Çatapat vs Sado

Ryuzaki HD

Yasaklı
Alay ve Zorba gibi olamayacağınızı bildiğiniz için zaten hala anatol, dragon, dede vs diye anıyorsunuz içinizde Sado olmayı benimseyemediğiniz için

Aynen canım benim aynen sizi tercih etmememizin hazımsızlığını yaşamaya devam et hadi yallllah ama durr insaflı insanım bi hediye de burdan vereyim

Screenshot_20211003_040321.jpg

He bide fazla ağlama hazımsızlığa iyi gelmiyormuş senin için araştırdım az önce :*

komedian

Milis
@komedian kanka 595|474 noldu. Şu köyü bi çözümleyin yılan hikayesine döndü ne zaman baksam el değiştirmiş köyy :)

arkadaş sapık illa dibindeki köyünü de alacam görecek.
köy düşük sav fazla yok diye boşuna kestirmek istemiyom mis atıyor da atıyor uğraştırıyor :D

her seferinde kilit yiyo attığı saldırı patlıyo akıllanmıyorda :D

he ölen az asker ama olsun benden 1 baltacı ondan 500 balltacı ölüyor.

kızılgafa

Milis
arkadaş sapık illa dibindeki köyünü de alacam görecek.
köy düşük sav fazla yok diye boşuna kestirmek istemiyom mis atıyor da atıyor uğraştırıyor :D

her seferinde kilit yiyo attığı saldırı patlıyo akıllanmıyorda :D

he ölen az asker ama olsun benden 1 baltacı ondan 500 balltacı ölüyor.

Bak yine katliam almış köyü :) bi konuşun halledin şu meseleyi bütün savaşı bıraktım ikinizi izliyorum :)

Davzetli

Acemi
hahahaha bunu diyen adamın ağzından "sado size bişey yapamaz" ı da duymuştum. :D

Ya birader bu kadar olabilir forumu dünya basindan beri disardan takip etmeye çalışıyorum o kadar tukurdugunuzu yalamaniza rağmen hala başkalarına laf yetistirebiliyorsunuz normalde çok yazmam ama mide bulandırıcı bu kadarı da yazmadan gecemedim

Davzetli

Acemi
Gerçekten boş muhabbete girmek istemiyorum birader burası genel forum ben de yorumumu yaptım senin kafa yapınla cevap vereyim beli anlarsın

benim yorumundan sanane? (Yoksayicam seni sonraki yazılarına cevap vermememi farklı anlama diye not da düşüyorum buraya)

HapazCı.

Mızrakçı
Ya birader bu kadar olabilir forumu dünya basindan beri disardan takip etmeye çalışıyorum o kadar tukurdugunuzu yalamaniza rağmen hala başkalarına laf yetistirebiliyorsunuz normalde çok yazmam ama mide bulandırıcı bu kadarı da yazmadan gecemedim

Görünüşe göre çatapat sadoyu tükürmüş :)
Sado yöneticileri neden hala yalan yanlış sözlerle çatapatı tarafına çekmeye çalışıyor :)
Siz tükürüldüğünüzü yalamaya cakılıyorsunuz hala :)