NoGame & Şaman & Rm

• Konuyu başlatan DeletedUser65347
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Üsdat farkındasın demi biz hayla kıta dayız ve ayak dayız boş yapmayı bırak da gerekeni yapın çok boş oyuncularız ya biz hadi gelin alın özellikle bak bana gelin olur mu çok severim savunma puanını bizi kaç aydır bitirmeye oynayan oyunculara ne oldu susuyorlar çoğu hesap sil yaptı yada köylerinden oldu gitti az laf çok iş kimine göre adamız kimine göre yalanız biz adamına göre adamız boş yapmada oyununu oyna ve gerekeni yap her zaman derim cesaretiniz varsa hesap silmez bizimle savaşırsınız inşallah şaman klanları gibi olur da az oyuna renk gelir en azından şaman klanı op yapıyordu her gün başarılı olmasalar da zevkli oluyordu hadi sizin sesiniz de duyulsun ama sizde hava gazı su durumda İstatistikleri belli bu arada kıta ilerlemesinden bahsetmişsin hani neredeler mazi oldular cesareti olan hesap sil yapmaz hepimizi toplar boş yapma icraat nerede onu söyle ve bu arada son olarak bu klan Errordan destek aldı ama hiç bir zaman Error var bize bişe olmaz gibi bir yargıya kapılmadı biz kendimiz ekip halinde oynadık Error savunma attı fakat biz ordu kaydırmasak mis arası yapmasak Error klanın verdiği savunma lar zaten yeterli durumda olmazdı ve çok dan bu bölgeden silinir giderdik biz on süresi yüksek kaliteli oyuncular olduğumuz İstatistikleri belli yaptıklarımızdan belli ve kimseye yalakalık yapmadığımızdan belli yalaka olsaydık şaman klanını sıvazlar gülüp geçerdik biz korkak olsak köy delisi puan manyağı olsak adaletsizliğe haksızlığa rağmen rahatlık için şaman klanında kalırdık bizim bu world kimseden korkumuz yok sevdiğimiz dostumuz olan kişiler ve klanlar olması gayet normal

Kavga felan ne bilmiyorum öyle yazılmış okuyayım dedim dostum.Yazı yazmayı bilmiyorsun farkında mısın? Okuyamadım neredeyse ne yazdığını.Noktalama işaretleri diye birşey var Türkçemizde,lütfen öğren.Zaten biliyorsan uygula lütfen.

İyi oyunlar beni sakın yanlış anlama sadece dostane bir uyarı bu.

DeletedUser21059

Ziyaretçi
Kavga felan ne bilmiyorum öyle yazılmış okuyayım dedim dostum.Yazı yazmayı bilmiyorsun farkında mısın? Okuyamadım neredeyse ne yazdığını.Noktalama işaretleri diye birşey var Türkçemizde,lütfen öğren.Zaten biliyorsan uygula lütfen.

İyi oyunlar beni sakın yanlış anlama sadece dostane bir uyarı bu.

Üsdat Burası Türk Dil Kurumu değil fakat dediğin gibi kimseye saygısızlığım olmadı olmaz bu bir oyun olduğunun bilincindeyim uyarı yaptığın için teşekkürler

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Üsdat Burası Türk Dil Kurumu değil fakat dediğin gibi kimseye saygısızlığım olmadı olmaz bu bir oyun olduğunun bilincindeyim uyarı yaptığın için teşekkürler

Türk Dil Kurumu değil elbette.Fakat burası bir forum.Herşeyin kusursuz olsun demiyorum elbette,sadece anlayabileceğimiz şekilde olsun.Farkettiysen bir paragraflık yazı yazmışsın fakat tek cümle gibi.Ne virgül var ne nokta dostum :) Ben bunun için dostane bir tavsiye niteliğinde yazdım,oyun veya saygısızlık anlamında hiçbirşey söylemedim zaten sana :)

DeletedUser65355

Ziyaretçi
Yav arşiv var trol klanının zamanından kalan haritalar var isterseniz atiyim o günlerden bu günlere bizim bulundugumuz sınırı ne kadar itebilmişsiniz görelim 1 yıldır bulundugum sınırdayım bissürü boş hesap var şamandan kalan bir dünya köy oldu istesem milyonluk hesap yapardım bende hazırda 90 mis var sırf milletin muhabbeti için duruyoz bizde neyin acısından neyin kesiminden bahsediyorsunuz oyunu ciddiye almadıgımız halde böyle sürdüyoruz oyunu qvilleye dün 1 tane ara attım sadece bir çok hesaptan destek bile kaydırmadık çok boş konuşuyosunuz farkında değilsiniz sadece

