Çukur vs Basher&Kudret

yalnızvezir

Kılıç Ustası
Bu world kimse ile girmedim tüm diplomasilerim doğaçlama oluştu, 64 keza öyle. Daha önceki worldlerde öyle. 28/36/45/64/74 bunlara pakt olarak girmedim ve 64 haricinde hepsini kapattı ekip arkadaşlarım.

68-73 pakt olarak girdim, senin gibi boş yapanlar için 74 e paktsız tek başımıza girdik hep boş vaaz w başlar 6-7 ay sonra şimdi olduğu gibi ortaya çıkar boş yapar izler geçersiniz.

World bitmiş müttefikle sözleşilmiş herkes sözünde durmuş gerekeni yapıyor söz tuttuğumuz için bu işler senin oynadığın klanlarda göremediğinden tersine geliyor olağandır bir gün sözünü tutan klanda oynarsan diplomasinin ne kapılar açtığını görürsün.
w74 ne yaptınız ilk opta bırakıp kaçtınız yine w64 gibi ordada şahi kapatsaydı biz kapattık diye sağda solda gezektin turgay bakamıyor depremde etkilendik bıraktık sildik dedin şimdi emek verdi diyorsun bu kadar yanar döner olma engin bir kere tutarlı ol hep aynı boşsun engin :D

Vezir001.

Ağır Atlı
w74 ne yaptınız ilk opta bırakıp kaçtınız yine w64 gibi ordada şahi kapatsaydı biz kapattık diye sağda solda gezektin turgay bakamıyor depremde etkilendik bıraktık sildik dedin şimdi emek verdi diyorsun bu kadar yanar döner olma engin bir kere tutarlı ol hep aynı boşsun engin :D
Secret hala devam ediyor 74’de idrak sorunun varsa 999. Kez yazıyorum.

Müttefiklerimiz rica etti bırakmayın dedi bırakmadık bırakanlar bıraktı kalanlar bırakanları bir şekilde düşmanla topladı devam etti ve hala devam ediyor.

İdrak sorunun varsa tekrar yazayım secret hala devam ediyor.

Tekrar yazıyorum her başlıkta yazdım

SECRET worldte ve devam ediyor.

Başlık açıldıktan sonra kaldırıldı ve devam ediyor.

2 ayı aşkın başlık oldu açalı ve hala devam ediyor.

Anladın mı tekrar tekrar yazayım mı?

yalnızvezir

Kılıç Ustası
Secret hala devam ediyor 74’de idrak sorunun varsa 999. Kez yazıyorum.

Müttefiklerimiz rica etti bırakmayın dedi bırakmadık bırakanlar bıraktı kalanlar bırakanları bir şekilde düşmanla topladı devam etti ve hala devam ediyor.

İdrak sorunun varsa tekrar yazayım secret hala devam ediyor.

Tekrar yazıyorum her başlıkta yazdım

SECRET worldte ve devam ediyor.

Başlık açıldıktan sonra kaldırıldı ve devam ediyor.

2 ayı aşkın başlık oldu açalı ve hala devam ediyor.

Anladın mı tekrar tekrar yazayım mı?
Bak şuan devam ediyorsun geldi mi :) ünitynin haberi varmı bundan @UNCHARTED

Ya engin bi hikaye uyduruyorsun sonra kendinde buna inanıyorsun senin durumun iyi değil git bi doktara gözük seni tanımasak yiyeceğiz ne olduğunu Kim kalabalıksa gidip oraya yamıyorsun kendini secret sığıntı bi klandan başka bir şey değil :D

Vezir001.

Ağır Atlı

Ya engin bi hikaye uyduruyorsun sonra kendinde buna inanıyorsun senin durumun iyi değil git bi doktara gözük seni tanımasak yiyeceğiz ne olduğunu Kim kalabalıksa gidip oraya yamıyorsun kendini secret sığıntı bi klandan başka bir şey değil :D
Diplomasi bunun adı tatlı çocuk diplomasi. O zaman herkes birine kendini yamıyor senin kafandaki düşünce ile ve yazık kafana.

