NASIL BU GÜNLERE GELDİK?

Kendi iddianızı kendiniz çürütmüşsünüz. Öncelikle klanda hiçbir yetkim yok. En baştan beri bizim klanda dahil olmak üzere hiç bir klanın duruşunu diplomasisini sevmedim. Yüzlerce üyeli klanlar, değişken diplomasiler vs. Dost işaretlenen adamlar bir hafta sonra düşman oluyor, klan birleşmeleri, ayrılmaları, destek için klan klan gezmeler. Bu dünyada herşey saçma gidiyor, raporlardan çok gevezeler konuşuyor.

Pars ile savaş haberi bizede sabahın köründe geldi. Bizde habersizdik. Bu kadar yanlış bir zamanlama bizim açımızdan da olamazdı. Nitekim gördüğünüz gibi bizdende Pars'dan da sıfırlanan oyuncular var. Orclidere yönetici arkadaşlardan. Eğer öncesinde sinsi bir planları olsa adam kendini sağlama almazmıydı. Onlarca oyuncunun içinde kalan bir oyuncu. Ani alınan bir karar sonrası gelişmiş herşey belliki. O onu dedi, bu bunu dedi, tüm klanlar için yöneticilerin çok da hesap kitap yapıp karar aldığını sanmıyorum. Savaşdan 1 hafta önce Pars klanının arkasında Ayyıldız sınırın köyler alındı. Özellikle savaşmak için. Parsı arkadan vurmak gibi niyeti olan kişiler Ayyıldızla savaşmaya uzaklara mis atar mı?

Milletin profilini dikizlemeler, kaybedilen köyleri global forumda paylaşmalar. Çok ayıp. Raporları koyun bizde alkışlayalım, bizide teşvik etmiş olursunuz bizde koyarız. Rekabet olur. Şuanki rekabet gevezelik, şebeklik rekabetine benziyor daha çok.

Ayrıca alınan verilen köyler kafa kafaya sanki açık ara varmış gibi garip gurup mesajlar yazmak enteresan. Şunuda unutmayın Efendi klanları deyince yüzlerce kişi o potaya giriyor. 10-20 kişi dışında olanlarla ilgilenen, neden ne olduğunu bilen oyuncu olduğunu sanmıyorum.

Oyununuzu oynayın, rapor paylaşın, gerisi boş.

Haber sabahın köründe mi geldi, yönetici arkadaşlar sirküye sizi eklememiş o halde. Bize bile haberler daha önce geldi nasıl bilmezsiniz :)

Ayrıca alınan verilen köyler kafa kafaya sanki açık ara varmış gibi garip gurup mesajlar yazmak enteresan.

İstatistiklere yansımasın diye oyuncuları atıyorsunuz gerçekten vaktim yok tek tek bakmaya en son puan olarak bakmıştım +500k fark vardı. Yönetici tabir ettiğiniz arkadaşlar bile istatistik yansımasın diye köy kaybederken klandan çıkıyor. İşin özeti kafa kafaya değil Pars fark ile önde.

A p s i m o

Baltacı
Pars ile savaş haberi bizede sabahın köründe geldi. Bizde habersizdik. Bu kadar yanlış bir zamanlama bizim açımızdan da olamazdı.

Yani 2 dk içinde op planlayabilecek kadar zeki insanlarsınız öyle mi? "Sabahın köründe" gelen bilgi doğrultusunda ani bir op ile sabah 8'de köylere girdiniz. Ben mi yanlış anladım.

Bu IQ'yu bu oyunda harcamayın, millet uzaya çıktı bizimde uzaya çıkmamız lazım, oralarda kullanının.

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
Kulagima Gelen duyumlara göre Efendı klanındakıler oyunu bırakdım Köylerimi pars klanı toplasin diyip Köylere kami mis attirip Kesmekle ugraşıyormuş :D Arkadaşlar karaktersizlık Yarişina girmeye Luzum yok savaşabildiginiz kadar savaşin Ya kazanırsınız yada Kaybedersiniz Efendili arkadaşlara bir şiir Armagan etmek istiyorum.

Vurulsam kaybolsam derim,
Çırılçıplak, bir kavgada,
Erkekçe olsun isterim,
Dostluk da, düşmanlık da.
Hiçbiri olmaz halbuki,
Geçer süngüler namluya.
Başlar gece devriyesi jandarmaların...

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
islambey Gine dokturmuş Boş boş bu kadar uzun ve sacma Sapan şeyleri öne cikarmasi sucluluk hissinin birazcikda olsun dindirmek sanirim her 3güne bir yeni makale yazıyor profiline:) Hiç bir Makalesinde de demiyorki biz 1.2 hafta önceden hazırlık yapdik bir gecede S.a dan Düşmana a aldik dost kardeş Dedigimiz klani sabahin 08.00 indan sonra girecek şekılde operasyon cekdik 20 30 köy aldik ayni gün 100 lerce 200 lercesini geri kaptirdik Acik konuşmak gerek boş siyasete luzum yok :D

Skairipa

Acemi
Mayk forumdaki en boş charlarda ilk 3 tesin tebrikler, başkaları oynar sen oynamadığın dünya hakkında millete atar tutarsın. Artık hangi dünyada seni yenmişlerse kuyruk acın halen devam ediyor. Yazık git köşede ağla da başkalarının yaptıklarıyla kendini iyi göstermeye çalışma :d

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
Mayk forumdaki en boş charlarda ilk 3 tesin tebrikler, başkaları oynar sen oynamadığın dünya hakkında millete atar tutarsın. Artık hangi dünyada seni yenmişlerse kuyruk acın halen devam ediyor. Yazık git köşede ağla da başkalarının yaptıklarıyla kendini iyi göstermeye çalışma :d
Sen kimsin Benim oynadigim Dünyalarda Sizin yöneticileriniz klan kurmayi birak O Dünyaya girmiyorlardi bile w15 ve w44 w52 de Bünun En bariz örnegi He birde w2 Var hesap silip gitmişlerdi.

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
Ben burda a klan b klan x klan diye taraf tutmuyorum Her yanliş gördugumu Söyluyorum kimsenin arkasindan fiskosta yapmiyorum Diger Laylon 40 50 yaşlarina gelmiş insanlar gibi.arkadaş iş yapma yok cok Şükur Omurgamiz saglam gördugum bütün yanlişlarida söyluyorum bundan herkez nasibini Alır.

karargah hareke

Mızrakçı
Destekte ala ala biter karargah hocam hayırlı bayramlar:))

saldırı ordularıda ata ata biter, saygılar, hayırlı bayramlar herkese :)

ama o geceleyip saldırı ordularımı yırtmanız beni üzdü sadece. yoksa oyunu kazanıp kaybetmek bende pek metalik etmiyor. yoksa buradaki dost, rakip kalleşlik yapmayan herkes benim gardaşımdır, bacımdır. :)

saydan09

Mızrakçı
Sonuca bakmak lazım,Pars efendiden 74 köy aldı mı ? aldı,daha da alacak gibi duruyor :)

karargah hareke

Mızrakçı
efendi bi büyüklük daha yapıp aralarındaki sevgi bağından haberdar olmayan gardaşlarımızı birleştirmiştir, bence pars ve yıldız şuanlık güzel gidiyor umarım bozulmaz :)

erwl

Okçu

birinin troll hesabı heralde