NASIL BU GÜNLERE GELDİK?

PARS Kankoksun

Kılıç Ustası
NOT : BU MESAJ PARS KLAN FORUMUNDAN GÖNDERDİĞİM MESAJIN ALINTILANMIŞ HALİDİR BU YÜZDEN BELKİ BAZI BB CODE'LARI BU FORUMA UYGUN DEĞİLDİR.
MESAJ TARİH VE SAATİ : 14:05:2020 SAAT 07:00

ARKADAŞLAR HERKESE HAYIRLI SABAHLAR.
EFENDİ KLANLARININ KLANIMIZDAKİ HERKESE BEYİN YIKAYICI MESAJLAR ATTIĞINI ÜZÜLEREK ÖĞRENİYORUM.
BU MESAJI BU SEBEPLE İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ SÜRECİ MERAK EDENLER OTURUP OKUSUN VE KAVRASIN DİYE YAZIYORUM.

Üzülüyorum çünkü oyun oynarken böylesi küçülen koca koca adamları görmek bende artık nefret uyandırmaya başladı.

Öncelikle belirmek gerekir ki, Rez ortaklığının efendi ile kaldırılması tamamen bağımsız bir olaydır.
HERŞEYİ EN BAŞTAN ALIYORUM, EFENDİ ile PARS'ın kurduğu grupta

onurdgn(tug yöneticisi)[efendideydiler]
kablosuzfare(tug yöneticisi)[efendideydiler]
halilhalidbey(efendi1 yöneticisi)
islambey(efendi diplomatı)
City of angels (Efendi başkanı)

kankoksun(PARS başkanı)
Curumo (PARS diplomatı)

vardı.

Bu grupta iki klan arası kararlar alınıyor ve uygulanıyordu.

REZ KONUSUNDAKİ
ilk uyarı mesajımızı ve sorun raporumuzu gruba 30 Nisan günü saat 16 34 de yazdım.

Sorundan bahsettim rez kuralları olması gerektiğinden bahsettim ve sonra konu üzerine konuşuldu ve EFENDİ klanının isteği doğrultusunda 1-2-1 olan rez kuralımız 2-2-1 olarak güncellendi.

Aradan birkaç gün geçti 2 MAYISta sorunlar devam ettiği için 19.06 da tekrar aynı gruba EFENDİ klanından uzun rezervler yapıldığını ve bu rezervlerin geçersiz kabul edileceğini yazdım. Karsılıgında, uzun rezervlerin silinmeyeceğini ama bittikten sonra da yapılmayacağını , çünkü tek tek silmenin zor olacağını söylediler. (HALA REZERV AYARLARINI YAPMAMIŞLAR VE KLANLARI 3 GÜNLÜK 5 GÜNLÜK REZLER ATIYORDU)

Bu sırada biz ALFA ile savaşıyor , içeride her gün en az 40-50 kişinin de rez sorunlarını hallediyordum. O günlerde bana yazanlar iyi bilirler ne kadar çok sorun olduğunu. Sürekli EFENDİ klanının rez ihlalleriyle BEN uğraşıyordum.

3mayıs günü saatini bilmediğim bir zamanda, EFENDİ klanı PARS klanından pasif olduğu gerekçesiyle köy aldı ve DİPLOMATIMIZA alabiliyorsan geri al neyle alacaksın casusla mı? diyerek sataştı, adamın ihracını istedik. İhraç etmediler.

5 MAYIS SAAT 23:41
PARS2 KLANINDAN 30 civarı KİŞİ EFENDİ KLANINA TOPLU GEÇİŞ YAPTI VE PARS2 NİN SICAK BÖLGEDEKİ KÖYLERİNDE TUTTUKLARI DESTEKLERİ ÇEKTİLER.

PARS2 KLANININ YÖNETİCİLERİ, SAVAŞÇILARI O GÜN 10 KÖY VERDİ.
DESTEKLER ÇEKİLDİ VE SALDIRILAR BAŞLADI.

