NASIL BU GÜNLERE GELDİK?

CaMaiKA

Mızrakçı
Seni klandanmı attılar :) yazık sana

sen dün op yedinde yoksa sana savunmamı atmadılar aaa tüh

ulan sildiğimiz her adam gelmiş burada eğleniyor oda iyiymiş ha:)

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Seni klandanmı attılar :) yazık sana

sen dün op yedinde yoksa sana savunmamı atmadılar aaa tüh

ulan sildiğimiz her adam gelmiş burada eğleniyor oda iyiymiş ha:)
Kendim çıktım kardeşim :) bu dünya özelliklerini bilen biri neredeki köyün savunulacağını bilir zaten ben de baktım sınırın önünde kalmışım yıldızdan geçenler sağolsun
askerlerimi kullanıp gideyim sınırdakileri savunsun klan dedim savunma yığılsa da 3 kami açıyor zaten sizin klanda bilmeyenler vardı ama bir eğitime yaz istersen öyle köye çiftlik sınırının 5 katını koyunca bir şey değişmiyor :)

Skairipa

Acemi
Pars düzlüğü biraz görse ayyıldızı da vururdu bence normal bir hamle darılacak bir şey yok, Efendi müt ekli klanı arkadan vurmadı Pars vurdu. Olayın başlama noktası aslında tek bir köy değil miydi parsın gece bonusu köy çakışması sonucu efendide ki bir oyuncuya 5 kami attığı alamadığı, sonrasında da o bölgedeki arkadaşların 1 gün sonra o köye kamileri atan arkadaşı sabah silmesi klanın tamamına op yaptı tarzı saçma beleş çıkarımlara neden oldu. Şunu da belirtmekte fayda var buradaki arkadaşlar farkında değil kimse yazmamış ama o gün sabah 4 te bütün köyleri casusladı pars klanı artık bazı yalanların arkasına sığınmanın hiçbir anlamı yok. Pars genişlemek istiyordu efendiyi yemeye çalıştı k55 çoğu kişi sildi hakimiyeti aldılar bakalım neler olacak

PARS Estergon

Ağır Atlı
Pars düzlüğü biraz görse ayyıldızı da vururdu bence normal bir hamle darılacak bir şey yok, Efendi müt ekli klanı arkadan vurmadı Pars vurdu. Olayın başlama noktası aslında tek bir köy değil miydi parsın gece bonusu köy çakışması sonucu efendide ki bir oyuncuya 5 kami attığı alamadığı, sonrasında da o bölgedeki arkadaşların 1 gün sonra o köye kamileri atan arkadaşı sabah silmesi klanın tamamına op yaptı tarzı saçma beleş çıkarımlara neden oldu. Şunu da belirtmekte fayda var buradaki arkadaşlar farkında değil kimse yazmamış ama o gün sabah 4 te bütün köyleri casusladı pars klanı artık bazı yalanların arkasına sığınmanın hiçbir anlamı yok. Pars genişlemek istiyordu efendiyi yemeye çalıştı k55 çoğu kişi sildi hakimiyeti aldılar bakalım neler olacak

Torbacın güzelmiş klavye efendileri böyle mi açıkladılar size tam fiyasko. Bu günlere nasıl geldik başlığına bak sonra klanın asıl sahibinin yorum olarak yazdıklarını oku bakalım :)

Skairipa

Acemi
Torbacın güzelmiş klavye efendileri böyle mi açıkladılar size tam fiyasko. Bu günlere nasıl geldik başlığına bak sonra klanın asıl sahibinin yorum olarak yazdıklarını oku bakalım :)

Hocam o önceki mevzuları açmıyorum öyle 1-2 üye veya kendini bilmezlerin yaptıklarından bahsetmedim ama herkes burada yazmış ki efendi müt klanına op yaptı tek bir oyuncuya op yaptı efendi klanındaki 2 veya 3 kişi o arkadaşta kami atan kişiydi müt klanındaki oyuncuya. Sabahında bozmadık falan demiş burda herkes parsta emin olsunki herkes, sabah 4 o gün bütün köyler casus yedi pars tarafından hani o biz yine bekledik diyen arkadaşlar var ya köyleri gece bonusunda alamayacakları için beklediler onu yazdım. Sizin oyun anlayışınız ortada, kim gelirse bana dip yaparım 2 hafta sonra yine dipi bozar başka dip yaparım 56 da da böyle değilmiydi. Bunda yanlış bir şey yok kendi çıkarını düşüneceksin tabiki de strateji oyunu oynuyorsunuz