Secret adı uzun süre daha var olacak ve sen her girdiğim world böyle kudurmaya devam edeceksin.

Özel mesaj atıp forumdan beni klana al diye yalvardığın günleri unutma almadım diyede peşimden ağlayıp durma git kendine bir ekip bul böyle boş işleride bırak

Vezir001.

Ağır Atlı

Haberi var mı diye etiketlediğin Mert şubat ayında oyunu bıraktı, unity başkanı var Arell oyundan yaz haberi var mı yok mu diye araştır biraz bakalım kötüle beni birazda seversiniz hasetlikten kudurup imrene imrene arkamdan sağa sola konuşmayı :D

ZeRo54

Yasaklı
@Vezir001.
Kim nederse desin seni çok tanımam etmem ama ben senin diplomasi anlayışın ve
oyuna göre oyun kurup
strateji oluşturup
haraket etmenden dolayı tebrik ediyorum.Eline koluna sağlık.

Vezir001.

Ağır Atlı
74 e paktsız girdiğiniz zaman ne oldu peki onu alamadım, ne yaptınız hani boş yapanlar için 74 e girdiniz ya ayrıca cukur paktınız diye düşnmüştüm yanılmışım

Sen kimsin?

Merakımdan soruyorum sadece 74’te oynuyor musun?

Her savaş başlığına peşimden giriyorsun son worldlerde biryerlede birşeyler sallıyorsun yani merak ettim kimsin sen benimle hiç oynadın mı? Düşmanım oldun mu yani seninle nerede karşılaştık?

Çukur pakt diye birşey yok ben oradaki insanlarla 2 tane world kapadım oturup çukurla pakt pukt görüşmem olmadı beraber çıktık yola diplomasi bile görüşmedik aylar sonra sınır olunca ne yapalım şu haritayı şurdan burdan gidelim diye oturduk konuştuk adamlarla bir samimiyetim var yani samimiyetle kurduğum dostluğum var,

Ama seni çözemedim sen kimsin hangi hesapta oynuyorsun 74de mi oynuyorsun neden gelip post atıyorsun gerçekten çözemediğim için soruyorum yani bir sıkıntın varsa söyle çözelim

Gomtan35

Yasaklı
Sen kimsin?

Merakımdan soruyorum sadece 74’te oynuyor musun?

Her savaş başlığına peşimden giriyorsun son worldlerde biryerlede birşeyler sallıyorsun yani merak ettim kimsin sen benimle hiç oynadın mı? Düşmanım oldun mu yani seninle nerede karşılaştık?

Çukur pakt diye birşey yok ben oradaki insanlarla 2 tane world kapadım oturup çukurla pakt pukt görüşmem olmadı beraber çıktık yola diplomasi bile görüşmedik aylar sonra sınır olunca ne yapalım şu haritayı şurdan burdan gidelim diye oturduk konuştuk adamlarla bir samimiyetim var yani samimiyetle kurduğum dostluğum var,

Ama seni çözemedim sen kimsin hangi hesapta oynuyorsun 74de mi oynuyorsun neden gelip post atıyorsun gerçekten çözemediğim için soruyorum yani bir sıkıntın varsa söyle çözelim
Ben rebel ismim değişti sadece de mesele kim oldugum değil yazdıgın bir seyden rahatsız oldum ki oynadımda 74 te tanımadıgından böyle tepki vermen normal dediğim gibi yazdıgın bir seyden rahatsız oldum ve bunu söyledim oynamamış olsam dediğin gibi belli bi yorum yapmazdım ama oynadıgım ve gördüğüm için yorum yapma hakkını kendimde gördüm savasır kapatırsınız savasmadan kapatırsınız ben ilgilenmem ama sadece burda herkesten önce kendini ön plana koydugun için rahatsız oldum ve bunu dile getirdim

Vezir001.

