NASIL BU GÜNLERE GELDİK?

karargah hareke

Mızrakçı
valla oyuna gerektiğinden fazla saygı duymama taraftarıyım, eğer sarmasydı ben çoktan emekli olurdum... olacaktım aslında ama iyi kötü bişiler değişti ve şuanlık sarmaya başladı :). umarım sende keyif alırsın gardaşım senle daha biz çok oyun oynarız.

Skairipa

Acemi
Sen kimsin Benim oynadigim Dünyalarda Sizin yöneticileriniz klan kurmayi birak O Dünyaya girmiyorlardi bile w15 ve w44 w52 de Bünun En bariz örnegi He birde w2 Var hesap silip gitmişlerdi.
Sen kimsin ? efendi de oynadığımı kim nereden çıkardı, senin burada boş yapmandan herkes sıkılmış ve geldim belirttim. W15 W44 W52 3 ndede seni hatırlamıyorum başka nicklerle buraya gelip atıp tutmayın. İyi oynadığını düşünüyorsan girersin dünyaya efendi klanına karşı savaşırsın. Bazı insanlar konuşur bazıları ise yapar. Buradaki en iyi örnek sen oluyorsun sanırım sadece konuşmak

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
Sen kimsin ? efendi de oynadığımı kim nereden çıkardı, senin burada boş yapmandan herkes sıkılmış ve geldim belirttim. W15 W44 W52 3 ndede seni hatırlamıyorum başka nicklerle buraya gelip atıp tutmayın. İyi oynadığını düşünüyorsan girersin dünyaya efendi klanına karşı savaşırsın. Bazı insanlar konuşur bazıları ise yapar. Buradaki en iyi örnek sen oluyorsun sanırım sadece konuşmak
Ben burda atip tutmuyorum Yapılan yamuklardan bahsediyorum Zoruna giden nedir? Sen bana kimsin diyorsun ama belliki sende Ben gibi oynamadigin hesapla foruma girip Bana Kelime yapiyorsun Berki oynuyorum Berki oynamiyorum Bilemezsin berki mevzularin tam göbegindeyim.Ben sadece dünyada yapilan yamuklardan bahsediyorken Sen kimsinki bana 1 şeyler ögretmeye kalkıyorsun?

UNCHARTED

Dük
valla oyuna gerektiğinden fazla saygı duymama taraftarıyım, eğer sarmasydı ben çoktan emekli olurdum... olacaktım aslında ama iyi kötü bişiler değişti ve şuanlık sarmaya başladı :). umarım sende keyif alırsın gardaşım senle daha biz çok oyun oynarız.

Aynen öyle bu dünya denk gelemedik abi artık başka zamanlara :)

Skairipa

Acemi
Ben burda atip tutmuyorum Yapılan yamuklardan bahsediyorum Zoruna giden nedir? Sen bana kimsin diyorsun ama belliki sende Ben gibi oynamadigin hesapla foruma girip Bana Kelime yapiyorsun Berki oynuyorum Berki oynamiyorum Bilemezsin berki mevzularin tam göbegindeyim.Ben sadece dünyada yapilan yamuklardan bahsediyorken Sen kimsinki bana 1 şeyler ögretmeye kalkıyorsun?
Sen kimsin yazdığın için yazmıştım, Oynunu oyna sana cevap veren karşı klandan kimse olmayınca burada yazdıklarının %100 güvensiz olduğunu herkes anlayabiliyor. Hadi az ötede ağlamana devam et boşu kes

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
Sen kimsin yazdığın için yazmıştım, Oynunu oyna sana cevap veren karşı klandan kimse olmayınca burada yazdıklarının %100 güvensiz olduğunu herkes anlayabiliyor. Hadi az ötede ağlamana devam et boşu kes
Valla ben burdayim ve hic agladigimi Sanmiyorum fakat sen saglam yara yemişsin belliki foruma düştügüne göre kac köyun gitdi kaci kaldi?

Skairipa

Acemi
100 ü gitti 150 si kaldı sıkıntısı sana mı kaldı, beyninde problem olduğunu düşünüyorum. Yazsan bile cevap vermeyeceğim çünkü yazmışım ki oynamıyorum ne dünya da ne efendi klanında hala başkaları üzerinden prim yapmaya çalışıyorsun. Senin için söyleyebilecek bir şeyim var: Bir laf edene bakarım "adam mı" diye bir de lafa bakarım "laf mı" diye sonra da gider bakarım çayım olmuş mu diye

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
100 ü gitti 150 si kaldı sıkıntısı sana mı kaldı, beyninde problem olduğunu düşünüyorum. Yazsan bile cevap vermeyeceğim çünkü yazmışım ki oynamıyorum ne dünya da ne efendi klanında hala başkaları üzerinden prim yapmaya çalışıyorsun. Senin için söyleyebilecek bir şeyim var: Bir laf edene bakarım "adam mı" diye bir de lafa bakarım "laf mı" diye sonra da gider bakarım çayım olmuş mu diye
Teşekkurler Bugunde imali laflar Dozumu aldim.Arada ugra Özletme Kendini