GRUBUMUZA BU KONUYU YAZDIM ve adamların atılmasını istedim.

TUĞ ekibi bu konuda beni haklı buldu ve yanımda durdu.
Ancak efendideki başkanlar adamları atmadı HA BİZDE HA SİZDE NE FARKEDER DOST DEĞİL MİYİZ dedi.

Sıcak savaş devam ettiğinden konu üzerinde durmadım ve savaşıma baktım. Çünkü dostlardı.

6 MAYIS SAAT 4:15 de gruptan

"Alfa ve Generals klanlarına savaş açarak savaşları birleştirelim mi?"
Diye sordum.

Efendi1 klanı lideri halilhalidbey ve Tuğ lideri Kablosuz fare direk onay verdiler
Ancak EFENDİ BAŞKANLARI ALFA VE GENERALDEN KİMSEYİ ALMAMAK ŞARTIYLA tamam deseler de ALFA ile SALDIRMAZLIK ANTLAŞMAları 3 gün daha sürdü ve Biz generalsle savasıyor olmamıza rağmen ALFA'nın beyaz bayrak çektiği güne kadar SA larını kaldırmadılar.

HATTA 6 MAYIS GÜNÜ AKŞAM 19DA BU KONUYU PARS VİP WP GRUBUNDA şu şekilde duyurmuşum.

"ALFA VE GENERALDE ANANIZ BABANIZ DAHİ OLSA, EFENDİ VE PARSA GEÇİŞ YAPAMAYACAKLARDIR.
BU AKŞAM 00A KADAR HERKES TARAFINI SEÇSİN VE TARAFINDA ÖLSÜN.

bu duyuruma ekledim ; PARS VE EFENDİ BİR KLANDIR"

ALFA KLANLARI VE GENERAL KLANLARINDAN kimse alınmayacak kararını EFENDİ BAŞKANININ kararıyla uygularken, ertesi gün bir haberle uyandım.
EFENDİ klanına ALFADAN geçişler olmuş köyünü alacakmışız rezliymiş ama şimdi efendideymiş.

Konuyu sordum, söz vermiştik daha 1 gün geçmedi adamlar alıyorsunuz dedim, EFENDİ başkanı bu alımlar benim sorumluluğumda benim referansım başka alım olmayacak dedi. Ve ekledi, alım işini bu gün 00.00a kadar uzatalım.

Cevabım : 7 mayıs 2020 saat 16:18 : "Tamam Abi sen dediysen bizim için eyvallah, klana aldığın kişilere yapılan tüm saldırılar unutulacak, rezervler kaldırılacak. (ssler mevcut)"

O gün 00:00'a kadar alım yapabilirsiniz denildiği için
ben bizim klana girmek isteyen bir ekibi kabul ettim. (Dember11 ve arkadaşları bu sekilde aileden oldular kendileri de bu hikayeyi bildiği için rahatça ifade edebiliyorum.KENDİLERİ AİLEMİZİN BİR PARÇASI OLMUŞTUR ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM)

Ama benim klanıma bir ekip girince ortalık ayağa kalktı. :) iNATLA VE ISRARLA GÜÇLENMEMİZİ İSTEMİYOR BİZDEN SÜREKLİ ADAM ALIYOR VE KLANA ÜYE ALMAMIZI KATİYEN İSTEMİYOR.LARDI.

akış dışı Not
27 mayıs günü GENERALS'e sadece ALFA ile savaşabilmek için SA teklif ettim ve bu görüşmeler 3 mayıs gününe kadar sürdü ve olumsuz sonuçlandı. Bu görüşmeleri ilk gününden itibaren Efendi klanı yöneticilerine bildirdim. Hatta efendi başkanı, olun tabi abim biz seviniriz siz rahatlarsanız dedi. Ama bu sırada Pars klanından birisi Efendi klanından birisini o zamanki generals'e karşı yönetim bilgisi dısında desteklediği için sa görüşmeleri olumsuz sonuçlandı.