Ağır Atlı
Ben rebel ismim değişti sadece de mesele kim oldugum değil yazdıgın bir seyden rahatsız oldum ki oynadımda 74 te tanımadıgından böyle tepki vermen normal dediğim gibi yazdıgın bir seyden rahatsız oldum ve bunu söyledim oynamamış olsam dediğin gibi belli bi yorum yapmazdım ama oynadıgım ve gördüğüm için yorum yapma hakkını kendimde gördüm savasır kapatırsınız savasmadan kapatırsınız ben ilgilenmem ama sadece burda herkesten önce kendini ön plana koydugun için rahatsız oldum ve bunu dile getirdim
Ben kendimi ön plana koymuyorum hakkı olana hakkını teslim ediyorum, bu world kimin hakkı bak yukarıda kaç tane mesajım var, nickini hatırladım tanıyorum seni problem yok oynadığınıda biliyorum rebel ismiyle.

Savaş konusuna gelecek olursak arkadaşlarım hala savaşıyorlar kudretteki insanlar iyi oynuyor ve ben onların kendisinide tebrik ettim bizzat başlıklarında görebilirsin, şuanda da öndeler 1000 köy her gördüğümde de tebrik ediyorum, klana bile çağırdılar sağolsunlar gelemeyeceğimi söyledim öndeler savaşta ve hala öndeler.

Geride olunca savaşmıyor önde olunca savaşıyor diye birşey yok yanımda savaşacak adam akıllı klan yoktu bu da benim suçum değil, şafak-esl-şaman gibi klanlar vardı bunlarla savaşıldı sonrada kudretle yani yanımda üst segment savaşılacak bir klan olmamasının suçlusu ben değilim.

Diplomasi yaparsın sen yeniliyorsundur müttefiğin yener desteğe gelir ya da den yenersin müttefiğine desteğe gidersin diplomasi bunun için var bu oyunda.

Ha beni gelin suçlayın engin söz verdi sözünü tutmadı diye ben unity çukur dışında kimseye bir söz vermedim herkes geldi insanı ortamda herkes herkesle konuştu,

Dünyadan gidecektik evet sonra müttefiklerim geldiler konuştuk devam kararı aldık hesap silenler/bırakanlar gitti bizide ağır bir şekilde geriye düşürdüler mi düşürdüler yapacak birşey yok.

Ama savaşmıyorsun ne ben bunu çözemiyorum 2 tane klanla savaşıyoruz hala savaşmıyorsun diyorsunuz 20-30 tane hesaba bakıcılık alıyor oyuncular ben herkesin başı yoğun deli gibi millet gelip savaşmıyorsunuz diyor ben buna tav oluyorum savaşmak nedir bana bir açıklayın bizde öğrenelim savaşalım şuan biz savaşmıyorsak karşımdaki 2 klanda savaşmıyor o zaman.

Savaşmıyor savaşmıyor hepinizin dilinde aynı şey var savaşmıyorsak size ne savaşıyorsak size ne ben bunu çözemiyorum alıp veremediğiniz ne neden sürekli her başlığımda aynı isimler cirit atıyor.

Allah aşkına git dön şu kapanan dünya forumlarına 68,73 hepsinde aynı isimler girip girip saatlerce boş yapıyor nedir bu alıp veremedikleri ben çözemiyorum çoğunun benimle yolu bile kesişmemiş, bir kısmı kalkmış arkamdan vurmuş sonra silinip gitmiş ama hala daha peşimde adamlar neyin davası bu bir bitmedi vezir aşağı vezir yukarı.

Benden çok benim reklamını yapıyorsunuz :D

Netice olarak;

Söz verdik mi? Verdik.
Tuttuk mu? Tuttuk.

Kapatma gibi bir derdim var mı yok yeter bana kapadıklarım kalanlar kendi aralarında çözer ne yaparlarsa yaparlar world bitmiş finish çizgisi gözükmüş daha ötesi berisi yok bu işin.