Kardeşim isterseniz erroru kütüğünüze alın ,eror isterse no game olsun gözümde sadece erorun kullandığı maşasınız varın siz gardaşız diyin muhabbet edin

1 klanla baş edemediniz demişsin ne kadar egoist siniz anlamıyorum saldırdıgınız klanın hali hazırda pts sis ve eror gibi aktif op yapıp op yediğimiz büyük klanlar var sanki dünyada tek düşmanımız sizsiniz komiksiniz velhasıl kelam :)

Onlar bize el uzattı demişsin birde ,feryatın uzattığı elin haddi hesabı yok bilmessin sen sadece sizin dönek ekip bir gecede klan değiştirip eski klanını vurdu olay bundan ibaret

Son olarak gerçek bozkurt noldu kardes multilerini toplayınca sana bir özgüven gelmiş feryata sor beni iyi bilir 6 aydır yan yanayız saçma sapan laf sokmaya çalışcağına gel bitir bakalım gokhanforgiven de şekil yapıyodu içimizdeki köylerini toplayıverdik köy ismiyle şekil yapamıyor artık sanmıyorum onlar kadar oyuncu oldugunu

Kardeş sende nogame saman klanının başlangıcındaki haritanın da arşivi var mı güney sınırında bedava köyleri barbarları sayma savaş başlangıcından hesap sile kadarki değişime bak da ağla sonra. Gerçek şu ki eskiden güneyde saman diye bi klan vardı artık ne o var ne de onun kalıntısı rm. Hiç de itememişiz ya :D

Deleted User - 5375035

Ziyaretçi
Bayılıyorum bu açıklamaya. "NoGame hep destek aldı ama Şaman hep tekti ehehehe". Biz Şamanın klan, RMnin 7-8 klan olduğu zamanları da hatırlarız. Siz destek alınca sorun yok, biz köy alınca auu.

Madem o kadar sağlam oyuncularsınız, neden hala sınırı ittiren biziz? Sırf şu saçma sapan açıklamalarınızdan dolayı kendi içinizde saygı duyulan oyuncuların da isimlerini kötüye çıkarıyorsunuz.

Sene olmuş 2017, bir arkadaş da dün girdim ara attım diye reklam yapmış burda. Helal olsun paşam sana, serverda tek sensin sanırım bunu yapabilen :)

Deleted User - 5375035

Ziyaretçi
WFJ hakikaten NoGame'in 5 ayda yapamadığını yaptı, o kadar köyü biz 2 senede veremeyiz rakibe. Arada bir bize de anlatın nasıl bir gecede tüm sınırı kaybettiğinizi :)

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Kardeş sende nogame saman klanının başlangıcındaki haritanın da arşivi var mı güney sınırında bedava köyleri barbarları sayma savaş başlangıcından hesap sile kadarki değişime bak da ağla sonra. Gerçek şu ki eskiden güneyde saman diye bi klan vardı artık ne o var ne de onun kalıntısı rm. Hiç de itememişiz ya :D
Bulunduğumuz dedim 2 gram beynin olsaydı önce bi oyuna girer haritada bulunduğum bölgeye bakar ondan sonra bakardın bu adam nogame sınırından bahsetmiyor error sınırından bahsediyormuş diye ama allah herkese bahşetmemiş kullanabilmeyi üzüldüm adına

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Bayılıyorum bu açıklamaya. "NoGame hep destek aldı ama Şaman hep tekti ehehehe". Biz Şamanın klan, RMnin 7-8 klan olduğu zamanları da hatırlarız. Siz destek alınca sorun yok, biz köy alınca auu.

Madem o kadar sağlam oyuncularsınız, neden hala sınırı ittiren biziz? Sırf şu saçma sapan açıklamalarınızdan dolayı kendi içinizde saygı duyulan oyuncuların da isimlerini kötüye çıkarıyorsunuz.