8 mayıs saat 00:44
PARS diplomatı CURUMO , "günde 200 tane rez meselesi çözmekten rüyalarım değişti" diyerek sonlandırdığı mesajında rez paylaşımını kaldırdığını duyurdu. Gerçekten rez paylaşımı olduğundan beri her gün güne rez sorunlarını halletmek için başlıyor ve uyuyana kadar rez problemi çözüyorduk
14 saat oyunda olmama rağmen depolarım taşıyordu (mesajlasmaktan)

Bunun üzerine EFENDİ liderlerinden birinin bilinçli olarak 14 gün rez süresini 2 hesapla birbirinin peşi sıra rezleyerek tuttuğunu sslerle ispatta ettik.

Yani kurallara üyeler değil liderler de uymuyor ve bütün kaos bizim omuzlarımızda kalıyordu.

o gün Sabah 4'e kadar rezerv kurallarını konustuk ve başka bir başlıkta halen görebileceğiniz,
rezerv yasaları metnini hazırladık. Efendi klanına gönderdim, efendi klanı düzenledi ve düzenleyip eklemek istedikleri şeyleri ekledikleri halini klan forumunda paylastık ve sirküler attık.
Metin sonunda saat 04:11 de gruba şu mesajı yazmışım.
"10.05.2020 saat 08.00 bu son karardır, herkes el bastı namus bildi. Bu tarihten itibaren yasalarımız belli."

9 mayıs, 1 gün önce rez yapanın üstünlüğü vardır köy kesiminin önemi yoktur diyerek kural koyduktan sonra bizden efendi yöneticisi bizden köy istedi rez onlardaydı kesimi biz yapmıştık köyü de Anarşik nickli oyuncumuz almıştı.
Köyü sorgusuz sualsiz geri verdik.
Aradan birkaç saat geçti efendiden bir oyuncu bizim rezimizi aldı. Rez telaffuzundu , zaten efendi aldıktan çok kısa süre sonra bizim misler girdi ve köy bize geçti.
Rez de bizde olduğuna göre köyün bizde olması gerekiyordu.(bir önceki olaya göre)
Ama efendi klanındakiler, kesim bizde dediler köyü direttiler
köy bizdeyken saldırılar çıktılar.

Bu sırada durumu Efendi Başkanı'na ilettim. Efendi başkanı köye saldıran kişiye sert bir tutumla cevap verdi ve olayın lehimize sonuçlanmasını sağladı. Burdan o günkü duruşu için tekrar teşekkür ediyorum.

10 Mayıs saat 04:58
Yargı diplomatından kısa bir mesajlasma akabinde asagıdaki mesaj geldi.

tabb3410.05. tarihinde saat 04:58
SA KALDIRILMIŞTIR

tabb34 May 08, 18:24
Kardeşim generalsten neden alım yapıyorsunuz ??

kankoksun May 08, 18:39
naim abi ve olcay abiyle bir anlasma yaptik ayrintisini onlara sorabilirsin

zaten efendi klanina bagli oldugunuzu beyan etmiştiniz.
onlarla yaptigim anlasma sizle de yaptim sayilir.

en azindan uyelerinize (sizden bazilarinin yaptigi gibi) mesaj atip bizim klana gelmek istermisiniz yazmiyorum.

tabb34 May 08, 18:44
Hepsine o mesajı ben attırdım mami de biliyor bunun sslerini de mamiye gösterdim klanınızdan bir grup generalse geçiyordu neredeyse konuya iyi hakim olmak lazım

Generalsten geçen bütün oyuncuları vuracağız

Pars klanı ile tamamen pozitifiz

kankoksun May 08, 18:54
bakin siz elit2 ydiniz ve elit2 klanina biz savas ilan ettik bizim arkamızdan is cevirdikleri icin.

siz bu klani kurunca naim abinin selami uzerine biz elit2den gefenleri vuracağız demedik.