Bunun dışında Secret Vegas olmadan hiçbirşey yapamaz dediniz girdik son 5 klan arasında mıyız? Arasındayız. Bitti kardeşim mesele artık herkes dağılsın her world farklı bir temayla peşimde aynı kişiler, secret w kapatamaz dediniz kapattı, secret tek giremez dediniz girdi, secret ilk savaşında gider dediniz her girdiğim world aylarca oynadık kaldık bu adamları susturmanın formulü yok kıskançlıktan her world böyle peşimde ağlayacaklar ve ben de hepsini tiye alacağım.

Bak buraya yazıyorum not al bir sonraki girdiğim worldte aynı isimler sürekli peşimde ve kuduruk şekilde tekrar farklı temalarla saldıracaklar böyle böyle mezara kadar gider bu muhabbetler ömür boyu

Vezir001.

Ağır Atlı
Şurada yazanların şahsi olarak benle gerçekten problemi olan 2 kişi var,

Biri günlerce yalvardı world kapatamadı,

Diğeride ekibe katılmak istedi müsade etmedim.

Onun dışında yazanların hiçbir yerde hiçbir şekilde benimle yolunun kesişmişliği yok sadece hasetliğinden fesatlığından kıskançlığından yazıyor başka hiçbirşey değil.

Gomtan35

Yasaklı
Ben kendimi ön plana koymuyorum hakkı olana hakkını teslim ediyorum, bu world kimin hakkı bak yukarıda kaç tane mesajım var, nickini hatırladım tanıyorum seni problem yok oynadığınıda biliyorum rebel ismiyle.

Savaş konusuna gelecek olursak arkadaşlarım hala savaşıyorlar kudretteki insanlar iyi oynuyor ve ben onların kendisinide tebrik ettim bizzat başlıklarında görebilirsin, şuanda da öndeler 1000 köy her gördüğümde de tebrik ediyorum, klana bile çağırdılar sağolsunlar gelemeyeceğimi söyledim öndeler savaşta ve hala öndeler.

Geride olunca savaşmıyor önde olunca savaşıyor diye birşey yok yanımda savaşacak adam akıllı klan yoktu bu da benim suçum değil, şafak-esl-şaman gibi klanlar vardı bunlarla savaşıldı sonrada kudretle yani yanımda üst segment savaşılacak bir klan olmamasının suçlusu ben değilim.

Diplomasi yaparsın sen yeniliyorsundur müttefiğin yener desteğe gelir ya da den yenersin müttefiğine desteğe gidersin diplomasi bunun için var bu oyunda.

Ha beni gelin suçlayın engin söz verdi sözünü tutmadı diye ben unity çukur dışında kimseye bir söz vermedim herkes geldi insanı ortamda herkes herkesle konuştu,

Dünyadan gidecektik evet sonra müttefiklerim geldiler konuştuk devam kararı aldık hesap silenler/bırakanlar gitti bizide ağır bir şekilde geriye düşürdüler mi düşürdüler yapacak birşey yok.

Ama savaşmıyorsun ne ben bunu çözemiyorum 2 tane klanla savaşıyoruz hala savaşmıyorsun diyorsunuz 20-30 tane hesaba bakıcılık alıyor oyuncular ben herkesin başı yoğun deli gibi millet gelip savaşmıyorsunuz diyor ben buna tav oluyorum savaşmak nedir bana bir açıklayın bizde öğrenelim savaşalım şuan biz savaşmıyorsak karşımdaki 2 klanda savaşmıyor o zaman.

Savaşmıyor savaşmıyor hepinizin dilinde aynı şey var savaşmıyorsak size ne savaşıyorsak size ne ben bunu çözemiyorum alıp veremediğiniz ne neden sürekli her başlığımda aynı isimler cirit atıyor.

Allah aşkına git dön şu kapanan dünya forumlarına 68,73 hepsinde aynı isimler girip girip saatlerce boş yapıyor nedir bu alıp veremedikleri ben çözemiyorum çoğunun benimle yolu bile kesişmemiş, bir kısmı kalkmış arkamdan vurmuş sonra silinip gitmiş ama hala daha peşimde adamlar neyin davası bu bir bitmedi vezir aşağı vezir yukarı.