CaMaiKA

Mızrakçı
Oynayın oynayın siz burda oynamaya devam edin
Madem bu dünyayı biliyorsun
Bizim k54 içinde kalan köyleri koca pars klanı nie 16 güne anca toplayabildi ve sonrasındada yok savaş istatistiği diye artistlik yaptı burada:)

hadi işinize öle erkenden sevinince kendi kendinize rezil olursunuz burada:)

klavye delikanlıları buraya yazanlardan belli
Savaşta ortada yoklar ama burada en başta yazıyorlar
Sanırım estergonun köyü kalmayınca sen bari genel formu idare et yöneticiliği vermişler buna:)

Bi Kahve ?

Ağır Atlı
Hadi ya jest yapmışlar o zaman beni çok seviyorlarmış demek ki, kimler yaptı bunu söyle bir teşekkür edeyim o arkadaşlara :)

Rica ederim :p

kişisel görüşüm ayyıldız ile pars birlikte efendiyi yenerdi güzelde bi şavas olurdu ama dünayı kapatmak için işin kolayına kaçtı klan yöneticileri çünki forumda biz dünya kapattık demek dolu dolu hoş bişey sanırım nasıl oldugunun önemi kalmıyor dünya kapanınca

Bir biriniz ile dalga geçmeye devam edebilirsiniz

Tabb34*

Acemi
Şimdi bende bi açıklama yapayım.

Yıldız Klanı hiç bir zaman bu dünyada çizgisini bozmamıstır Generals ikende yıldız ikende İkende Bizimle Düşmandı...

Siz Pars Klanı ??? Bu Dünyayı Beraber Kapatıyorduk Hani ? Yıldız ile Sa Yapıp Bize Savaş açtınız Şimdi Yıldız Aynını Yapınca Yıldıza Neden Yazıyorsunuz...

Adamlar Dostken Bizi Vurmadılar ki...
Hep Çizgileri Belliydi Her Ne Kadar Savaşmış olsakta Yıldız Klanlarına Hoşgelniz Diyorum...

EFENDİLİK MÜCADELESİ VERENLERE SELAM OLSUN

PARS Estergon

Ağır Atlı
Şimdi bende bi açıklama yapayım.

Yıldız Klanı hiç bir zaman bu dünyada çizgisini bozmamıstır Generals ikende yıldız ikende İkende Bizimle Düşmandı...

Siz Pars Klanı ??? Bu Dünyayı Beraber Kapatıyorduk Hani ? Yıldız ile Sa Yapıp Bize Savaş açtınız Şimdi Yıldız Aynını Yapınca Yıldıza Neden Yazıyorsunuz...

Adamlar Dostken Bizi Vurmadılar ki...
Hep Çizgileri Belliydi Her Ne Kadar Savaşmış olsakta Yıldız Klanlarına Hoşgelniz Diyorum...

EFENDİLİK MÜCADELESİ VERENLERE SELAM OLSUN
Çizgiler mi belliydi tükürdüğünüzü yalamaya devam edin :) Sabah sa bozup op yapmaya çalışan beceriksizler :)

PARS Estergon

Ağır Atlı
Beceriksizlermi :) Bunu Dünyadan Silinmiş birinin demesi ne kadar komiğime gitti :) Bilemezsin
Dünyadan silinmiş mi sen mi sildin beni? :) Sen kimsin ya diyerekten istatistiklerine baktım. 20. Dünyada en fazla 45 köyün olmuş onu da barbar toplayarak elde etmişsin. Bir de Klasik2 de bu klasik2 köylerini klanını toplayarak yapmısşın. (50 tane dünyada oynamış birisin :) 0 Kabiliyet. ) Boşuna size klavye efendileri demiyorum haydi oyun öğren haydi :) Sen git klan forumunda efendiliğini yap :)