siz pars klanindaki birine pars klaninda oldugunu gore gore saldirirsaniz o aksam pars klani ile kirmizi olursunuz.

kestiginiz bir adam almak uzere olduğunuz birisi varsa bunu diplomatik yolla halletmeye calisin.
buducnost size yardimci olacaktir.

haricinde herkes eli kilicinda bekliyor sizdeki keskin bizdeki kör degil bilgin olsun

tabb34 May 08, 19:01
Naim abiye beni sor kardeşim ben bu oyunu oynamaya başladığımda Naim abilerin 2. Haftasıydı onun lafıyla geldim. abi yani gel diyince gidicez. Ben asla bir klana kibirlenip gözümü karartmadım. Klanımızda en altta 2 köyü 1 köyü olan arkadaşlar hep önceden vurduğumuz ama misleri yollarken bize yazıp muhabbetini sevdiğimiz insanlar. Biz buraya muhabbete geldik yani dostum bir kelimeye :) özel sebep kötülemekte istemiyorum ama yazdığın icin dost olarak sana söylüyorum sen bil klandaki diğer arkadaşların bilmesine gerek yok kötülemeyelim kimseyi. Ben 27 yaşındayım 12 sene önce annem rahmetli oldu ve çok ilginç bir hayatım var ama bu oyunu da o kadar seviyorum. Ben generalse op yaptığımda anneme duymadığım küfürler kalmadı hepsi ssli duruyor. Benim bacıma avradıma kadar saygısızlık yapılıyor. Oyunu s.et gitsin dostane bir soru sana biri böyle küfürler etse ne yaparsın ? Annemizin ellerinden öperim Allah bizden alsın onun canına versin ama kardeş olarak empati kur. Oyunu hiç düşünme beni 10 dakika dostun gör muhabbet et naparsın. Bu adamlar beraber yürüdüğün hareket ettiğin arkadaşların grubuna katılıyor.?

kankoksun May 09, 04:19
aramizda size kiymetli validenize kufur icerikli bir mesaj atan birisi varsa bu dakika klandan cikaririm. ben bunu bilmiyordum senden cok ozur dilerim.

lutfen sana kufur eden ve suan aramizda olan kişinin ismini ver.

tabb34 May 09, 09:56
İtemurts nicki hesabını sildik bunların hepsinde onun ekibi. Estagfurrullah beni anladığın icin mutlu oldum

kankoksun May 10, 02:26
bizden hiç olaylarla alakası olmayan bir kardeşimin 2 köyünü almışsınız

bunun raconu savaşmaktır

2 köyü + 1 tane sizin seçeceğiniz diyet köyü köylerini aldığınız kardeşime geri vermezseniz

yarın savaşan 2 klan olacağız

Allaha emanet ol kardeşim

tabb34 May 10, 02:34
Hangi köyden bahaediyorsun dostum sakin ol şampiyon oyun oynuyorsun

tabb34 May 10, 02:43
?

kankoksun May 10, 03:31
HaRdAsAn*

nickli oyuncunuzu siz mi attınız klandan kendisi mi çıktı?

zira halen sizin klandayken bizden 2 köy almıştı

tabb34 May 10, 03:33
Sizin birbirinizden haberiniz yok mu kardeşim. Adamla sizin bir yönetici arkadaş iletişime geçmiş raporları sildim demiş ben kesim yaptım filan sonra arkadaş bize ulaştı SA var bizim rezervemizdi diye anlattı gereğini yaparız sakin ol dedik: arkadaşımızla konuştuk gerekli açıklaması bize mantıklı gelmedi attık.

kankoksun May 10, 03:34
eyvallah şampiyon.

hassasiyetin için ayrıca teşekkür ederim.

tabb34 May 10, 03:37
Herşeyi bir kenara koyalım da bu Üslup nedir racon ve tehdit ? Kurtlar vadisi mi çekiyoruz burada. Savaşla bizi tehdit edemezsin kardeşim benim, bize savaş dersen damarlarımızdan geçen kana kadar haz verirsin bize. Oynamaya geldik zaten bu dünyaya bir daha ki sefere böyle bir kelime kullanıp dostluğumuzu zedeleme bak klan açıklamasında yazıyor. Eğer savaş icin geleceksen direk savaş ve başlama saati yolla.

