Kuzey-Güney Harita, Köy ve Oyuncu sayıları 3

Cyroburn*

Kılıç Ustası
Benim kastım zaten bazı arkadaşların bu yöndeki açıklamalarıydı, world başı zaten kimlerin ne yazdığını hemen hemen herkes biliyor. bu oyunda binbir ihtimal var favori klanlar her zaman vardır ama garanti diye bir şey yok bakalım daha uzun bir zaman var :)

İşte benim yazmak istediğim tam olarak bu zaten. Benim yazımı alıntı ediyor ve cevap yazıyorsun. Ama bahsi geçen kişi ben değilim. Neyse dediğin gibi daha çok zaman var :)

ErencanErdoğan

Yasaklı
Al sana w60 forumundan bir alıntı..
Hocam toplamaya çalışmana gerek yok. Ben fikrimi yazdım. Oyun diplomasilerle oynanır. İnsanlar sizinle diplomasi yapmayıp savaşmayı tercih ediyorsa bu sizin sorununuz. Bize karşı birleşin diyen kişi sizin kurucunuz.Birleşincede tüm dünya bize karşı birleşti biz çok büyüğüz egoları.

bugracisem

Milis
Hocam toplamaya çalışmana gerek yok. Ben fikrimi yazdım. Oyun diplomasilerle oynanır. İnsanlar sizinle diplomasi yapmayıp savaşmayı tercih ediyorsa bu sizin sorununuz. Bize karşı birleşin diyen kişi sizin kurucunuz.Birleşincede tüm dünya bize karşı birleşti biz çok büyüğüz egoları.
Fakat soyle birsey var genelde klanlar once bizle diplomasi yapmak istiyorlar: ) korkak degiliz oyunun zevkindeyiz. Biz istedigimiz icin bu harita var. Beraber olalim diyenleri biz istemedik;)

ErencanErdoğan

Yasaklı
Fakat soyle birsey var genelde klanlar once bizle diplomasi yapmak istiyorlar: ) korkak degiliz oyunun zevkindeyiz. Biz istedigimiz icin bu harita var. Beraber olalim diyenleri biz istemedik;)
Ben sizin nasıl bir klan olduğunuzu biliyorum. Savaştan kaçtığınız yok fakat orada benzetme yaparken biraz gereksiz konuşmuş ona sitem ettim:)
Artık raporlar konuşsun :)

Deleted User - 848890561

Ziyaretçi
Al sana w60 forumundan bir alıntı..
Bişey merak ediyorum yanlış anlama dünyada en çok emek veren sensin ama en fazla 2-3 haftaya cin dağılıcak o zaman başka klanda mı devam edicen yoksa sende cinle beraber hesap mı silicen? Eğer başka klanlarla devam edeceksen bence yazdıklarına biraz dikkat et ki onlarla devam etmeye yüzün olsun

-Crystalliz3-

Yasaklı
Bişey merak ediyorum yanlış anlama dünyada en çok emek veren sensin ama en fazla 2-3 haftaya cin dağılıcak o zaman başka klanda mı devam edicen yoksa sende cinle beraber hesap mı silicen? Eğer başka klanlarla devam edeceksen bence yazdıklarına biraz dikkat et ki onlarla devam etmeye yüzün olsun
Oyun içinden mesaj atarsan merakını giderecek cevabı veririm. (O yüz sende varsa tabii)

Deleted User - 848890561

Ziyaretçi
bir ara aynı nick serbest diyordu isteyen koyar diyordun şimdide kendini kudretteki xrois sanıyorsun :DSADSA
Aynı nick serbest diye bişey demedim nickim başkasına benziyor diye fake diyemessiniz dedim bu 1
2. si oyundaki nickim ile forumdaki nickim aynı olmak zorunda değil
3. sü bidaha düşünmeden boş boş konuşma

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Hele sen hiç konuşma klanla ilgili işlere de bulaşma gerçekten kandırılmaya çok müsait bi insansın sakın ha bu dünyada herşey yolunda giderken işleri berbat edeyim deme
Dimi bende diyorum istifa et diyorum anlamıyor oyunculuğu bile yok mis arası atılcağı zaman hesap bakıcısı atıyor ben atıyorum böyle oyuncular ile oynuyoruz yapacak bir şey yok nasılsın en sevdiğim forum üyesi :p