? ilaclarini ihmal ediyorsun anlasilan savas istatistikleri ortada siz savastinizda biz armut mu topladik bugune kadar? SECRET i nasil olsa topluyoruz diye dusunup ALM ye oyuncu alip sav atarken el birligi kimden yanaydi? bugun ibre terse donunce bakiyorum iyi geri vites yapiyorsunuz.. R5 te yapsan yemezler :)
Zamanında ALM ye savaş açarak ibreyi döndüren bizleriz. Worldu vermekten kastım bu saatten sonra dengesiz bir savaş olacak ve dünyanın sonunun belli olması. Dengeli eşit şartlar olsun her klanla savaşılır. Yani buraya yaptığım yoruma bu kadar tepki gösterilmesine de gerek yoktu. Şu durumda kapatacak klan zaten belli. Sizin gibi iyi forvetlerin bayramdan bayrama kamı atan birine cvp vermesine gerek yok yani

cordoba

Acemi
Bayramdan bayrama kami atiyosan ne diye buraya yazi yaziyosun git eğlencene bak

Alm ye savaş actiniz sonra gittiniz dost oldunuz nasil olsa alm parçalar unity yi bizde secret + çukur dagitiriz dediniz de o işler öyle olmadi 2 güzel klanla dişli klanla savaşip oradan çikmisiz daha secret tan günde 100 koy alip bitirememiş klan oyuncusu bize laf söylemesin lutfen

Bayramdan bayrama kami atiyosan ne diye buraya yazi yaziyosun git eğlencene bak

Alm ye savaş actiniz sonra gittiniz dost oldunuz nasil olsa alm parçalar unity yi bizde secret + çukur dagitiriz dediniz de o işler öyle olmadi 2 güzel klanla dişli klanla savaşip oradan çikmisiz daha secret tan günde 100 koy alip bitirememiş klan oyuncusu bize laf söylemesin lutfen
Tamam he he siz çok iyisiniz bir şey demedik :)
Yazarım yazmam orası beni bağlar hacı yazılarıma cvp alırsam cevap hakkı doğar ve karşılığını yazarım.
Şu durumda köy farkını ve cephe olayını göz önüne alırsak kapatan klan belli tebrik ederim.