DERİN SOA KLANLARI(DSK)

• Konuyu başlatan Deleted User - 5547864
  • Başlangıç tarihi

Okuduklarınız hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Anlattıklarına yürekten inanıyorum

Oylar: 28 23,7%
  • Daha mantıklı birşey okumamıştım

Oylar: 23 19,5%
  • Beynimizin %100 ünü kullansak ne olur

Oylar: 67 56,8%

• Toplam oy kullanan
    118
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser70265

Ziyaretçi
Boş yere ötüp forumda nutuk atmayın , mide bulandırmayın.Hırsızlığı bile savunacak kadar alçalmayın.Bir nane yiyeyim , sonra Soa falan yapayım adını zaten araları bozuk konu Soaya kalsın.Hayır bir pisliği üzerinizden atmaya çalışmanıza gerek yok siz en dibine kadar batmışsınız zaten.Şu ramazanın son günü bu kadar insanın emeği bunda payı geçen herkesin boğazında kalır inşaallah.

Evlyn

Acemi
Boş yere ötüp forumda nutuk atmayın , mide bulandırmayın.Hırsızlığı bile savunacak kadar alçalmayın.Bir nane yiyeyim , sonra Soa falan yapayım adını zaten araları bozuk konu Soaya kalsın.Hayır bir pisliği üzerinizden atmaya çalışmanıza gerek yok siz en dibine kadar batmışsınız zaten.Şu ramazanın son günü bu kadar insanın emeği bunda payı geçen herkesin boğazında kalır inşaallah.

Amin (Beleşci001 Samata64 Blackwidow)

salgin

Milis

amin kardeşim , kim yaptıysa şimdiye kadar hepsininin boğazında kalsın

salgin

Milis
Hadi senin zaten aklın aklmıyor şaşırmıyorum ama klanında ki arkadaşların da mı hesap satın almayla , hesap çalmayı bir tutuyor gerçekten?Demiyorum ki hesap satın almak çok meşru çok doğru birşey ama hesabı çalmayı bir tutamazsınız.

kardeşim ben sizin klanın yediği haltlarla ilgili bir şey dedim mi ? niye üzerine alınıp savunmaya geçiyorsun. duana amin diyoruz yine laf atıyorsun ya , ayıp ulan

Niyesüh

Acemi
Böyle bir olayı normal şartlarda hiç doğru bulamam yapmam da yapanla da muhabbeti keserim ancak şöyle de bir durum var: “Düşmanını kendi silahıyla vurmak”

Şimdi bunu yapanlara kızıyorsunuz ancak bunu defalarca yapanlar olarak kızmaya hiç hakkınız yok.

DeletedUser70265

Ziyaretçi
kardeşim ben sizin klanın yediği haltlarla ilgili bir şey dedim mi ? niye üzerine alınıp savunmaya geçiyorsun. duana amin diyoruz yine laf atıyorsun ya , ayıp ulan

Biraz beynini kullanda üstte arkadaşının yazdığı yazıya bak.Senden zor birşey istemiyoruz , Allah eminim ki sana bile akıl vermiş onu kullan :)

Hala gelip siz yaptınız yazıyorlar.Bu hesabın sahibi ara atmak için evde interneti kötü diye gecenin 2sinde iş yerine giden bir adam ve evli olmasına rağmen bu kadar emek vermiş.Hala gelmiş satın almayla çalmayı bir tutuyorlar.

salgin

Milis
Biraz beynini kullanda üstte arkadaşının yazdığı yazıya bak.Senden zor birşey istemiyoruz , Allah eminim ki sana bile akıl vermiş onu kullan :)

Hala gelip siz yaptınız yazıyorlar.Bu hesabın sahibi ara atmak için evde interneti kötü diye gecenin 2sinde iş yerine giden bir adam ve evli olmasına rağmen bu kadar emek vermiş.Hala gelmiş satın almayla çalmayı bir tutuyorlar.

adamla aynı dakikada yazmışız kemal ve sen lafı adama değil bana atıyorsun yazdıgından mı haberin yok beynin ne yaptıgını ilişkilendirmekte zorlanıyor mu acaba hdfhdf :) beynimi kullanmadıgım halimle bile yarışacak seviyede değilsin sen :)

DeletedUser70265

Ziyaretçi
adamla aynı dakikada yazmışız kemal ve sen lafı adama değil bana atıyorsun yazdıgından mı haberin yok beynin ne yaptıgını ilişkilendirmekte zorlanıyor mu acaba hdfhdf :) beynimi kullanmadıgım halimle bile yarışacak seviyede değilsin sen :)

Aynı dakikada yazmışsınız evet , klanındaki arkadaşlarının düşüncesi bu olduğunu gördük ve seninde zeka seviyenin düşüklüğünü belirtmek istedim.Absürd bir durum?

paradoky

Acemi
Böyle bir olayı normal şartlarda hiç doğru bulamam yapmam da yapanla da muhabbeti keserim ancak şöyle de bir durum var: “Düşmanını kendi silahıyla vurmak”

Şimdi bunu yapanlara kızıyorsunuz ancak bunu defalarca yapanlar olarak kızmaya hiç hakkınız yok.
Reis 1 gün daha bekleseydin içmek için ya Ramazan biterdi

Deleted User - 5547864

Ziyaretçi
Amin (Beleşci001 Samata64 Blackwidow)

Flexble hesabı yukarda bahsettiğiniz hesaplarda olduğu gibi kendi rızasıyla verilmemiş çalınmıştır, bu olayı yukarıdaki olaylarla bir tutmak yakışmıyor eger bunu kendinize yakistirabiliyorsanız o sizin karakter yapınıza bağlıdır.

Sizin siz de yaptınız diye önümüze sürdüğünüz hesaplarda yaşanan olaylar reele yansıtacak olursak iki kişinin gönüllü birlikteliğidir ve bu serbesttir fakat sizin yaptığınız olay bir
tarafin rızası olmadan ona sahip olmaya çalışmaya yani tecavüz etmeye benzer ve buda ağır suçtur.

Şimdi bu 2 olayı aynıymış gibi yansıtanlarin aklından şuphe ederim karakterde aramam o kişilerde, haberimiz yoktu bilmiyorduk ayakları yapmaniza da gerek yok , bu olaydan haberi olup buna göz yumarak omurgasızca flexble hesabına saldırı ve mis çıkan herkes namus ve şereften eksik bir bireydir.

Kendinize yakistirabiliyorsaniz konuşmaya devam edin benim diyeceklerim bu kadar.

salgin

Milis
Aynı dakikada yazmışsınız evet , klanındaki arkadaşlarının düşüncesi bu olduğunu gördük ve seninde zeka seviyenin düşüklüğünü belirtmek istedim.Absürd bir durum?

sen bunu belirtince zekam bir düştü bir düştü anlatamam yerlerdeyim şuan, senin seviyene iniyorum az kaldı

DeletedUser69974

Ziyaretçi
Hırsızlığıyla övünen adamlarla muhattap olmaya bile gerek yok gururlu bir şekilde anlatın yaptıklarınızı nasılsa kendiniz kabullenmişsiniz. Oyunda olsa insan burada kendı karakterını yansıtır nasıl olsa :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.