Çukur vs Basher&Kudret

ChrisJ

Yasaklı
Sen yüzsün bi insansındır hayret seni kim susturuyor fazla forumda konuşmada mide bulandırma faaliyet yaparsan o zaman konuşursun
Gomtan sana neden ters gomtan dedim biliyon mu size tersten çalışmıştık ondan ters gomtan olarak kaldın ahahhahdhdhdjfj bizdede hiç vicdan yok hem tersten çalıştık sonra klanda hesap verip bide öyle çalıştık ahahahdhudufh

Gomtan35

Yasaklı
Gomtan sana neden ters gomtan dedim biliyon mu size tersten çalışmıştık ondan ters gomtan olarak kaldın ahahhahdhdhdjfj bizdede hiç vicdan yok hem tersten çalıştık sonra klanda hesap verip bide öyle çalıştık ahahahdhudufh
sen iyice kafayı yemişsin tokatlana tokatlana ne dediğinde anlaşılmıyor arada soğutarak girde w lere seni görüp midesi bulanmasın insanların

ChrisJ

Yasaklı
Sen yüzsün bi insansındır hayret seni kim susturuyor fazla forumda konuşmada mide bulandırma faaliyet yaparsan o zaman konuşursun
Bide faaliyet diyor sanki memleket meselesi hayır kendin ne yaptında karşındakinden ne bekliyon en azından ben senin gibi başka Bi klana mülteci gibi siginmadim ters gomtan

58erenmca

Yasaklı
Şaman savaşında sen galip geldiysen bizim topladıklarımız neydi :D

Z-T diye bir klan mı vardı dünyada ne ara kuruldu
Şamanı biz toplamadan savaşa katıldık.. sizde beleş köylere çöktünüz bazılarını aldınız. Hayır anlamıyorum bu yaptığın yüzsüzlükten başka bişey değil. Dünyayı oynayan herkes biliyor. Aynen zt yok :) kudurmaya devam et. Silip gittiğinde lütfen buraya gel

Vezir001.

Kılıç Ustası
Sesli yanıt sisteminden tiksiniyorum :D
Hele o bazıları tuşa bas bas en başa dönüyor hay lanet gelsin diyip kapatıyorsun.

Sesli yanıt sisteminin formülü var
“Acil müşteri hizmetleri ile görüşmek istiyorum”

Bu sihirli sözcüğü hangisine kullanırsanız kullanın eğer sesli yanıt sistemiyse sizi bir agent a bağlar en hızlı şekilde

Margaret

Emekli Görevli
Hele o bazıları tuşa bas bas en başa dönüyor hay lanet gelsin diyip kapatıyorsun.

Sesli yanıt sisteminin formülü var
“Acil müşteri hizmetleri ile görüşmek istiyorum”

Bu sihirli sözcüğü hangisine kullanırsanız kullanın eğer sesli yanıt sistemiyse sizi bir agent a bağlar en hızlı şekilde
Duaların kabul, tuttuğun altın olsun :D