kankoksun May 10, 04:36
bunu haritaya bizim klana gelir misiniz diye mesajlar yazan klanin lideri mi soyluyor.

kendi kuyunu kazma. uzerinde selam taşiyorsun diye seni adam yerine koyduk.

tabb34 May 10, 04:50
Selamını aldın. elinden geleni ardına koyma. Kim kimin kuyusunu kazıyorsa kendi payına. HİÇ FARKETMEZ.

tabb34 May 10, 04:58
SA KALDIRILMIŞTIR

Bu mesajlasmadan sonra YARGI klanının bize saldırıları ve anlaşmayı nötre çekmesi üzerine, EFENDİ başkanlarına durumu bildirdim.
Hatta islambey ile yaptığımız telefon konferans görüşmesinde Curumo-Kankoksun-İslambey üçlüsüyle
YARGI klanlarının sizin klanlarınız olduğunu söylemiştiniz. Diplomasisi ise sizinle bir demiştiniz.Bu sebeple YARGI klanı kurulur kurulmaz PARS ile sa eklenmiştir. Şimdi bu adamlar bize saldırıyor, bu adamların ipini çekmezseniz biz mecburen YILDIZ ile sa olacağız yoksa koskoca PARS3 klanı arada kalacak ve yok olacaklar. dedim

İslambey, o güne kadar YARGI klanı benim klanım diyorken, YARGI klanı bağımsız bir klan istediği klanla savaşır, YILDIZ ile sa yapmanız gerekiyorsa yapın sıkıntı yok dedi. Bu konusmayı 10 mayıs akşamı yaptık.

10 mayıs saat 14:07de
Başkanların olduğu Gruba yazdığım mesaj :

"Bizi savaştığımız klanlarla sa yapmaya zorlayacak.(yargı klanlarından bahsediyorum) Ben hem efendinin uzantısıyla hem diğerleriyle savaşamam. Zaten efendinin uzantısıyla savaşmak başlı başına saçmasapan birşey olacak"

Bu konusmalardan sonra çok değil sadece 1 gün geçmişti.

YARGI klanı 10 mayıs akşamı 22-23 sularında YILDIZ klanları ile SALDIRMAZLIK ANLAŞMASI yaptı.
Hedefte PARS klanları vardı.
Düşünün, EFENDİNİN BENİM KLANIM dediği yargı klanı
EFENDİNİN DÜŞMANI ile anlaşıyor ve hedefe EFENDİNİN MÜTTEFİĞİNİ koyuyordu.

11 mayıs 00:50 gruba yazdığım mesaj :
"YILDIZ ile YARGI nasıl sa oluyor arkadaşlar, bunu da anlatır mısınız?"

Bu mesajıma kimse cevap vermedi.

devamında, bu durumu tabiki haklı olarak kendi lehine çevirmek isteyen YILDIZ klanları da bizimle SA fikrini tekrar düşündüler. Onlar için de aranan fırsattı, benim içinde içinde bulunduğum durumdan çıkış kapısıydı.
YARGI'nın adının YARGI olması sizi yanıltmasın, YARGI klanı EFENDİnin klanıdır. ve EFENDİ olacaklardır.
Bu ifade sürekli EFENDİ başkanlarının ağzındaydı, Ben aslında YARGININ YILDIZ ile sa olup parsı hedef almasına karşı değil, EFENDİ'nin YILDIZ ile sa olup PARSI karşısına alması karşısında bir hamle yapmak zorundaydım.