Benden çok benim reklamını yapıyorsunuz :D

Netice olarak;

Söz verdik mi? Verdik.
Tuttuk mu? Tuttuk.

Kapatma gibi bir derdim var mı yok yeter bana kapadıklarım kalanlar kendi aralarında çözer ne yaparlarsa yaparlar world bitmiş finish çizgisi gözükmüş daha ötesi berisi yok bu işin.

Bunun dışında Secret Vegas olmadan hiçbirşey yapamaz dediniz girdik son 5 klan arasında mıyız? Arasındayız. Bitti kardeşim mesele artık herkes dağılsın her world farklı bir temayla peşimde aynı kişiler, secret w kapatamaz dediniz kapattı, secret tek giremez dediniz girdi, secret ilk savaşında gider dediniz her girdiğim world aylarca oynadık kaldık bu adamları susturmanın formulü yok kıskançlıktan her world böyle peşimde ağlayacaklar ve ben de hepsini tiye alacağım.

Bak buraya yazıyorum not al bir sonraki girdiğim worldte aynı isimler sürekli peşimde ve kuduruk şekilde tekrar farklı temalarla saldıracaklar böyle böyle mezara kadar gider bu muhabbetler ömür boyu
ben yukardada belirttim savasır kapatırsınız savasmadan kapatırsınız ilgilenmem diye belirttim benim tav oldugum nokta kendini öne plana çıkarman diye belirttim yoksa dediğin gibi diplomasi yaparsın yapmazsın bi yere gelirsin ben buna bir sey diyemem ama dedigim gibi kendini ön plana çıkarmandan rahatsız oldum bunu dile getirdim sahsi problemden kaynaklı degil dedigim gibi sadece rahatsız duydugum bir seyi vezir degil sahta olsa dile getiririm...

Vezir001.

Ağır Atlı
ben yukardada belirttim savasır kapatırsınız savasmadan kapatırsınız ilgilenmem diye belirttim benim tav oldugum nokta kendini öne plana çıkarman diye belirttim yoksa dediğin gibi diplomasi yaparsın yapmazsın bi yere gelirsin ben buna bir sey diyemem ama dedigim gibi kendini ön plana çıkarmandan rahatsız oldum bunu dile getirdim sahsi problemden kaynaklı degil dedigim gibi sadece rahatsız duydugum bir seyi vezir degil sahta olsa dile getiririm...
Anlaşmaları her klanla her girdiğim worldte ben yapıyorum kimi ön plana çıkarayım senimi çıkarayım anlamadım kendi klanımız kendi diplomasimiz yok her world başlık açıyor diyorsunuz yok şöyle kapatıyor böyle kaldırıyor siz yapın sizde konuşun başlık açın sizi engelleyen mi var?

Kendimi ön plana çıkaracağım tabii işler kötü giderken nasıl herkes oturup benimle dalga geçiyordu? Unity frenzy olayında posta kutum doldu unity sildi biz şimdi hepinizi nasıl toplayacağız diye dalga geçiyordu yanındaki insanlar mütlerin benimle. Keza forumda bile dalgasını geçti herkes o dönem gırgırını yaptı geçti gitti.

Şimdi işler iyi gidiyor sıra bize geldi kusura bakmayacaksınız ;)

yalnızvezir

Kılıç Ustası
Şurada yazanların şahsi olarak benle gerçekten problemi olan 2 kişi var,

Biri günlerce yalvardı world kapatamadı,

Diğeride ekibe katılmak istedi müsade etmedim.