Tabb34*

Acemi
Dünyadan silinmiş mi sen mi sildin beni? :) Sen kimsin ya diyerekten istatistiklerine baktım. 20. Dünyada en fazla 45 köyün olmuş onu da barbar toplayarak elde etmişsin. Bir de Klasik2 de bu klasik2 köylerini klanını toplayarak yapmısşın. (50 tane dünyada oynamış birisin :) 0 Kabiliyet. ) Boşuna size klavye efendileri demiyorum haydi oyun öğren haydi :) Sen git klan forumunda efendiliğini yap :)
O kadar inceledinmi ya sorsan söylerdim ben sana ben silmedim efendi sildi seni hatta sen sonra köylerini klanındaklere verdin o ayrıntıyı unutmuşum son kalan 2-3 taneyi klasikte yaptıklarımda efendinin yaptıklarıda ortada sen oyun öğren demişssin ya sen bu oyunu hiç oynama :)

PARS Estergon

Ağır Atlı
O kadar inceledinmi ya sorsan söylerdim ben sana ben silmedim efendi sildi seni hatta sen sonra köylerini klanındaklere verdin o ayrıntıyı unutmuşum son kalan 2-3 taneyi klasikte yaptıklarımda efendinin yaptıklarıda ortada sen oyun öğren demişssin ya sen bu oyunu hiç oynama :)
Beni efendi silmedi merak etme ben yine bbenim :) Klavye efendinin yaptıkları falan evet her şey ortada hala dünya da kaç kişisiniz birbiriniz içerisinde planlar yapıyorsunuz yazık :) Tükürdüğünüzü yalayın. Bu arada casual5 açıldı orası tam sana göre barbarcı seni :) 2 Köy aldın oyun mu öğrendin :)

Neyse seninle uğraşmayacağım. Sen de camaikanın diğer dünyalarda ki yaptığı işi yapıyorsun köy büyüt en sonunda klandan birine devret. Senin konuya dair bilgin yok klavye efendileri ne deerse ona inaniyorsun. Forumun en başına git bakkalım klan abin ne yazmış yorumlar hakkında :)
Laf olsun torba dolsun. :) Tükürdüğünüzü yalayın klan olarak nasıl bir mide var ya. :)

UNCHARTED

Dük

Kaç köy aldığına bakarak oyunculuk belirlemek çok saçma :)

Beni ekibim bilir mesela ilk zamanlar aşırı iyiyimdir sonradan salarım oyunun

Mobil oynadığım için bir süre sonra bırakıyorum :)

PARS Estergon

Ağır Atlı
Kaç köy aldığına bakarak oyunculuk belirlemek çok saçma :)

Beni ekibim bilir mesela ilk zamanlar aşırı iyiyimdir sonradan salarım oyunun

Mobil oynadığım için bir süre sonra bırakıyorum :)
Kendini belli eden adam bilinir ama böyle adı sanı duyulmamış kişilere bakıyorum yalan yok. Pars'a açıklamam yazmış kim olduğu bile belli değil. :) Klanı topla topla sonra köyün olunca kendini oyuncu san nedir böylelerinden çektiğimiz? :)

Tabb34*

Acemi
Kendini belli eden adam bilinir ama böyle adı sanı duyulmamış kişilere bakıyorum yalan yok. Pars'a açıklamam yazmış kim olduğu bile belli değil. :) Klanı topla topla sonra köyün olunca kendini oyuncu san nedir böylelerinden çektiğimiz? :)
saldırı puanınıda klanı toplarken yaptım :)bu oyunu bilmediğin çok belli acemice hatta çok biliyon sanıyosunda bu oyunda bi zxaman sonra pasifler toplanır oyunu bırakanlar toplanır hızlı olmayan dünyada oynamıyorumdur dostlarımın olmadığı dünyada oynamıyorumdur seni neden ilgilendiryor ki nerede oynamışım nerede kaç köyüm varmış çocuk yaştasın galiba