Not: Bu hamleyi yapmadan önce eski diplomatımız Muhammedi ve yeni diplomatımız Mustafayı gece geç saat olmasına rağmen telefonla aradım ve durum bu ne yapayım diye sordum. İkisinden de onay aldım ve anlaşmayı onayladım.

neticede 11 mayıs sabah 4:30 sularında YILDIZ klanları ile PARS klanları iki tarafa da süpriz bir gelişmeyle SA oldu.

12 Mayıs günü TUĞ klanları dünyadan çekilme kararı aldılar.

12 Mayıs günü aynı zamanda YARGI klanı ve EFENDİ klanı
YILDIZ başkanlarını diplomatlarını arayarak PARS ile sa nızı bitirin diye teklifler götürdüler.

12 Mayıs günü eski (çünkü çekildiklerini söylüyorlar) EFENDİ başkanı da bana, saat 12:02 ' de Whatsapptan "Yıldız ile anlaşmanı bitir ve dediklerini yapayım" dedi.

Dediğim şeyler "PARS klanından 3 geçiş olmuştu klandan atılmasını ve pars tarafından toplanacaklarını" söylemiştim.

12 mayısı 13 mayısa bağlayan gece EFENDİ yeni diplomatı CaMaiKa YIldız ile bağlantı kurup SA olmayı ve PARS'I bitirmeyi teklif etti.

YILDIZ klanları bu teklifler karşısında yanımızda durdular. Şükranlarımı sunuyorum.

Başımdan geçenleri anlattım. EFENDİ ile nasıl bu noktaya geldik ? işte böyle.

EFENDİ klanı PARS'ın kuyusunu kazmıştır. Ve bu hataya devam ederlerse o kuyuya gömüleceklerdir.
Allah utandırmasın.

YUKARIDAKİ YAZIYI 14.05.2020 TARİHİ SAAT 07:00 'DA PARS KLAN FORUMUNA YAZMIŞTIM
ZAHMET EDİP OKUYANLAR İÇİN 30 NİSAN İLE 14 MAYIS ARASINDAKİ EFENDİ-PARS İLİŞKİLERİ TEK TEK YAZILMIŞTIR.

devamını yorumda ekleyeceğim.

pinhani20

Mızrakçı
En başından beri saçma ve bir o kadar kibirli diplomatik tavırlar sergiledi efendi klanı. Herkesi kullandılar. ama zekice hareket ettiler , takdir ediyorum, yoksa bu zamana kadar gelmeleri mümkün değildi.

dostumuz olan alfa klanları zamanında sözümüzü dinleselerdi zaten efendi klanı bu kadar güçlenemeyecekti.

Deleted User - 5478469

Ziyaretçi
Kurnaz diplomasi ve ayak oyunları ile bir yere kadar gelebilirsiniz, Efendi klanları kendilerine duyulan saygıyı suistimal etti ve bugünlere gelindi.Gece 5'te SA olduğun klanın köylerine mis çıkarsın hazırlık yaparsın ama bilmediğiniz şey biz buralara çeşitli akıl oyunları ile gelmedik savaştık sonuna kadar.Hazırlıksız olan bizdik ama sizin en çok köyü olan oyuncunuz 5 dakikada oyunu bıraktı 27 köyden 17 köye düştü saatler içinde ve 0'lanacak.Sizi 15 yıldır tanıyan bir oyuncunuz klanınızdan ayrıldı ve bütün köylerini bize bıraktı, başka oyuncularınız klana gelmek için mesaj atıyorlar yetişemiyoruz.Biz savaşcaksak da böyle olsun istemezdik racona uygun olsun isterdik ama sizin dünyayı kapatma hırsınız her şeyin önüne geçmiş.

saydan09

Mızrakçı
En başından beri saçma ve bir o kadar kibirli diplomatik tavırlar sergiledi efendi klanı. Herkesi kullandılar. ama zekice hareket ettiler , takdir ediyorum, yoksa bu zamana kadar gelmeleri mümkün değildi.

dostumuz olan alfa klanları zamanında sözümüzü dinleselerdi zaten efendi klanı bu kadar güçlenemeyecekti.
Abi o kadar çok dedim ki zamanın da :)

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
Bu Oyun Köy alma Verme oyunudur fakat bunca uzun oynamama ragmen Karakterini Kaptiran bir topluluk Görmemiştim Efendi Klanına Nasıpmiş :)

PARS Kankoksun

Kılıç Ustası
Bu yazdıklarım sadece şahsi tahmindir,

Öyle düşünüyorum ki EFENDİ klanı ALFA ve GENERALS dünyadan gidecek
dünya EFENDİ ve PARS'A kalacak diye düşündü.