Sene olmuş 2017, bir arkadaş da dün girdim ara attım diye reklam yapmış burda. Helal olsun paşam sana, serverda tek sensin sanırım bunu yapabilen :)
Bi kopil de burda övündüğümü düşünüyor nerenizle okuyorsunuz anlamıyom vallahi dön birdaha oku bakalım yazımı birşey demiyorum ben :D

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Biride çıkmış rahatlık için şaman klanında kalırdık yazmış bunu yazarken dünyanın %65 i zaten şamanın düşmanıydı algılayabiliyorsun umarım azınlık taraftan çoğunluğa kaçtınız sadece

Ben arkadaşlarım silme kararı almassa düşman silene kadar devam ediyorum isteyen gelip bitirmeye çalışabilir burayada daha mesaj atmam bazılarının tek derdi bizde kaliteli oyuncularız bizide rakip kabul edin olmuş :D tamam en profesyonel oyuncular sizsiniz hocam 10 kişilik ekiple yıktınız koca şamanı tebrik ederim :)

Deleted User - 5375035

Ziyaretçi
Bana tekrar oku diyip benim mesajımı 10 kişi şamanı yıktık olarak algılaman mı daha büyük bir trajedi, yoksa 0-4 yaş arası çocuklar gibi "ehehe tamam en iyisi sizsiniz :))" diyerek konuyu kazanmışçasına kapatman mı, onu henüz çözemedim.

Biz tarafımızı oyuncu sayısına göre seçmedik. Oyun bu altı üstü, yıksan ne yıkılsan ne. Karakterini öve öve bitiremesiğiniz şamanlıların biz şamandayken yaptıklarını da biliriz biz. Arkadaşlarımızı whatsapp grubuna alıp ana avrat sövdüğünüz günleri de gördük. Op yapacakken köy paylaşımında o adaletli diye bahsettiğiniz yöneticilerinizin verdiği son derece adaletli kararları da gördük. Gelip de burda terör estireceğine anlattığın gibi oyunda verseydin cevabını keşke.

DeletedUser55532

Ziyaretçi
Geldim geldim, anlatın bakalım TonGacıklar ne yaptınız ettiniz ? Arayı uzun tuttuk, haberlerden mahrum kaldık :)

En son TonGacıklar RM ye yanaşmıştı, dünya kapatacaklardı :))) <> kendi yazdığıma kendim güldüm o kadar komikmiş valla ne diyeyim xd <>

DeletedUser55532

Ziyaretçi
Bu arada Şaman'ı hala konuşuyor olmanız da ilginç :) kalıcı izler bırakmış demek ki üzerinizde hahahaha

Şaman kemik kadro hariç diğer oyuncu ve yönetici bozması tongacıkların marifetlerini Şaman klanına atfetmezseniz sevinirim. Evet,biz hata yaptık güvendik, yol birleştirdik bu döneklerle ama hatamızı farkettiğimiz an hesap sildik. Geride kalan ŞAMAN yok şu an dünyada, herkes işine baksın gayri.

ŞAMAN BİR SEVDADIR <3

DeletedUser55532

Ziyaretçi
Herkes emek verdi de herkes sağlam duruş sergileyemedi. Her zaman her istediğimiz olmuyor, önemli olan sağlam duruş sergileyip oyunun oyun olduğunu unutmadan keyif alarak/vererek oynamak. Bunu yaptığımız kanaatindeyim.

Kadro yine girerse herhangi bir dünyaya ben de oynarım onlarla aksi takdirde oyunu biraktim zaten oynamam artık.

Buraya dalgasına giriyorum, ne oldu ne bitti onu da merak ediyorum açıkcası :)

DeletedUser56082

Ziyaretçi
ve yine tongacıkların klan klan dolaşma serüvenini ispatladık :)) her yere yanaşmaya hazır yanaşmacılar :)

DeletedUser56082

Ziyaretçi
eren gardaşım istersen birde siz bakın tatlarına her yere geliyorlar :))) alın bunları klana puhahahah

DeletedUser64811

Ziyaretçi
Sonra dedımkı cıktım üstüne vurdum kırbacı :D soylu bebe konusmus yine ulan moralde dalamıyoz adama hala konusuyor :D

DeletedUser55354

Ziyaretçi
nogame nın uyanık oyuncuları. ve diyer uyanık oyuncular.... bu word 50 oyuncu kapayacak... galıba bunu unutunuz.. umarım FERYAT. KÖYLERİNİZİ TAOPLAMAYA BAŞLADIN DA FERYAT ETMEZ SINIZ.. :)

DeletedUser64811

Ziyaretçi
Simdi acıklama yapardımda Gerek yok :D En azından wordu kapıcağımı kabullenmıssınız :D