Çatapat vs Sado

Narkoz52

Yasaklı
neyse senle başka yerde gene dövüşürüz venom çatapat sado başlığını meşgul etmeyelim hani gelecekmişsin ya gene o zaman hatırlat bu seferde ben vuruyum kafana :D

-VENOM-

Yasaklı
Su dunyada sunu gorduk ne adam gibi oyun oynadiniz ne adam givi dusman oldunuz ozellikle sadodaki bazi isimleri dune kadar dostum dostum diyip arkadan plan yapmiş şimdi gelmiş konusuyor adam olunda savaşin sonra gelip buralara yazin

-VENOM-

Yasaklı
neyse senle başka yerde gene dövüşürüz venom çatapat sado başlığını meşgul etmeyelim hani gelecekmişsin ya gene o zaman hatırlat bu seferde ben vuruyum kafana :D
Kardeş adam gibi oyna derken gucsuz kaldigim yerde ihanet etmeden koyunu verip gitmişim adamlik budur sizin lafini bilde konus senin boyle hassasiyetin yoksa dostum o senin derdin )

komedian

Baltacı
güzel operasyon yapıyorsunuz ama fake çok az. Biraz arkadaşlara söyleyin fakeleri arttırsınlar :)

*KepçeciX*

Okçu
Şu 66 ın hiçbir konusuna bakasım gelmiyo. Hep bi hakaret, birbirini ezme. Arkadaşlar oyun oynuyoruz oyun. Herkesin oyunculuğu güzeldir, herkes kendince çok iyi oynuyodur. Sürekli karşı tarafa üstünlük kıyaslaması neden yapıyonuz. Yenersin yenilirsin tebrik eder geçersin. Başka dünyada tam tersi olur. Hatta küfür ettiğin kişiyle aynı klanda oynarsın. Şu oyunu bu bilinçle oynayıp yorum yapsak daha iyi olmaz mı. Herkese iyi savaşlar dilerim

komedian

Baltacı
Şu 66 ın hiçbir konusuna bakasım gelmiyo. Hep bi hakaret, birbirini ezme. Arkadaşlar oyun oynuyoruz oyun. Herkesin oyunculuğu güzeldir, herkes kendince çok iyi oynuyodur. Sürekli karşı tarafa üstünlük kıyaslaması neden yapıyonuz. Yenersin yenilirsin tebrik eder geçersin. Başka dünyada tam tersi olur. Hatta küfür ettiğin kişiyle aynı klanda oynarsın. Şu oyunu bu bilinçle oynayıp yorum yapsak daha iyi olmaz mı. Herkese iyi savaşlar dilerim

Oyunun verdiği zevki bu tarz trashtalk(haraslama) dediğimiz şeyler arttırıyor fakat araya hakaret vs girince işin b*ku çıkıyor. Yazının bir kısmına katılıyorum bir kısmına katılmıyorum. Rakiple aranda çatışma olması zevki arttırıyor.

RahaT Durmaz

Yasaklı
Oyunun verdiği zevki bu tarz trashtalk(haraslama) dediğimiz şeyler arttırıyor fakat araya hakaret vs girince işin b*ku çıkıyor. Yazının bir kısmına katılıyorum bir kısmına katılmıyorum. Rakiple aranda çatışma olması zevki arttırıyor.
Aslın da çatışmadan ziyade rekabet artırması lazımken haraslama diye adlandırdığımız şey ortaya girince bir taraf hırsına yenik düşüp küfüre başvurabiliyor şuan karşılıklı savaştığımız ekib siz ama laf söyleyenler farklı insanlar olunca da tadı tuzu kaçıyor şimdiden emeğinize sağlık güzel oyun oluyor(mutios hariç onu toplayın) :))

komedian

Baltacı
ahahaha :D mutios başkanımıza saygılar. O forumları çok sever. klanlar forumuna da imzasını attı valla :D