Bu sebeple bizim ayağımızı kaydırmak ve dünyayı tek başına kapatma hazırlıkları yapmaya başladı.

Bundan dolayı kendi klanım dedikleri YARGI klanını YILDIZ ile sa yapıp üzerimize saldı ,
Çünkü bence Yargı bizi toplayıp, sonra K45 de YILDIZ çekilirse en büyük payı alacaktı (arada pars vardı)
K44 de zaten EFENDİ1 klanı hakim
K55 de biz PARS 1.5 milyon iken, 400k bile değillerdi. Üyelerimize tek tek attıkları mesajları klana gelin diye tatlı dil gösterilerini ss attık,
ALLAH SENİ İNANDIRSINKİ VALLAHİ Kİ BİLLAHİ Kİ HABERİMİZ YOKTU Kİ diyerek YA ZATEN DOST DEĞİLMİYİZ HA BİZDE HA SİZDE diye ekleyerek oyuncularımızın efendiye geçmesini kabul ettirttiler.

Arkamızda klan kurup içimizde barbar topladılar.

k55 de bizim üzerimize geçtiler

Eğer planları tutsaydı dünyada 3 kıta EFENDİ'de 1 kıta PARS'ta kalacaktı. Ve tabiki dünya savaşı olursa onların olacaktı.
Plan tutmadı.

CITY OF ANGELS

Mızrakçı
Evet pars klanı başkanın bu yazdıkları hepsi doğrudur.
Dünya sonuna kadar sürebilecek bir dostluk anlaşması ile yola girdik ve anlaşamadık
onlar bizi yanlış değerlendirdi biz onları yanlış değerlendirdik ,
şimdi bunda abartılacak ne var ?
Düşman dediğimiz dost oluyorda dost dediğimiz düşman olunca ne değişiyor
hiç kimse inanın hiç kimse efendy klanı yönetimi nede pars klanı yönetimi
bu şekile gelmesini istememiştir.
Biz dünya sonuna isim bile düşündük parslı yönetici kardeşlerimizle
Gücü hissedemezsen elinde tutamazsın ,
parslı oyuncu arkadaşlarımda efendy deki oyuncu kardeşlerimde savaşmayı seven oyuncular
şu an efendi tek ve tüm dünya herkesin istediği oldumu oldu
Yorumcular var arada onlarda cavabım şu
sizin en başından beridir efendy klanlarının üzerine oynamanız bir arkadaşımız demiş
en başından beri ben size demiştim diye efendy klanlarına karşı olalım ' diye
Tabiki bizde önlemlerimizi sizin bu tutumunuzu efendy düşmanlığınızı baştan beridir
bildiğimiz için önlemlerimizi ona göre yaptık stratejimizi ona göre belirledik...

oyunda savaşlar bölümüne bakın ilk 10 sıralamada tüm efendy klanlarını göreceksiniz
bizim önlemimiz savaşmaktır, oyun savaş oyunu ise hakkını vermektir

şimdi dünyada 2 klan kaldı efendy ve pars iki değerli klan
oyun başından beridir dostluğunu sürdüren yönetimleri dışından gelen darbelere karşı koyamayan
tabiatiylede kandi klanlarını korumak adına yapılan hamlelerle sonunda savaşan 2 klan
bu dünyada kimse savaştım demesin oyun yeni başlıyor
iki klanada başarılar diliyorum ..

saygılar .