UNCHARTED

Dük
Birde sallarken bir şey fark ettim kim düşerse ona sallıyor bu adam hep kazananı tutuyor yani

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
Hayır Arkadaşlar.Ben haksız gördugüme Sallıyorum Mesela Dünya başinda Tug General Kavgasinda TUG Dan yanaydim hepde öyle oldum.Tug efendiye gecince baktilar Efendi konuşuyor icraat yok birakdilar. bir cogu ile farklı dünyalarda oynamişlıgım var ve kaliteli insanlar.ELİT ALFA Kavgasinda ELİTİ Tutuyordum ELİT PARS Kavgasindada ELİTİ Tuttum ELİT Klanı yöneticileri Azcık Akılı Olsalardi Bü dünyayi Cok rahat kapatirlardi K44 Ve k54 ELİT Klanındaydi.Fakat Klanı 2 Ye BÖLUP parcaladilar Şuanki durum Aynı klanda oynamiş savaşmiş Oyuncular 1 taraf efendi 1 taraf PARS Oldu fakat gördugum kadari ile EFENDİ Klanina gecmiş ELİT Klanındaki oyuncular hipnoz olmuş gibiler Köylerin ismi profiller bir şekıll :)Sonuc ise 1 gecede ansızın EFENDI Nın başlattigi savaş PARS İn Lehine Döndü.K54 Temizlendi k44 e Büyük bir hızla giriliiyor göruldugu Kadari ile.Bu Savaştada PARS Favorim Neden derseniz Savaşarak Yaşayan bütün klanlar Favorimdir.Yöneticiler Klandaki Pasif boş köyleri topluyor Toplama kadro ise Savaşmaya calişirken Efendiyi tutacak Halim yok.

PARS Estergon

Ağır Atlı
Bilge Kağan'ın yıllar önce verdiği öğütler, Çin yerine efendi konulursa bu servere güzel bir öğüt olur. :)

Ayrıca Çin milleti için, “Çin milletinin sözü tatlı, ipek kumaşı yumuşak imiş. Tatlı sözle, yumuşak ipek kumaşla aldatıp uzak milleti öylece yaklaştırırmış. Yaklaştırıp, konduktan sonra, kötü şeyleri o zaman düşünürmüş. İyi bilgili insanı, iyi cesur insanı yürütmezmiş. Bir insan yanılsa kabilesine, milletine, akrabasına kadar barındırmaz imiş" deniliyor. Bu cümlenin ardından Türk milleti yine "Tatlı sözüne, yumuşak ipek kumaşına aldanıp çok çok, Türk milleti, öldün; Türk milleti, öleceksin!” denerek uyarılıyor.

"Tatlı sözle, yumuşak ipek kumaşla aldatıp uzak milleti öylece yaklaştırırmış. Yaklaştırıp, konduktan sonra, kötü şeyleri o zaman düşünürmüş. "
Hehehe, Efendi profiline bunu yazsa daha realistik durur :)

PARS Estergon

Ağır Atlı
kardeşim bizim diplomasimiz her zaman net olmuştur ve dünya başından beri alfa hariç bütün klanlarla savaşan tek klan biz olduğumuzu biliyosundur umarım biz kirli oyunlar stratejik bi hamle yapmadık
pars klanı ile bi hamle yaptık olay oldu bütün takkeler yere düştü bütün planlar gün yüzüne çıktı farkındasındır umarım bizim hakkımızda birşey söylerken lütfen araştır öyle konuş
bizim dostumuz da bellidir düşmanımızda he pars klanını arkadan vurursak o zaman bu mesaj burda kalsın sonra istediğin lafı söyle ağzımı açmam ama bil tanı öyle konuş koca bi klanı karalarama lütfen ...
efendi klanının istatistik merakını herkes görüyor düşen oyuncularını klandan atıyor ve bugüne kadar tek tek hiçbir klanla savaşmadığı için savaştığını zannediyor ama öğrenecek zamanla :))
Bu bir oyun yahu, tükürdüğünüzü yaladınız ya yeter o :)

CaMaiKA

Mızrakçı
Söyledik söyledik
Rahat olun siz oraları düşünmeyin:)
Göremeyeceğiniz şeylere yorum yapmayın/)

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Söyledik söyledik
Rahat olun siz oraları düşünmeyin:)
Göremeyeceğiniz şeylere yorum yapmayın/)
Ne yani zamanında bütün klana davet atılırken gwçip toplanacağımız zamanı beklemedik diye bekleyenleri düşünmeyelim mi :(