Onun dışında yazanların hiçbir yerde hiçbir şekilde benimle yolunun kesişmişliği yok sadece hasetliğinden fesatlığından kıskançlığından yazıyor başka hiçbirşey değil.
Engin senle dalga geçtimizi ne zaman anlayacaksın benim senin ekibinde işim ne kendini ne sanıyorsun sen ya Ben senmiyim birilerine abi çekeyim w kapatayım oyuncu olsan seni sildiğimiz zaman w64 bırakıp kaçmazdın burda beylik laflar edecek en son adam sensin klanını satmayı yola çıktığını satmayı diplomasi sanıyor senin o yaptığına başka bir şey diyorlar bizim orda :)

Diğerlerini tanımıyorum dediğinde kalkıp mamiye yalvardığın günleri çabuk unutmuşsun engin her gün bi rezilliğini yazsak burda bitmez kendini kime ne pazarlıyorsun herkes senin ne olduğunu biliyor derdin ne ileriki dünyalarda yine birinin çatısı altında kapatırım diye mi düşünüyorsun bi w gir düzgün bi savaş ekibinle bilelim oyuncusunuz ama yok sizde o potansiyel birilerinin getir götürünü yapmaya devam et secret klanı her zaman birilerinin yamağı olacak Çok büyük konuşma yarın bizede yaranmaya çalışırsın istediğin bi w varsa al gel klanını bizde tek gelelim seni 1 haftada sileriz haritada :)

Vezir001.

Ağır Atlı
Hayır aç şuraya delil at bakalım sen ne savaşı verdin 64 de twstats var 1 tane bile köy fetih raporun var mı secrettan beyin enfaktüsü mü geçirdin 0-7 yaşında ne yaptın ben anlamıyorum bu çocuğu :D

Allah aşkına at şuraya bir delil ben secretla savaştım de ıspatla bunu. El alemin karısına kızına yazılmaktan hakaret edip soğan erkekliği yapmaktan başka ne yaptın çok merak ediyorum at tüm world aydınlansın

Vezir001.

Ağır Atlı
Son olarakta mami dediğin adamda burada ona yalvardığıma dair 1 tane delil atsın eğer attırmazsan adam değilsin bak 5 sayfadır lama gibi tükürüp duruyorsun söylediklerini ıspatla seni adam sansınlar

yalnızvezir

Kılıç Ustası
Hayır aç şuraya delil at bakalım sen ne savaşı verdin 64 de twstats var 1 tane bile köy fetih raporun var mı secrettan beyin enfaktüsü mü geçirdin 0-7 yaşında ne yaptın ben anlamıyorum bu çocuğu :D

Allah aşkına at şuraya bir delil ben secretla savaştım de ıspatla bunu. El alemin karısına kızına yazılmaktan hakaret edip soğan erkekliği yapmaktan başka ne yaptın çok merak ediyorum at tüm world aydınlansın

Seninkilerede dokunmuş biraz galiba :D Adam olana adamlık yapılır sen adam mısın bence onun cevabını ver Engin buraya atsak ne değişir yüzün mü kızaracak kızaracak yüzü olanın yüzü kızartılır sende oda yok be güzellik Anca boş boş konuşursun sen ciddiye alan adam diyen yada karakterin için düzgün diyen bi allahın kulu yok sen başkalarının kulladığı alıp sattığı bi eşya gibisin bu oyunda

Ayrıca ben sen miyim ettiğim lafında arkasındayım diyorum ya engin gel hesaplaşalım sana açık verdik ama yine kıvırdın sen hep kıvırmaya devam edeceksin :D

Vezir001.

Ağır Atlı
Neyse sen boşuna devam et ben insanları aydınlatayım, çünkü atacak hiçbir dosyan yok boş boş sıkıyorsun durmadan.

Benim aylarca kaldığım worldten konuşan bu vatandaşın o worldteki kariyeri;

Gördüğü maks köy sayısı 25,
Gördüğü maks puan 160k

Topladığı 25 köyün kronolojisi zaten ekte yer alıyor, barbar, pasif vesaire.

Bahsettiği worldte kaldığım süre boyunca, hem saldırı, hem savunma, hem destek, hem toplam kesimde aylarca 1. Sırada kaldım.

Ama gel görki 160k lık farmcı böyle arkanızdan sallıyor :D