Deleted User - 5566254

Ziyaretçi
Dünya sonuna kadar sürebilecek bir dostluk anlaşması ile yola girdik ve anlaşamadık
parslı oyuncu arkadaşlarımda efendy deki oyuncu kardeşlerimde savaşmayı seven oyuncular
sizin en başından beridir efendy klanlarının üzerine oynamanız bir arkadaşımız demiş
Tabiki bizde önlemlerimizi sizin bu tutumunuzu efendy düşmanlığınızı baştan beridir
bildiğimiz için önlemlerimizi ona göre yaptık stratejimizi ona göre belirledik...

oyunda savaşlar bölümüne bakın ilk 10 sıralamada tüm efendy klanlarını göreceksiniz

oyun başından beridir dostluğunu sürdüren yönetimleri dışından gelen darbelere karşı koyamayan
tabiatiylede kandi klanlarını korumak adına yapılan hamlelerle sonunda savaşan 2 klan

saygılar .

Güzel Kılıf tekbikler :)Umarim birgün Yaşinin adami olursun

PARS Estergon

Ağır Atlı

saygılar .
bundan sonrasını okumaya gerek duymadım:)

PARS Estergon

Ağır Atlı
Bu arada islambey profiline farklı yazmış sen doğrudur diyorsunuz yine birbirinizden haberiniz mi yok yoksa kendi aranızda mı iş çeviriyorsunuz? :)

CITY OF ANGELS

Mızrakçı
Bu arada islambey profiline farklı yazmış sen doğrudur diyorsunuz yine birbirinizden haberiniz mi yok yoksa kendi aranızda mı iş çeviriyorsunuz? :)

Olayın bizden tarafta boyutu bu yöndedir farklı bir şey yazmamış
sonuçta anlaşamadığımız noktalara herkes kendi tarafından bakmış
bu gayet açık ortada

yalnız ne kadar inceler olmuşsunuz efendy deki oyuncuları
benim heberim yok sizler hemende görmüşsünüz tebrikler

PARS Estergon

Ağır Atlı
Olayın bizden tarafta boyutu bu yöndedir farklı bir şey yazmamış
sonuçta anlaşamadığımız noktalara herkes kendi tarafından bakmış
bu gayet açık ortada

yalnız ne kadar inceler olmuşsunuz efendy deki oyuncuları
benim heberim yok sizler hemende görmüşsünüz tebrikler
Anladım yine bilmiyorsunuz sanırım. Artık savaş çıktı bu arada üyeleriniz klandan bazı yöneticilerin kendilerine destek aldığını bazılarının hiç korunmadığı gibi mesajlar atıyorlar haberin olsun ;)

-ARAS-

Mızrakçı
Gece 4 köye aynı anda s.a varken efendi mis çıktı. sabah 8 de giriyordu ve ona rağmen bekledik köyler düşerse saldırıları çıkacaktık. ve köyler düştü. cevap verilmeye başladı.köyler gidincede köy isimlerini ve profillerini değiştirerek birşeyler ima etmeye başladılar. moda oldu galiba buda:)

CITY OF ANGELS

Mızrakçı
Bu arada burada yazılanların doğru olduğunu sizlere teyit ediyorum
benim bu yazılanları kabul etmem demek olayın bizdeki bilinen gerçekleri değiştireceği anlamını taşımıyor.
Pars lı yönetici kardeşim burada açıklama yapmış düzenli bir şekilde uğraşmış emeğine sağlık
efendy klanları olarak bidiklerimizi yazışmalarımızı diyaloglarımızı burada ortaya dökmek bizim için etik değildir.

birde hatırlatma efendy klanı ilk kurulduğu zaman burada yorumculuk yapan bazı kardeşlerim
okulda önlüğü ile sıraya giriyordu, kimse oyunu oynamayı yaşla bir tutmasın
klanımda 20 yaşındada oyuncular var 65 yaşındada hepsinede ayrı ayrı saygı duyuyorum.
yorumlarımızıda bu bilinç ile yapalım